Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WIOSNA :)


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

Super fotki ale chamburger w Barcelonie to profanacja, jamon, chorizo iberico, bocatillo con calamares , to trzeba zjeść w Hiszpani. Wybieram się w tym roku na wycieczkę między innymi Barcelona ,Valencja do Malagi .Chętnych do wspólnej wyprawy przyjmę z otwartymi ramionami Na razie mam jednego towarzysza żonę. Wyjazd planujemy Lipiec Sierpień spanie pod namiotem jedynie w valencii mamy nocleg u znajomych chiszpanów w wielkim domu kilka osób się pomieści. Planów dokładnych na razie nie ma, ma być to jazda jak najbardziej relaksacyjna z zwiedzaniem i podziwianiem morza śródziemnego.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    22

  • boochos

    9

  • Lipiec61

    6

  • czaro69

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałbym oficjalnie podziękować koledze o nicku Jaro_4setka za jego poświęcenie i chęć niesienia specjalistycznej pomocy koledze z forum Burgmania.

Szczegóły:

- W drodze powrotnej z olsztyńskiego weekendu zauważyłem, że silnik w moim skucie nie uzyskuje właściwej temperatury.

- po konsultacjach z kolegami ustaliłem, że jest to na pewno wina termostatu (tak na 50% :) ), termostat zakupiłem....jak go wymienić ;) ???

tu pojawia się Jaro_4setka

w dniu wczorajszym, w czasie panującej burzy deszczowo-gradowej ;) Jaro przyjechał do daleko wysuniętej, na pn-wsch. , placówki, (120 km od Białegostoku) celem operacji "TERMOSTAT". Po zlokalizowaniu gdzie "ów" znajduje się

20130508_171510.jpg

20130508_171457.jpg

20130508_171515.jpg

dostęp do wymiany, wymagał zdjęcia połowy plastików, jednak w tym przypadku opłacało się ... termostat "stary" był cały czas otwarty, stąd brak "trzeciego klocka" na wyświetlaczu temperatury

20130508_171534.jpg

(czy na fotce powyżej nie są aby DWIE LEWE rączki...??? ;) )

wszystko byłoby ok, tylko zaleliśmy zbyt dużo płynu chłodniczego i trzeba było odessać :baby: . Z powodu obawy przed konsumpcją tegoż specyfiku :sick: i znalezieniem się na dializach (sztuczna nerka) - wpadliśmy na pomysł zaczerpnięty wprost z "fajki wodnej" :smoke: (dwie słomki + butelka po mydle w płynie)

20130508_182403.jpg

Jaro wrócił do domu przed północą... Myślę, że ten symboliczny kwiat !flower to i tak za mało. Zapowiada się na cieplejsze podziękowanie przy najbliższej okazji :drunk:

PS. Założyliśmy jeszcze nowy kufer i światła STOP - ale zdjęć jeszcze nie zrobiłem

Odnośnik do komentarza

kurtka noga, coś mi dwa razy wysłało to samo, musiałem skasować i bez sensu teraz ten mój drugi post

Odnośnik do komentarza

I co ja mam napisać,wyruszyłem się ,na pewno kazdy by Ci pomógł... ;-) do nastepnej wymiany czegos tam... :-)

Odnośnik do komentarza

I co ja mam napisać,wyruszyłem się ,na pewno kazdy by Ci pomógł... ;-) do nastepnej wymiany czegos tam... :-)

chyba - "wzruszyłeś się...", hehe - jeszcze Ci rączka drży :)

po drugie, Jaro - wypluj to zdanie o następnej wymianie :) :) ..., żeby nie w złą godzinę :)

Odnośnik do komentarza

Jaro miał na myśli planowe wymiany czysto eksploatacyjne :)

właśnie to miałem na myśli,oleje i temu podobne... :)

chyba - "wzruszyłeś się...", hehe - jeszcze Ci rączka drży :)

właśnie,z tego wzruszenia to aż mi wyrazy sie pomyliły... :)

PS. Założyliśmy jeszcze nowy kufer i światła STOP - ale zdjęć jeszcze nie zrobiłem

kuferek fajny,ale dla Szymona serce bolało jak musiał ciąc nowego givusia,żeby założyc dodatkowe światła stopu,po zobaczeniu efektu końcowego uspokoił się :)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę koledzy, ze ładnie bawicie się przy sprzętach :), byłem dzis u mechanika i on mnie zmartwił, że nie może znalesć do Zacnej opony Heidenau, znalazł tylko miękka zimową ale jeszcze poszuka dalej to moze znajdzie jakąś oponę innego producenta, tym czasem muszę zmienić tylną oponę, w czerwcu lub lipcu założę do Zacnej też nową opnę

Odnośnik do komentarza

ja już spakowany,burek zatankowany, bede jutro w łomży około 9:30 ,do zobaczenia...zmiana planów,startujemy z Michalem o 9 , jedziemy do zambrowa,i tam spotykamy sie z reszta...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nooo pogoda ma być czysto motorowa = pochmurno ale bez deszczu ok 17 st. (tak napisano w pogodynce )

No to coo !! lewa w górę i naprzód !!

My wyjeżdżamy o 11.00 - jak macie ochotę to możecie na nas poczekać w Łomży na BP (mają dobre i niedrogie jadło ) - Będziemy ok .12.00 tamtędy przejeżdżać :D

Odnośnik do komentarza

Jako świeżo upieczony posiadacz AA 500 mogę się pełnoprawnie pointegrować. Jakby było jakie latanie w koło komina i nie tylko to ja chętny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...