Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WIOSNA :)


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba być twardym,a nie miękim :clapping: , ja dzisiaj postanowiłem zrobić pare kilometrów, moje pierwsze 40 km. na nowym sprzęcie, było fajnie :) parę foto

25304707_800.0.jpg

25304709_800.0.jpg

25304713_800.0.jpg

25304715_800.0.jpg

25304717_800.0.jpg

25304719_800.0.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    22

  • boochos

    9

  • Lipiec61

    6

  • czaro69

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

No szacun ładna maszyna ,pogoda też piękna więc nic tylko nawijać kilometry,niestety ja mogę tylko pozazdrościć pogody wczorajszy wiatr połączony ze śniegiem narobił niezłego zamętu , a do tego w nocy -7 stopni u mnie jeszcze wiosny niestety nie ma ale jestem dobrej myśli .Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

U nas w nocy tez zimno,do minus 10, w dzien 4 stopnie po wyżej 0,wiaterek dmuchal ostro,ale juz nie moglem doczekac się testu nowego sprzetu :-)

Odnośnik do komentarza

Ja również gratuluję pięknej maszyny, wschodniej ułańskiej fantazji. Ja też od kilku dni przebieram nogami ale z domu do asfaltu jeszcze niestety po zmrożonym śniegu trzeba by jechać.Mam nadzieję że wytrzymam tych parę dni.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No, "parę dni" powiadasz, ja dzisiaj słyszałęm że jeszcze dwa tygodnie takie mają być, szlag by trafił....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No Jarek ! czyli mam rozumieć że sezon 2013 zacząłeś ?

Rób fotki ! rób ! w lepszych miejscach - to będzie na kalendarzyk 2000- naście ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Domel,ale olsztyn,nawet jak snieg bedzie ,to atakujemy na skutach ... :-)

...no jasne

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie też już du.. boli od siedzenia w domu. Wolę jak boli od kanapy skutera ;)

Odnośnik do komentarza

No Jaro, szacun i gratki z pięknego burka.

Jak razem z Szymonem zaatakujecie Olsztyn na takich samych maszynach, to aż strach sie bać ;)

Odnośnik do komentarza

a propos, czy te łódeczki w na drugim planie również należą do kolegi,jeśli tak to podwójnie gratuluje.

Odnośnik do komentarza

a propos, czy te łódeczki w na drugim planie również należą do kolegi,jeśli tak to podwójnie gratuluje.

łódeczki kolegi,ale beze mnie nie plywa nimi... :-)
Odnośnik do komentarza

Rafał,zobaczę co da się zrobić,możemy ciągnąć na zmianę,bo ze mną z białego jedzie jeszcze Czarek na starej, mojej majce :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Żyć się odechciewa, miałem cichą nadzieję że wyciągnę maszynę choć na godzinkę,teraz właśnie wróciłem z kolejnego odśnieżania podwórka a jest co odśnieżać,chyba napije się melisy,wezmę krzesełko pójdę do garażu posiedzę,popatrzę morze wytrę szybę itp.

Odnośnik do komentarza

kurcze dopiero teraz zobaczyłem,że kolega Lipiec jest z podlaskiego,i w dodatku bliskim sąsiadem CZARA... :D ,jakoś wcześniej kolegi nie było widać... :D ps. nazywasz się Lipiec,to przegoń tą zimę... :D

Odnośnik do komentarza

Bo jestem raczej jestem "czytaczem" chyba że mnie coś najdzie wtedy się odezwę, zresztą nie znam osobiście żadnego posiadacza skutera, dopiero w ubiegłym roku przesiadłem się z XV535 Virago na SW600,

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości gdy słonko i dla nas wzejdzie, będzie okazja do spotkania w realu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jaro gdzie ty znalazłeś tyle placu bez śniegu?

Dmuchawę gorącą włączyłeś czy co?

Nie denerwuj ludzi człowieku, bo u mnie tyle białego gó..na leży że zwątpiłem już w rozpoczęcie sezonu zaraz po świętach :newyear:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...