Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2013 w zach-pom


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Święta święta i po świętach! :) Teraz, żeby zrzucić kilogramy i kalorie trzeba trochę ruchu na świeżym powietrzu. Czyli pojeździć w końcu na naszych rumakach!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    20

  • burgifan

    20

  • bilety

    17

  • wooferai

    17

Top użytkownicy w tym temacie

Spalanie kalorii podczas różnych czynności. 

Czynność kcal/h : Akt miłosny 360 Bieg (ok. 9 km/godz.) 550 Bieg szybki 1120 Czołganie się 800 Czytanie na głos 105 Energiczny taniec 350 Forsowne ćwiczenia fizyczne 410 Gimnastyka forsowna 290 Gimnastyka lekka 170 Gra w golfa 412 Gra w siatkówkę 600 Gra w tenisa 700 JAZDA MOTOCYKLEM 204 Jazda na łyżwach 718 Jazda na nartach 600 Jazda na rowerze (10km/h) 265 Jazda na rowerze (20km/h) 650 Jazda samochodem 116 Jedzenie 98 Lekkie ćwiczenia fizyczne 148 Leżenie 79 Mycie okien 240 Odkurzanie mebli 220 Odkurzanie odkurzaczem 240 Odpoczynek w pozycji leżącej 68 Pisanie na maszynie 140 Pływanie 470 Praca w ogródku 222 Prasowanie 120 Rąbanie drewna 319 Rozwieszanie prania 300 Schodzenie ze schodów 310 Sen 68 Siedzenie 100 Spacer powolny 200 Spacer szybki 300 Spokojne siedzenie 86 Sprzątanie 120 Stanie na baczność 96 Stanie swobodne 89 Szybki marsz (ok. 8,5 km/godz.) 590 Szycie ręczne 97 Śpiewanie 122 Taniec szybki 336 Trzepanie dywanów 349 Ubieranie się i rozbieranie 114 Wchodzenie po schodach 957 Wiosłowanie 339 Zamiatanie podłogi 167 Zawieszanie firanek 404 Zmienianie pościeli 182 Zmywanie naczyń 151 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Parę mi się bardzo podoba:

Akt miłosny 360

JAZDA MOTOCYKLEM 204

Jazda samochodem 116

Odpoczynek w pozycji leżącej 68

Zmywanie naczyń 151 (nie wiedziałem że moja zmywarka traci tyle kalorii)

Wznawiamy czwartki u nas, proszę o potwierdzenia przybycia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tym razem nie będę...

Dziś spaliłem 541 kcal podczas marszu z kijami (i z moją żoną):

Przechwytywanie_zps0c10c89b.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tym razem nie będę...

Dziś spaliłem 541 kcal podczas marszu z kijami (i z moją żoną):

Przechwytywanie_zps0c10c89b.png

to się opłaca 181 kcal i taki kawła z kijami? rozumiem że reszta z żoną

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziewczyny i chłopaki, już postanowiłem - jadę do Kujawiaków na rozpoczęcie sezonu w sobotę 13 kwietnia. Na razie wygląda na to, że skutem, ale jeśli pogoda się sypnie, to moją białą błyskawicą. Zaraz się wpiszę na listę. Kto jedzie ze mną?

PS

@Marek, z żoną jednak jest lepiej niż z kijami... ;)

Odnośnik do komentarza

Rzelu i Burgi...coś dla Was:

Suzuki Shell Moto Szkoła 2013

Suzuki Motor Poland zaprasza na kolejne kursy Suzuki Shell Moto Szkoły organizowane w trosce o bezpieczeństwo posiadaczy motocykli* Suzuki.

11.05.2013

MOTO46

Szczecin

Andrzej Czernikiewicz

tel.: 508 46 46 46

http://www.suzuki-mo...13&news=sms2013

*szkolenie organizowane tylko dla posiadaczy motocykli Suzuki.

Odnośnik do komentarza

dzieki Arek za link, ja juz zapisany i z tego co wiem zostły tylko 4 miejsca. Rozmawialem z człowiekiem który to organizuje i wyglada to calkiem przyzwoicie!

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie dzisiaj czwartek kto przyjedzie?

Szczerze mówiąc, myślałem że uda mi się podjechać, nie pisałem bo nie miałem pewności, ale dopiero wróciłem do domu, szkoda, trudno, może innym razem...

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miły wieczór.

Patrzę właśnie na prószący za oknem śnieżek i kiełkuje we mnie podejrzenie, że otwarcie sezonu może ulec pewnemu opóźnieniu...

A tymczasem:

Czy ktoś potrzebuje wypolerować swoją szybę?

Chwalona na forum pasta XERAPOL jest w sklepie MOTO-CENTER na Niemierzyńskiej. Może kupimy na spółkę?

Odnośnik do komentarza

Czołem rebiata, a ja powtórzę pytanie swoje, czyliż w tym roku ponownie sam na Burgmanię jechać mam ? Na kujawy chętnie bym pojechał, nawet jako wolny słuchacz, ale pracuję.Co do pasty, ile kosztuje sztuka ?

Odnośnik do komentarza

No w tym roku to mam w planach (skuteczność planów 93%) wyjazd na Burgmanię.

I z tego co na razie wiem to jeszcze parę osób się chyba zabierze. :(

I powiem, że im nas więcej tym chętniej pojadę.

A im nas więcej tym lepiej by było domek se zarezerwować.

Jakoś opcja:namioty w tym roku mnie mocno zniechęcają....szczególnie po ostatniej Wielkanocy.... :)

Odnośnik do komentarza

Rzelu a ta pasta nadaje się na wypolerowanie szyby w kasku ? W moim Airohu jest szyba w stanie agonalnym a zakup nowej to wydatek 200 zł, to się zastanawiam czy taka pasta jest na tyle mogiczna żeby tutaj coś zaradzić.

Odnośnik do komentarza

Wchodzę w to, dołożę się do tej tubki, nie mam nic do stracenia, ale najpierw chyba przelecę ją wodnym drobnym papierem, a dopiero potem pastą.

Odnośnik do komentarza

A jaki to model Airoha, może na ebayu coś upolujemy, nawet dla samej szyby...

O wyjeździe na Burgmanię myślę, a nawet o Bieszczadach, ale żelaznych planów na razie nie robię...

Odnośnik do komentarza

Burgifan jeśli Ciebie interesuje to mam za rozsądne pieniądze do sprzedania swój poprzedni kask też Airoha - szczękowy! ale u i w nim szyba wymaga nie mniej niż polerowania

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, kask mam dobry i fajnie się w nim czuję, chodzi mi tylko o samą szybę, po prostu jest już do kitu i tyle, jeśli masz Volf dobrą szybę to ją z chęcią zobaczę, a jeśli chodzi o oznaczenie tego Airoha to nie mam pojęcia. To jest oczywiście drugi kask, także nie mam ciśnienia, ale może pasta by pomogła to bym sobie go zrobił i niech sobie leży na półce jako całkiem sprawny drugi.

Skoro mowa o kasku, to dla córki będę potrzebował, może ktoś ma, nie wiem czy kupować, bo może raz się przejedzie ze mną i nie będzie chciała, chciałbym ją po prostu przewieźć dalej jak po osiedlu żeby podjąć jakąś decyzję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...