Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2013 w zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    27

  • ArtCho

    18

  • burgifan

    13

  • bilety

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Wszystkim uczestnikom dzisiejszej wycieczki do Nowego Warpna, bardzo dziękuję za super wyjazd. Pogoda i nastroje dopisały.

Patrząc na frekwencję (7 skuterów - 10 uczestników), można chyba powiedzieć że było to oficjalne zakończenie sezonu Zachodniopomorskiej Grupy Burgmanii. Niech żałują Ci, którzy nie byli...

Fotoreporterzy, z niecierpliwością czekamy na zdjęcia...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystkim uczestnikom dzisiejszej wycieczki do Nowego Warpna, bardzo dziękuję za super wyjazd. Pogoda i nastroje dopisały.

Patrząc na frekwencję (7 skuterów - 10 uczestników), można chyba powiedzieć że było to oficjalne zakończenie sezonu Zachodniopomorskiej Grupy Burgmanii. Niech żałują Ci, którzy nie byli...

Fotoreporterzy, z niecierpliwością czekamy na zdjęcia...

Pozdrawiam

Trochę Wam zazdraszczam. Ale tylk trochę :) My dziś z kijkami, aktywnie, nawet udało mi się sklonować małżonkę!

http://on.bubb.li/a8w7nieeh97tffsbj

http://on.bubb.li/asbbmgtb0te1a4irp

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Faktycznie dzisiejsza przejażdżka była bardzo spontaniczna i "trochę" alertowa, ale jak widać po ilości uczestników akcja okazała się skuteczna.

Maciek, wiosną to jest inne powietrze i inna temperatura - wiosną na pewno jest przyjemniej - wyjazd bardzo sympatyczny i udany, ale jednak w pełni jesienny.

Artur, brakowało nam Ciebie, nawet wypatrywaliśmy Was przez lornetkę... Ale jednak Twój dzień był wyjątkowy i dopiero teraz będziesz podwójnie szczęśliwy - mając dwie żony w domu... ;-) Pamiętaj tylko, że obowiązki też się podwoją...

Pozdrawiam

Jako że jestem w Słupsku postanowiłem poszperać na tablicy może ktoś zainteresowany się znajdzie u nas.

http://tablica.pl/of...html#3907d95a4b

Marek, Silver Wing z Anglii, po "małych" przejściach i naprawach "ala Silver Antona"... - opaski zaciskowe gratis. Osłony tłumika przelakierowane na czarny mat - nie widać rys.

Reasumując motocykl do zimowego remontu... Nie jestem zainteresowany. Zostaję i utwierdzam się przy wyborze Majesty...

Muszę Wam się przyznać, że zakochałem się w Majesty od pierwszego spotkania. Od czasu kiedy byłem u Maćka na przystani i spotkałem się z nią, nie sypiam po nocach, przestudiowałem całą dostępną literaturę na jej temat, obejrzałem wszystkie dostępne w internecie zdjęcia i filmy... Już nie mogę się doczekać, kiedy sfinalizuję transakcję i Yamaha stanie w moim "garażu"... Jak tylko o niej pomyślę, cieszę się jak małe dziecko, przeżywam i cieszę się chyba nawet bardziej niż kiedy kupowałem mojego pierwszego maxi - Hondę Jazz, chociaż wybierałem Jazz z pośród innych skuterów przez 4 miesiące.

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i do następnego razu.

Artur, przyjrzałem się dokładnie Twojemu zdjęciu i przepraszam Cię, ale widzę, że czeka Cię potrójna ilość szczęścia i obowiązków.... Oj Chłopie,teraz to Ty musisz się naprawdę starać i dać z siebie wszystko. Żeby być w dobrej kondycji, to aktywny wypoczynek i zajęcia ruchowe przynajmniej raz dziennie...

Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trochę Wam zazdraszczam. Ale tylk trochę :) My dziś z kijkami, aktywnie, nawet udało mi się sklonować małżonkę!

http://on.bubb.li/a8w7nieeh97tffsbj

http://on.bubb.li/asbbmgtb0te1a4irp

No Artur SUPER, sklonowana żona jest OK, ale na drugim linku ten but pod tobą jest pierwsza liga.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o zdjęcie pierwsze- cytat:

Większość mężczyzn jest słaba moralnie. Idea posiadania więcej niż jednej żony przeraża ich. Wolą pozwolić kobiecie na rządzenie ich życiem. — Czy nie lepiej iść za głosem natury? - pytają mormoni.

Jeśli chodzi o zdjęcie drugie - but butem, ale partyzanci już tory rozkręcili...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maciek, zdjęcia SUPER !

Gwiazdą wyjazdu został Rzelu. Drzwi do kariery w showbuisnessie stoją przed Nim otworem - niedługo zostanie celebrytą... Rzelu trzymam za Ciebie kciuki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mój pierwszy od lipca weekend na miejscu w Szczecinie a tu taka cisza i pogoda też mało motorowa i wycieczkowa, hmm :/

No wiesz... zawsze można urządzić parapetówkę :msn-wink:

My też jesteśmy za...

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry pomysl. Wobec tego sobota 16 list. godz 18 zapraszam do mnie na parapetowke. Warunek - kazdy gosc przynosi ze soba to co zamierza pic i jesc. Przyslowie "czym chata bogata" niestety ze wzgledow ekonomicznych nie sprawdza sie obecnie u mnie. Mimo to bardzo milo bedzie mi goslścic kazdego z naszego bractwa kto bedzie mial chec wpasc

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z przykrością muszę poinformować, że niestety nie mogę wziąć udziału w tym spotkaniu...

Nie to, że się wyłamuję z Bractwa, tylko zostałem na weekend bez mojej drugiej połówki (służbowy wyjazd) z chorym synem, i w związku z tym mam dyżur całodobowy.

Życzę Wam udanego spotkania i miłej zabawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak do tej pory to potwierdzili przybycie Zosia i Markiem i Qszysiek. Jesli jeszcze ktos chetny to prosze napisac tu lub smsem. Adres wysle na prv. lub smsem zwrotnym.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziekuje wszystkim co przybyli za mile spedzony czas. Zosiu, Agnieszko jedzenie bylo pyszne. A prezentowy kwiatek stoi przy oknie i wyglada slicznie. Jeszczcze raz dzieki wielkie i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Również dziękujemy za wspólne spotkanie :clapping: było SUPER !OKK dziewczyny spaneły na wysokości zadania dzięki - każda impreza mile widziana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...