Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Łódzkie (i nie tylko) zamawia kamizelki odblaskowe :-)


ciesu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziękuję za przesłanie zdjęcia.

Powiem szczerze że myślałem trochę inaczej sobie to kamizelkę rozplanować.

1. Obecnie (jak byłem ze 2 miesiące temu) to mają takiego wzoru : LINK

2. Na plecach chciałem sobie walnąć swoje imię lub skrót , zamiast napisu Polska

3. Z przodu napis Polska zostaje tylko chciałem dodać jeszcze flagę polski odblaskową powiedzmy na drugą stronę co jest napis lub pod napisem.

 

Taka kamizelka byłaby uniwersalna na jakim bym sprzęcie nie jeździł byłaby aktualna.

Ja macie ochotę to wypowiedzcie się w moim założeniu co do kamizelki.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ciesu

    38

  • Volvo

    13

  • jurczas

    12

  • stefanekmac

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Niedawno odebrałem swoją kamizelkę , wykonana została w Jagex na moje zamówienie i dałem swoje podstawowe dane (mam nadzieje że żadne służby nie będą musiały nigdy z tego korzystać) .

Wklejam nie po to by się pochwalić, ale może komuś spodoba się koncepcja. dodam że logo Burgmani jest na rzep na całej swojej powierzchni, napis odblaskowy.

Jak możecie to napiszcie czy wam się podoba czy tez nie (byle szczerze)

Poniżej zdjęcia bez lampy błyskowej :

20170507_091923.thumb.jpg.24402ec9483dfb81ec748cb1769ab07b.jpg20170507_091949.thumb.jpg.c64b73ce1e496367c6d13e8f4830f985.jpg

 

Poniżej zdjęcia zrobione z lampą błyskową (nie była to noc) :

20170507_092913.thumb.jpg.c7e488161fc3428141e10b2d57c6ead9.jpg20170507_092901.thumb.jpg.333fca11b2c2f8b0df06c511b5059dee.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kamizelka jak kamizelka. Ale ten napis Aritori ? Co żeś tam wymyślił ? Co to znaczy? Próbowałem w google ale wujek się pogubił.

Odnośnik do komentarza

Mam na imie Artur i tak w robocie koreance mowili i sie tak mi przyjelo. A chodzilo mi o koncepcje kamizelki : co myślicie o niej ?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

W naszych nick jest na rzep.Pomysł z grupą krwi ok.Nasz napis z daleka bardziej podobny do policji.Moim zdaniem połaczenie tych pomysłów da ideał.

Odnośnik do komentarza
Dnia 10.05.2017 o 08:27, atat13 napisał:

Mam na imie Artur i tak w robocie koreance mowili i sie tak mi przyjelo. A chodzilo mi o koncepcje kamizelki : co myślicie o niej ?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 

Na forum jesteś atat13 i przy tym bym pozostał, Co komu do tego jak w robocie cie nazywają, Wstaw tam POLSKA lub BURGMANIA I będzie OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...