Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2013 w zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

I mamy już 1 listopada - Święto Zmarłych. Dzień, w którym pamiętamy i odwiedzamy groby naszych najbliższych, przyjaciół, znajomych, Wszystkich Tych, którzy odeszli...

Rozpoczął się miesiąc, w którym większość z nas będzie już powoli szykować swoje skutery do zimowego snu. Temperatura spada, dzień robi się coraz krótszy... Zaraz skończy się jesień i nadejdzie zima. Będziemy mieli dużo czasu na przygotowanie naszych maxi skuterów do następnego sezonu, porządne czyszczenie i mycie, wykonanie przeglądów okresowych, drobnych napraw, doposażenie, ulepszenie, wykonanie zabiegów kosmetycznych, dopieszczenie. Ten okres może być naprawdę fajny a na pewno bardzo pożyteczny.

A co z naszą grupą w tym okresie...?

Jakie plany na nasze czwartkowe spotkania...?

Czy przechodzimy na czas zimowy i wracamy już do spotkań o godz. 19.00...?

Czy szukamy a następnie ustalamy jakieś sympatyczne stałe miejsce zimowym spotkań...?

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    27

  • ArtCho

    18

  • burgifan

    13

  • bilety

    12

Top użytkownicy w tym temacie

A może ktoś chce kupić mojego burka? zbieram na K7. Tablica.pl id ogłoszenia: 50894335

Ps.nie mogę wystawić w dziale sprzedam bo mam za mało postów

Odnośnik do komentarza

Wyjrzałem przez okno.

Ciemno.

Wyjazd z garażu po trawie - mokro i ślisko.

Jednak sen.

Jakby sobota była lepsza, to koło południa Nowe Warpno nową drogą bym z chęcią zaliczył. :-)

EDIT:zapomniałem o domowych pracach remontowych w sobotę.

W poniedziałek jak dopisze pogoda, to się piszę koło południa do Nowego Warpna. :-)

Odnośnik do komentarza

To jak by faktycznie w poniedziałek było nieźle na dworzu, to też bym się z chęcią depnął do Nowego Warpna, będę obserwował rozwój sytuacji.

Krzysiek - świetna męska decyzja z tym K7, też na niego zbieram, ale tak jakoś cały czas brakuje mi tyle samo, czyli tej nieszczęsnej ostatniej dyszki :boxing:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wygląda na to, że da się jutro koło południa wypuścić. Będę kontrolował sytuację. Jakby ktoś chciał dołączyć - zapraszam! :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A może ktoś chce kupić mojego burka? zbieram na K7. Tablica.pl id ogłoszenia: 50894335

Ps.nie mogę wystawić w dziale sprzedam bo mam za mało postów

Krzyśku,

coś dla Ciebie http://www.forum.burgmania.net/topic/18723-suzuki-burgman-an-400-k7-salon-polska/page__pid__322136#entry322136

Dzwoń, umawiaj się, jedź i kupuj...

A Swojego Burka sprzedasz na wiosnę...

Powodzenia i trzymam kciuki !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tez niestety nie dojade... Obowiazki domowe - cala liste dostalem od zony... Juz zaluje. Wszytkim uczestnikom zycze udanej przejazdzki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pogoda faktycznie jest SUPER !!! Wyjazd do Nowego Warpna - fajny pomysł.

Może ostatni wspólny wypad na zakończenie sezonu...?!

Komórki, smsy, maile w ruch i spróbujmy skrzyknąć większą grupę naszej społeczności !

Do dzieła koledzy.

Do zobaczenia o 12 na Głębokim.

Czy ktoś z Kolegów, poza Burgifanem i Wooferaiem potwierdza swoją obecność o 12 na Głębokim...?

Maciek, Arek, dzwoniliście lub wysłaliście smsy do kogoś z naszych kolegów...?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...