Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tabliczka z Nickiem pod rejestrację


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Campto

    40

  • ciesu

    16

  • LWfilip

    8

  • pawelneos

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Wróciłem dziś z pracy a tu na moim biureczku leży sobie kopertka z uskuterowionym Mikołajkiem :pinch: . Nietrudno zgadnąć co było w kopercie?? Oczywiście , że to były, dwie, jedwabiste :P tabliczki. @Campto wielkie dzięki. Wykonałeś kawał dobrej, wszystkim potrzebnej roboty. Dziękuję i Wesołych Świąt ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

i do mnie dzisiaj zajechał mikołaj na skuterze ;) Campto WIELKIE DZIĘKI za ogarnięcie całego tematu tabliczek i wysyłek jeszcze raz DZIĘKUJĘ !!

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki też dla "mikołaja" który miał ochotę dołożyć kilka kilometrów żebym mógł dostać swoją oryginalną tabliczkę :)

Lepszego prezentu na mikołajki sobie nie wyobrażam :Jumpy:

IMG_20131205_233941.jpg

Odnośnik do komentarza

Campto - dziś otrzymałem od listonosza przesyłeczkę z wizerunkiem Mikołaja a w niej mnóstwo prześlicznych tabliczek dla Grupy Łódzkiej!!! :-)

Bardzo Ci dziękuję za to wszystko, w imieniu swoim i pozostałych, którym przekażę tabliczki...

CAMPTO - Jesteś BEST THE BEST ON THE BEST :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam nadzieję, że dziś dojdą do wszystkich. Cóż to byłby za Mikołaj, który nie zdążył z prezentami. :)

Odnośnik do komentarza

No i tak się stało Znalazłem dzisiaj w skrzynce piękna koperte z Mikoljema a w środku tabliczki z nikiem. Dziękuję Ci mikolaju to bardzo piękna niespodzianka .Nigdy jeszcze nie dostałem tak pięknego prezentu Wielkie Dzięki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przychodzę do domu a tu czeka na mnie prezent od Mikołaja Campto.

Campto jesteś wielki :)

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja nie mam. A już się Mikołaj kończy.

Zgłoś się do tego co w Twoim imieniu odebrał "mikołaja" na Mikołaja od Mikołaja. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja również dziękuję za przesyłkę... Już nie mogę doczekać się, kiedy założę mój nick na Burka :frusty:

Odnośnik do komentarza

Campto super Mikołaj ale Ciesu się nie wyrobił.

Paździoch nie marudź - Ty dostaniesz od Mikołaja prosto pod choinkę :-)

Odnośnik do komentarza

Sonor przybył do miasta Piastów i w związku z tym, oficjalnie rzec mogę: Mam, mam Flymana pod rejestrację. Tabliczka przepiękna, profesjonalna, biała i czarna, metalowa. Można by rzec, Święta Sprawka Mikołaja. Raz jeszcze, dziękuję Campto, Sponsorowi i Sonorowi.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wielkie podziękowania dla Mikołaja Campto, zaj...y Mikołaj nie dość, że zorganizował cały temat za free to jeszcze osobiście dostarczył przepiękną tabliczkę... no ormalnie siok.

Wielkie dzięki jeszcze raz, no i oczywiście dla Mikołaja z mojej strony też będzie prezent .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...