Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Łódzkie (i nie tylko) zamawia kamizelki odblaskowe :-)


ciesu

Rekomendowane odpowiedzi

Przez najbliższe trzy dni będę miał utrudniony dostęp do internetu :-)

Także jeżeli ktoś chce się jeszcze dopisać do kamizelek lub coś zmienić, to jeszcze można...

W czwartek będę wysyłał zapytanie o ceny do Jagatex'u.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ciesu

    38

  • Volvo

    13

  • jurczas

    12

  • stefanekmac

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niech Tomek zakłada okulary i inni też, jeśli ich potrzebują hehe.

Sprawa wygląda następująco:

1. Marzena - kamizelka "M" + naszywka "MARZENA" + naszywka "AB Rh+" - 78,72 pln + 1,32 pln - zapłacone + 9,84 za logo Burgmania zapłacone - ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

2. Leppe - kamizelka "M" + naszywka "LEPPE" + naszywka "0 RH+" - 78,72 pln + 1,32 pln - zapłacone + 9,84 za logo Burgmania wykładam - ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

3. Carl - kamizelka "M" + naszywka "CARL" - 73,80 pln + 1,32 pln - zapłacone + 9,84 za logo Burgmania zapłacone - ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

4. Ravw - kamizelka "XL" + naszywka "RAVW" - 73,80 pln + 1,32 pln - zapłacone + 9,84 za logo Burgmania wykładam - ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

5. Volvo - kamizelka "XL" + naszywka "VOLVO673" - 73,80 pln + 1,32 pln - zapłacone + 9,84 za logo Burgmania zapłacone - ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

6. Świderek - kamizelka "XL" + naszywka "ŚWIDEREK650" + naszywka "0 RH+" - 78,72 pln + 1,32 pln - zapłacone + 9,84 za logo Burgmania zapłacone - ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

7. Stefanekmac - kamizelka "XL" + naszywka "STEFANEK" - 73,80 pln + 1,32 pln - zapłacone - WYSŁANE, ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

8. Swierku - kamizelka "L" + naszywka "ŚWIERKU" - 73,80 pln + 1,32 pln - zapłacone - ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

9. Jurczas - kamizelka "XL" + naszywka "JURCZAS" + naszywka "0 Rh+" - 78,72 pln + 1,32 pln - zapłacone + 9,84 za logo Burgmania wykładam - ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

10. Monter307 - kamizelka "L" + naszywka "MONTER" - 73,80 pln + 1,32 pln - zapłacone + 9,84 za logo Burgmania zapłacone - ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

11. Lm261 - kamizelka ''XL'' + naszywka ''LM 261'' + naszywka "A Rh+" - 78,72 pln + 1,32 pln + 11 pln - zapłacone + 9,84 za logo Burgmania zapłacone - WYSŁANE, ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

12. Andrzej67 - kamizelka "S" + naszywka "A Rh+" - 73,80 pln + 1,32 pln - zapłacone + 9,84 za logo Burgmania zapłacone - ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

13. Irasko - naszywka zielona Burgmania Klub (ta z pleców) + naszywka "IRASKO" - 14,76 pln + 1,32 pln + 8 pln - zapłacone - WYSŁANE, ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

14. Mimik1975 - naszywka "0 RH+" - 4,92 pln + 1,32 pln + 5 pln - zapłacone - WYSŁANE

15. Palulint - naszywka zielona Burgmania Klub (wysyłka do Mimik1975) - 14 pln - zapłacone - WYSŁANE do Mimik, ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

16. Mahonej - kamizelka "XL" + naszywka "MAHONEJ" - 83,64 pln + 1,32 pln + 11 pln - zapłacone - WYSŁANE, ODEBRANE, ROZLICZONE, DZIĘKUJĘ :-)

Ogólnie ceny wyglądają tak:

- kamizelka bez żadnych naszywek: 68,88 pln,

- naszywka z grupą krwi lub nickiem: 4,92 pln,

- naszywka zielona Burgmania: 9,84 pln.

KOSZT PRZESYŁKI KURIERSKIEJ to 18,45 PLN. Zakładając, że nikt się nie wycofa z zamówień, to do podanej powyżej przy każdym nicku kwoty, proszę doliczyć 1,32 pln za przesyłkę.

Osoby, którym mam wysyłać pocztą kamizelkę lub naszywkę proszę o doliczenie jeszcze tej kwoty (zdognie z umową):

- Mimik1975: 5 PLN (list polecony priorytet),

- Irasko: 8 PLN (list polecony priorytet, gabaryt B ),

- Lm261: 11 PLN (paczka pocztowa priorytetowa),

- Mahonej: 11 PLN (paczka pocztowa priorytetowa).

WPŁATY DOKONUJCIE NA KONTO BANKOWE o nr

43 1140 2004 0000 3202 6146 6483 (mBank)

Możecie też podrzucić mi osobiście pieniądze, na przykład dzisiaj do Aleksa :-) Ja raczej na spota pod Manu nie wyrobię się... :-(

Jeżeli ktoś chce zrezygnować, dopisać się, coś zmienić, to jeszcze można - zamówienie złożę, jak już będę miał pieniądze na koncie/w ręku. Nie chciałbym zostać z kilkoma kamizelkami w szafie hehe

Odnośnik do komentarza

Lm261- jeżeli można to chciałbym zamówic jeszcze - naszywka zielona burgmania: 9,84 pln.Bo jak jeździć bez takiej naszywki !placz2 .Jeżeli możesz to podaj ogólna kwotę do przelania na konto.Przepraszam że przeoczyłem to podczas zamawiania. !placz !placz

Odnośnik do komentarza

Lm261- jeżeli można to chciałbym zamówic jeszcze - naszywka zielona burgmania: 9,84 pln.Bo jak jeździć bez takiej naszywki !placz2 .Jeżeli możesz to podaj ogólna kwotę do przelania na konto.Przepraszam że przeoczyłem to podczas zamawiania. !placz !placz

Ale czy Ty chcesz tą naszywkę jako dodatkową?? Bo na kamizelce jest w "standardzie" na plecach taka naszywka Burgmanii :wink32:

Jeżeli zamawiasz zestaw, jak w postach powyżej, czyli:

11. Lm261 - kamizelka ''XL'' + naszywka ''LM 261'' + naszywka "A Rh"

to przelej 91 pln. Jeżeli chcesz dodatkową zieloną naszywkę Burgmanii to przelej 101 pln.

Ja mogę jutro podrzucić do Aleksandrowa np tam do pizzerii?

Tak zróbmy, Zdun - mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko - byłbym u Ciebie w Beti około 21.00.

Ja zapłacę gotówką,napisz tylko kiedy i gdzie się możemy spotkać.

Podrzuć, tak jak Jurczas, do Zduna do pizzerii.

Witam.Jutro rano jadę na zlot do Płocka,Kasę wyslę w poniedziałek raczej.Doliczę na priorytet pocztowy .Pozdrawiam

Może być i w poniedziałek, dolicz 11 pln na paczkę pocztową, w list się nie zmieści...

Odnośnik do komentarza

O której jedziesz bo ja ze znajomymi właśnie wybywam na ryby i nie wiem o której zjadę.

518388373 Będę pod telefonem.

Wysłałem sms ale nie odpowiadasz mialem jechać moto ale deszczyk mi przeszkodził wiec jade autem ok 18

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...