Skocz do zawartości
Forum Burgmania

spalanie a pogoda oraz płynno?ć jazdy


mudrek

Rekomendowane odpowiedzi

P.S.

Nigdy nie powiedziałem, że jeżdżę "lightowo" :lol: ...ale żeby tylko "ON"... !tut a motorki maj? palić tyle ile im wlejemy i już... :lol:

Oj lightowo to Ty dzis nie pojezdzil ganiaja moja Atlante po Kielcach :lol::) !tut

Ps.Ciesze sie ze zrobila na Tobie duuuuuuze wrazenie.

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    7

  • Artix

    5

  • jagroski

    5

  • ortos

    3

P.S.

Nigdy nie powiedziałem, że jeżdżę "lightowo" :D ...ale żeby tylko "ON"...  :D a motorki maj? palić tyle ile im wlejemy i już... :)

Oj lightowo to Ty dzis nie pojezdzil ganiaja moja Atlante po Kielcach :blink::blink::D

Ps.Ciesze sie ze zrobila na Tobie duuuuuuze wrazenie.

pozdr

majon

Etam duże... :blink: bardzo duże... !tut Zapiernicza teraz ta Atlanta, że aż hej!!! !tut Wiecie co Majon zrobił?? Przerobił "normalny" skuter na ?cigacza!!!! :D Trudno go dogonić AN 650... !piwko trzeba było użyć dzisiaj przycisku "POWER", żeby nie uciekł mi w tym jego grodzie... :)

Odnośnik do komentarza
E tam odrazu scigacza :)  poprostu inzynierowie z aprili udoskonalili wario po to zeby wydobyc z Atlanty to co bylo w niej uspione :)

a swoja droga to musze zmienic styl jazdy na bardziej spokojny

Zaczyna robić się coraz ciekawiej <_<

Miło by było gdyby? napisał cos więcej o tym co zrobili no i jaki to miało wpływ na spalanie oczywiscie :)

Pozdr.

APTO

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Odpal, dopnij kurtke, zanim kask bedziesz mial kask na glowie i zamkniesz garaz brame, mozesz juz jechac. Ten czas spokojnie wystarczy, mowa oczywiscie kiedy temperatury sa niskie, jesli sa wyzsze to 10 sek w zupelnosci wystarczy

Odnośnik do komentarza

Witam Was!

Wła?nie skończyłem test spalania mojego Skylinera 180. Otóz w czysto miejskiej jeĽdzie, czyli w korkach spala mi ok. 3.6 l/100km. Popracuje jeszcze nad tym bo np. za długo rozgrzewałem go na postoju, czyli czekałem aż wył?czy sie ssanie i wtedy ruszałem a to pewnie jeszcze jakie? dziesi?te czę?ci urwie(...nadzieja matk? głupich...). Zobaczymy jeszcze jak będzie palił w trasie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...