Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2013 w zach-pom


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Moja piątkowa przygoda z wycieczką do Świnoujścia zakończyła się jakieś 15 kilometrów za Wolinem, nie wytrzymal pas napędowy - 3 godzinne oczekiwanie na lawetę uczy pokory i daje czas na przemyślenia nad wszystkim - polecam takie przemyślenia - skuter w warsztacie - pas w Belgii - czekam na środę! Pozdrawiam może uda się spotkac w czwartek!

Wyrazy współczucia... Kilka razy w życiu miałem już takie nieoczekiwane przerwy w podróży, więc wiem o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    20

  • burgifan

    20

  • bilety

    17

  • wooferai

    17

Top użytkownicy w tym temacie

Ot i warsztat Ci zarobił przegląd......pasek oki....a tu jednak dupka pod Wolinem....niefart...

Samba - czekamy na wieści z wyprawy. Foto mocno wymagane.

Maciek - super dzięki za niedzielny przegląd Kymkacza.

Siedzę teraz i stukam w googla.

Żałuję tylko, że nie chciałem pomierzyć wymiarów paska jak proponowałeś.

Wiara w internet.heh.

Normalnie to co sprzedają to "kij komu w oko" z tymi wymiarami. (o ile ktoś w ogóle podaje wymiary paska)

Dobrze, że zwróciłem na to uwagę po informacjach Rzela/Twoich odnośnie wymaganych realnych wymiarów paska.

W każdym razie jestem już poniżej limitu serwisowego 27,9 mm. A mój ma 27,6 mm przy raptem 16 kkm...

Wypadałoby wymienić.

PS. Pewnie dlatego Samba mnie wyprzedza na starcie tym dwucylindrowym czymś...... :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja z Melmacie wymieniłem swój pasek w sobotę idealnie 24 tyś. pomiary pokazywały że jeszcze jest OK, ale po zdjęciu okazało się że jednak jest już nadszarpnięty od wewnętrznej strony i decyzja o wymianie okazała się słuszna.

Odnośnik do komentarza

Teraz juz wiem, że oszczędność nie zawsze sie opłaca i jak ktoś zamontowal kontrolkę i ona się świeci to nie trzeba jej samemu kasować tylko wymienić pasek - plus tego wszystkiego jest taki, że nie padał deszcz , a ja w kamizelce burgmani przyczyniłem się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze i zmniejszenia prędkości w wielu 400

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie nie będzie...

A tak a propos Głębokiego, czy z kimś z naszych dziś mijałem się w drodze do Polic - z osiedla Głębokie wyjeżdżał chyba Silver Wing w stronę miasta.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:)witam:) czy czwartek przy Pleciudze aktualny?? i o ktorej??...o ile pogoda bedzie laskawa z checia sie wybiore ze wsi do miasta:)..pozdro...

Jak najbardziej godzina jak zwykle 19-ta - zapraszamy

Czwartek na pewno aktualny, pogoda ma być fajna, coś mi się o uszy obiło o kiełbasce na Głębokim :)

Znaczy ustalone każdy ze sobą kiełbaski

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To fajnie będzie ognicho - może jeszcze ktoś ma chęć przyjechać? bo jak na razie zdeklarowane 3 skuty ale i tak SUPER.

Odnośnik do komentarza

:)witam:)super:)Pleciuga melduje sie o 19-stej:) Kot na pajaku z kielbaska ;)...chyba nie zabladze :)...oby pogoda byla,w sciu piekne sloneczko dzis...pozdro...

Odnośnik do komentarza

Ja też będę :fireman2:

.................................................................................................

Planuję wybrać się na dwudniową wycieczkę do Heide-Parku podczas majówki. Jeśli ktoś chętny mi towarzyszyć to zachęcam!!!

Odnośnik do komentarza

Szkoda, czekaliśmy na Ciebie, może innym razem...

A tak w ogóle to dzięki za miłe spotkanie, kiełbaski jednak rządzą :P

Qrzysiek dzięki za prezenty, coś mi się wydaje że trafiłeś w dziesiątkę :fireman2:))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:clapping:...a mnie nie ma dopiero co dotarlem do domu coz taka praca :( przepraszam was ...

Sezon się dopiero zaczyna może następnym razem,

Kiełbaski jak zwykle SUPER - Krzysiek prezenty pierwsza liga dzięki

Odnośnik do komentarza

Dzięki również wszystkim za udany spocik i Krzyśkowi za prezent x 2. :clapping:

I tak mały skrót z tego co dzieje się w okolicy:

Sobota:

27 kwietnia 2013r. (SOBOTA), na torze im. Zbigniewa Rutkowskiego znów usłyszymy ryk silników wyczynowych motocykli i quadów.

Wstęp wolny!

http://www.proracingteam.pl/aktualnosci/zawody-w-rosowku-27042013r.-sobota/

Niedziela:

Stargardzki Klub Motorowy zaprasza 28.04.2013 wszystkich fanów motoryzacji na siódmy event, podczas którego nie zabraknie emocji, wrażeń jak i zapachu spalonej gumy!

Wstęp 15 zika.

http://moto.stargard.pl/7-event-skm-28-04-2013-rozpoczecie-sezonu-makowice/

Odnośnik do komentarza

Ja dziś zrobiłem kółko wokół warsztatu Maćka. Mam nowy olej, nowy pas, nowe sprzęgło, nowy reflektor, nową żarówkę, nową(spawaną) czachę, nowe osłony rąk, nowy stelaż pod kufer, nowy kufer, nową przednią oponę, nową gąbkę w kanapie...jestem nowym człowiekiem - za dotychczasowe błędy i długi nie odpowiadam :P

Ostatni raz tak się czułem, kiedy na studniówce pewna koleżanka do mnie zamrugała...i to dwa razy...wszystko przede mną...

Odnośnik do komentarza

Ten gość nie jest z tej planety :D

Inter Motors Szczecin

Dzisia jo 14:00

Z wielka przyjemnością chcemy Was poinformować o imprezie, którą szykujemy dla naszych klientów. Na koniec kwietnia będziemy gościć na naszej filii Centrum testowe Inter Motors. Każdy z Was będzie mógł przetestować większość kasków, które są w naszej ofercie. Dodatkowo w czasie trwania imprezy, kaski przeceniamy o 15 %. Postaramy się załatwić grilla i kiełbachy :). Zaklepcie sobie już ten weekend, 26-27.04 Inter Motors Szczecin, Zimowa 4.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...