Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tabliczka z Nickiem pod rejestrację


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Campto

    40

  • ciesu

    16

  • LWfilip

    8

  • Jerry_R

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Taka inicjatywa powinna zostać nagrodzona... Może na jakieś konto kogoś, kto widuje się z Campto osobiście, można będzie wpłacić choć drobne sumy (2-5 PLN) i wtedy w naszym imieniu kupić mu choć dużą butlę jakiegoś szlachetnego trunku??? Wypadałoby przynajmniej tyle uczynić dla takiego człowieka, który potrafi poświęcić swój czas i siły dla innych... Brawo :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czytam co piszecie i z wrażenia odjęło mi mowę. Nie mówiąc o tym, że wypieków dostałem jak jakiś sztubak. Cieszę się, że udało trafić się z tematem. A reszta hmmm... jakoś wyszło. Trzeba to będzie przy okazji opić. :-)

Odnośnik do komentarza

Łał!!! Mimo, że moje dziecię twierdzi, że Mikołaja nie ma, a żona utyskuje na świeta Bożego Narodzenia w marketach w listopadzie, to ja widzę, że wszystko jest możliwe :helpsmilie:

Jak tylko pozbieram szczenę z podłogi, to w pana kierunku, panie Campto, ukłon głeboki uczynię, bo i inicjatywę zacną i wykonanie jej, wielkimi postrzegam:)

Jakby jakowyś pomnik ( choćby szklany) ku chwale, społeczeństwo chciało temu panu wybudować, to o info proszę, abym i swoją cegiełkę mógł dołożyć:)

Odnośnik do komentarza

Campto - proszę o wysyłkę jedną przesyłką tabliczek dla łódzkiego:

54. pazdzioch - czarne litery, białe tło

65. VOLVO 673 - czarne litery, białe tło

66. JURCZAS - czarne litery, białe tło

67. T-Rex - czerwone litery, białe tło

68. Kasiorka - czerwone litery, białe tło

69. STEFANEKMAC - czarne litery, białe tło

70. RONIN - czerwone litery, białe tło

71. CIESU - czarne litery, białe tło

72. JULO - czarne litery, białe tło

Pozostałe dane poszły na PW.

POZDRAWIAM i DZIĘKUJĘ!!!

Odnośnik do komentarza

No BRACIE CAMPTO, czytam i nie wierzę w to co jest napisane.

Ciężko to jakoś skomentować bo takie sytuacje po prostu się prawie nie zdarzają, dlaczego MY!

Podziękowania dla Ciebie oraz Sponsora.

Jestem zdania że nie powinniśmy tego tak zostawiać. Podziękowania dla Ciebie - rzecz zrozumiała, z Tobą będziemy się widzieć nie raz. !piwko

Osobnym tematem jest jakiś gest w stosunku do Sponsora, bo przecież taki chyba się należy.

Może umówimy się z wszystkimi dumnymi ze swoich tabliczek aby podjechać w jakieś wskazane miejsce. Strzelimy jakieś fajne zdjęcie ustawiając odpowiednio skuty, podpiszemy, oprawimy i przekażemy. Mogło by fajnie wyglądać. Myślę że Arturas, nasz wyjazdowo-etatowy fotograf :photo: da radę coś fajnego skombinować.

Co Wy na to?

Przecież każdy Sponsor powinien mieć zdjęcie swojego klubu. :msn-wink:

Campto, raz jeszcze wielkie dzięki za całą sprawę,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moje wyrazy podziękowania dla CAMPTO już napisałem wcześniej ale teraz przydało by sie wielkie podziekowania dla sponsora i myślę że CAMPTO zdradzi Tego tajemniczego sponsora Kto To Jest ? Co byśmy wiedzieli komu oprucz CAMPTO być wdzięczni WIELKI SZACUN

Odnośnik do komentarza

i ja podpisuję obiema rękami pod słowami, które wypisali przedmówcy :D

z mojej strony WIELKIE DZIĘKI za poprowadzenie akcji

PS gdyby akcja "butelka dla sponsora" doszła do skutku to czekam na info z nr konta

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wszyscy teraz będą pięknie "podpisani". Brawo :wub: @Campto za piękną społeczną inicjatywę :D .

