Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia - łódzkie 2013


Julo

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś porozmawiać w Karczmie Polskiej, na al. Włókniarzy 209. Wstępny termin 13-grudnia-piątek :)

W lokalu będzie odbywał się dancing, więc muzykę i trochę ruchu mamy zapewnione, rezerwacja ostatniej części sali + menu z karty dań. Co do alkoholu jestem umówiony z szefową na czwartek. Ze względu na zespół wejście płatne 13zł od osoby, obiadki i przystawki do wglądu na stronce http://www.karczmapolska.pl

Patrząc na ceny, uważam, że są bardzo przystępne.

Bardzo bym prosił o wstępną deklarację, więc ludziska wpisujcie się :)

1- Ronin + Eliza

2- Volvo + Marzena

3- Ciesu + Aneta mam nadzieję, że dobrze imię wpisałem :)

4- Julo + Justyna

5- Zdun + Edit

6- Jurczas + Joanna

7- Ravw + Anetta

8- Carl + Beata

9- Paździoch + Agnieszka

10- T-Rex + Kasiorka

11- Romarjo + Danusia

12- Andrzej67 + Asia

13- Świderek + Monika

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Volvo

    20

  • Julo

    20

  • jurczas

    16

  • Carl

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Julo mnie możesz wpisywać nie pytając sie czy ide, jestem na liście to będę - jak tomy lee johns w sciganym :)

Dopisz:

ravw+Anetta

ps. pozdrawiam wszystkich serdecznie ostatnio zarobiony jestem wzialem się za projekt HRM i pochłania mnie ciemna dziura narazie.

Odnośnik do komentarza

ravw odebrałeś maszynę bo widziano białe Kymco na rondzie na kilińskiego przy rzgowskiej w kamizelce kierujący , to Ty byłeś?

Super, jak podjedziemy razem będziemy mieli lepsze parcie. Mam rozmawiać w czwartek, nie jutro, pomyliły mi się dni.

Julo, może być czwartek byle nie padało, a jak coś to puszka:-) napisz o której godz.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście zapisujemy się: Carl + Beata

Julo - fajnie że się zająłeś tematem.

Co do knajpki - zwróćcie uwagę na menu na ich stronie internetowej, ceny są dość wysokie, wyższe niż na Piotrkowskiej (np. Esplanada, Chłopska Izba). Np. żeberka 9 zł ale 100g, czyli kompletne danie z jakimiś ziemniakami i kapustką wyniesie 40 - 50 zł. To samo dotyczy innych mięs i potraw. Ceny wydają się niskie bo podane są za mikroskopijne porcje... może na miejscu jest to liczone inaczej.

To tylko taka uwaga bo miejsce akceptujemy.

Odnośnik do komentarza

Carl, w przypadku żeberek i golonki pewnie masz rację, ale pozostałe potrawy to już normalne porcje. Często tam wpadałem na obiadek i cenowo było normalnie, z tego względu była moja sugestia tej karczmy. Jutro będziemy mądrzejsi.

Odnośnik do komentarza

A wiec tak, cena obiadku typu schabowy, pieczen, filet wynosi 16,17 zl. Przy budzecie 50zl na osobe mamy wejscie, pelny posilek i przystawki. Wlasciciel nie chce sie zgodzic na wnoszenie alko. I innych produktow. Po ktotkiej rozmowie zgodzil sie na nasz alkohol pod warunkiem zakupu 6 butelek wodki w lokalu za cene 40zl. Od butelki. Jutro musze dac odpowiedz, wiec decyzja nalezy do nas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...