Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Łódzkie (i nie tylko) zamawia kamizelki odblaskowe :-)


ciesu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ciesu

    38

  • Volvo

    13

  • jurczas

    12

  • stefanekmac

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czekam jeszcze na pieniądze od 3 osób:

Leppe - dzwonił dziś do mnie, najpóźniej w czwartek ma mi je przekazać,

Swierku i Monter - w komunikatorze Burgmanii mam informację, że wiadomości jakie im wysłałem kilka dni temu, są nadal nieodczytane :-(

Jeżeli ktoś ma do nich kontakt telefoniczny, to niech dryndnie albo wyśle sms'a, że blokują nam zamówienie :-)

Odnośnik do komentarza

Co niektórzy koledzy są chyba nazywając to i tak. delikatnie troszkę niepoważni, cóż bywa i tak. Myslełem ze na wekend bedeę miał kamizelkę:-)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przelałem.

Tak, Twój przelew przyszedł.

Co niektórzy koledzy są chyba nazywając to i tak. delikatnie troszkę niepoważni, cóż bywa i tak. Myslełem ze na wekend bedeę miał kamizelkę:-)

No to było do przewidzenia, że przy kilkunastu osobach będą pewne poślizgi :-)

Kiedy będzie następna edycja zamówień ?

Bo jak mniemam na obecną się pewnie nie załapie ...

Jeżeli się pośpieszysz z zamówieniem i przelewem, to mogę ogarnąć Ci ten temat... Ale myślę, że warto byłoby, abyś wcześniej przymierzył kamizelkę... Zawsze możesz złożyć bezpośrednio zamówienie w firmie, która produkuje kamizelki...

Jeśli można to poproszę drugą rozmiar L bez naszywki

Czyli zamawiasz dwie kamizelki rozmiar "L", w tym jedna z naszywką??

Odnośnik do komentarza

Ciesu zapomniałem całkowicie w natłoku pracy itp. Przepraszam, daj nr tel jak możesz, zdzwonimy się i podjadę z kasą dziś. No aż mi wstyd!!

Odnośnik do komentarza

Leppe zdzwonimy się dzisiaj około 18.00, jeśli będziesz na spotkaniu o 18.00 to ja tam podjadę około 18.20 - 18.30, a jeżeli Cię nie będzie, to umówimy się np. na BP na Aleksandrowskiej i tam ostatecznie ogarniemy temat!!

Odnośnik do komentarza

Nie ma co rezygnować, bo mam już komplet kasy i jutro składam zamówienie :-)

Mam nadzieję, że na przyszły czwartek kamizelki już będą...

Odnośnik do komentarza

No i mam już komplikującą trochę naszą sprawę odpowiedź z Jagatexu - pani Dorota, którą wszyscy chwalą i polecają na forum, chyba podając mi ceny za kamizelki, oprócz pracy robiła jeszcze jakieś inne bardziej fascynujące rzeczy ;) i nie doczytała, że kamizelki mają być z logo Burgmanii!!! Także do podanych cen dochodzi jeszcze 9,84 PLN za naszywkę na plecach!!!

Proszę Was o szybkie odpowiedzi (osób które zamawiają kamizelki), czy nadal jesteście nimi zainteresowani w kwocie prawie 10 PLN wyższej??

Jeżeli ktoś rezygnuje, to też proszę o info, a odeślę pieniądze na konto!!! Jeżeli akceptujecie, to od osób, które robiły mi przelew poproszę o dodatkowe przelewy na kwotę 9,84.

Za tych, którzy dawali mi kasę osobiście, jeżeli tylko nadal są zdecydowani na zakup, to wyłożę pieniądze i rozliczymy się przy odbiorze kamizelek...

Przykro mi, że całość znowu się przeciągnie, ale to nie moja wina...!

Poniżej fragment mojego pierwszego maila do Jagatexu i dzisiejsza odpowiedź:

Dnia 2013-09-19 10:22 Paweł napisał(a):

Witam serdecznie.

Z tej strony Państwa klient - dwa lata temu zamawiałem kamizelkę dla motocyklistów KMS2 z logo Burgmanii.

Zgadaliśmy się z ludźmi z regionu, chcielibyśmy zamówić u Państwa następujące kamizelki Burgmanii wraz z naszywkami:

Witam,

przykro mi, ale w wycenie kamizelek nie są ujęte naszywki na plecach Burgmania, gdyż w rozpisce nie zostały one umieszczone przy konkretnych kamizelkach i dlatego nam to umknęło, a pewnie mają one być również na kamizelkach.

Jeżeli mają być to dojdzie koszt 9,84pln do ceny kamizelki.

Odnośnik do komentarza

Jasne dopłacam dyszkę:-)

Na marginesie dodam że moja kobitka ma swoja firmę krawiecką i naprawdę jest dobra w tym co robi wiec kiedyś następnym razem możemy zmienić dostawce:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...