Jeszcze raz brawo ! Ale miałem nosa dziękując koledze jako pierwszy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chylę czoła przed takim załatwieniem tematu i szacun wielki wyrażam tymi słowami lepiej tego nie można było ogarnąć!!! słowa słowami ale flaszka się należy przy najbliższej okazji :) pozdro dla Ciebie i Tajemnego Sponsora

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moje wyrazy podziękowania dla CAMPTO już napisałem wcześniej ale teraz przydało by sie wielkie podziekowania dla sponsora i myślę że CAMPTO zdradzi Tego tajemniczego sponsora Kto To Jest ? Co byśmy wiedzieli komu oprucz CAMPTO być wdzięczni WIELKI SZACUN

Jak już pisałem sponsor jest z całkiem innej dziedziny,więc zostawmy go w spokoju. ;) Poza tym ciężko byłoby podjechać do siedziby sponsora bo mieści się w Niemczech. :)

Odnośnik do komentarza

Mnie tam nic do tego, ale strasznie mnie korci, żeby napisać, że to dziwne jakieś. W Germanii ktoś wykłada parę groszy na kilku dorosłych chłopców co jeżdżą na skuterkach? Nic nie chce, nie chce się ujawnić, nie chce naklejek na tablicach? No cóż... cud Panowie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie tam nic do tego, ale strasznie mnie korci, żeby napisać, że to dziwne jakieś. W Germanii ktoś wykłada parę groszy na kilku dorosłych chłopców co jeżdżą na skuterkach? Nic nie chce, nie chce się ujawnić, nie chce naklejek na tablicach? No cóż... cud Panowie.

Nie napisałem, że w Niemczech ktoś wyłożył kaskę, tylko iż tam jest siedziba firmy. A kaskę wyłożył polski oddział. W zamian nic nie chcą bo niby po co? Ani nie ta branża ani reklama. Poza tym na tym polega sponsoring.W innym przypadku byłby to np. zakup reklamy. :) Grunt, że się udało.

Odnośnik do komentarza

Właśnie, grunt że się udało!

Myślę że wyjaśnienia takie muszą nam wystarczyć.

Campto to nie chłopiec w krótkich spodenkach, co udowodnił i wie co robi. Temat związany ze sponsorem póki co możemy zamknąć. Pewnie za jakiś, bliżej nie określony czas, wypłynie kto i co, wtedy zobaczymy.....a może się mylę :)

Pozdrawiam

Od kiedy będzie można nabyć drogą otrzymania przedmiotowe tabliczki pod C66?

Proszę o informację

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dawno tu nie zaglądałem, ale szczęka mi też opadła. Campto pobudziłeś taki mały "ludzki pierwiastek" w tym zapędzonym świecie.

SZACUNEK.

Jestem również za uhonorowaniem tego gestu. Przychylam się do pamiątkowego zdjęcia MAXI grupowego z tabliczkami. Pewnie w garażu w tle skuta nieźle by to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Od kiedy będzie można nabyć drogą otrzymania przedmiotowe tabliczki pod C66?

Proszę o informację

Jak tylko je otrzymam to dam znać. Wszystkim co zgłosili chęć odbioru przesyłki wyślę natychmiast po odebraniu ( już mam koperty i znaczki :msn-wink: ) a reszcie przywiozę na najbliższego możliwego spota.

Odnośnik do komentarza

Campto zerknij proszę, czy na PW dostałeś ode mnie wiadomość z adresem do wysyłki, bo ja nie mam jej w wysłanych...

Dziś próbowałem wysłać Ci ją po raz drugi, ale mam komunikat, że nie możesz otrzymywać wiadomości - zapewne masz zapełnioną skrzynkę na Burgmanii. Dlatego też puściłem Ci bezpośredniego maila na adres, jaki podałeś na początku tego tematu.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...