Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tabliczka z Nickiem pod rejestrację


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o tabliczkę:

MROBS - białe tło, czarne litery

Wysyłka pocztą do Poznania. Jak będzie jakaś zbiorcza paczka (szybciej i łatwiej dla Ciebie) to też jestem za :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Campto

    40

  • ciesu

    16

  • LWfilip

    8

  • Jerry_R

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jest szansa na podpięcie się do zamówienia?

Proszę o czarną ramkę z białym napisem jacek_gda

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza

Proszę o dodatkową tabliczkę:

Napis : ALFI

Litery - kolor czarny

Tło - kolor strebrny

Odbiór - C66

Dzięki,

Pozdrawiam

Czy mogę prosić o uaktualnienie mojej pozycji - nr 40, na liście, o dodatkową tabliczkę wg zamówienia powyżej.

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy mogę prosić o uaktualnienie mojej pozycji - nr 40, na liście, o dodatkową tabliczkę wg zamówienia powyżej.

Dziękuję i pozdrawiam

ALFI, Twoje drugie zamówienie jest w poz.6.

Dane zaktualizowane.

Lista zamknięta i wysłana do wykonania.

Pozostałe info w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A kto to zostal naszym sponsorem? Kto wyklada 900 pln na nasze podpisy? Tak z ciekawosci sie pytam, jesli to nie tajemnica.

Znalazła się firma, która wyłożyła kasę i zapłaci fakturę.

Nie jest związana w żaden sposób z ruchem motocyklowym, więc wolałbym jej dane pozostawić do swojej wiadomości. :clap:

Ale w imieniu nas wszystkich zrobiłem :notworthy:

Odnośnik do komentarza

Campto poważnie piszesz???

Jeśli to prawda, to WIELKI DZIENKS dla nich :boxing:

Niemniej jednak Ty będziesz to musiał rozesłać, więc i tak należy Ci się przelew na przesyłkę!!

Odnośnik do komentarza

Tak też napisałem w mailu :) Sugeruję podać jednak numer konta a każdy ureguluje swoje. Świetny pomysł, wzorowa realizacja, wiec czemu mają być finansowe straty. Wódeczkę wypijemy przy okazji, będzie lepiej smakować. Pozdrawiam :boxing:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak też napisałem w mailu :) Sugeruję podać jednak numer konta a każdy ureguluje swoje. Świetny pomysł, wzorowa realizacja, wiec czemu mają być finansowe straty. Wódeczkę wypijemy przy okazji, będzie lepiej smakować. Pozdrawiam :boxing:

W 100% popieram!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Campto poważnie piszesz???

Jeśli to prawda, to WIELKI DZIENKS dla nich :clapping:

Niemniej jednak Ty będziesz to musiał rozesłać, więc i tak należy Ci się przelew na przesyłkę!!

Piszę poważnie. A co do pakowania i rozesłania to nie takie rzeczy ze szwagrem robiłem. :)

Tak też napisałem w mailu :) Sugeruję podać jednak numer konta a każdy ureguluje swoje. Świetny pomysł, wzorowa realizacja, wiec czemu mają być finansowe straty. Wódeczkę wypijemy przy okazji, będzie lepiej smakować. Pozdrawiam :boxing:

Że niby przelew na 2,50 zł? I jeszcze chcielibyście abym pilnował kto wpłacił a kto nie? O nie, co to, to nie. :) Na to się nie piszę. A co do wódeczki to w pełni jestem za. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to miła niespodzianka szkoda, że tylko jedną zamówiłem :D .Ja odbiorę osobiście ale i tak alko Ci się należy odwaliłeś kawał fajnej roboty. Potrzeba nam więcej takich ludzi.

Odnośnik do komentarza

Campto wielki szacun i podziękowania dla Ciebie i sponsora. :D

Różne cuda w życiu widziałem, ale dzisiaj naprawdę miło mnie zaskoczyłeś tak, że nie wiem co napisać ;) .

Raz jeszcze podziękowania ode mnie i moich synów.

Odnośnik do komentarza

Jestem pod mega wrażeniem kolego CAMPTO , robisz wiele dobrego dla wielu forumowiczow:) ludzie beda Cie pamietac. takim fajnym gestem daleś sie poznać.np. Mi:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To co teraz czytam wydaje mi sie pięknym snem O takiego Burgmaniaka nam chodzi Ludzia z duszą skuterowca i ze szczerym podejściem do Braci Skuterowej . CAMPTO na prezesa !!!!!! A ja serdecznie Pozdrawiam i jestem ZA

Tak Tak Tak

Tak Tak Tak

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielkie podziękowania dla Prezesa Camptona oraz dla Sponsorów (nie mylić z Sonorem - Sponsorem :) ), którzy nam zafundowali tak piękny prezent w listopadzie, chociaż mikołajki są dopiero w grudniu :clapping: :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...