Skocz do zawartości
Forum Burgmania

STYCZEŃ w W-M


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dzięki za gratki a tzw. nasze reputki postawię przy najbliższej okazji.

A na marginesie to podziękowania należą się Czaro , Bargaczowi , Upiorkowi i GrzechoCnikowi za poparcie mojej kandydatury w ankiecie .

Odnośnik do komentarza

a to ktoś głosował przeciw...??? ciekawe z jakiego powodu? może nie zna Twych dokonań i nie poznał Cie na spotach - wszak jeździłes na liczne. hmm, dziwne są te zasady przyjęć do klubu-można zagłosować na NIE, bez podania przyczyny?

Maki - życzę wszystkiego dobrego, muszę też podkreślić że jesteś od teraz "najbardziej prężnym członkiem" w naszym regionie, w sensie -zaangażowanym w czyny społeczne, weźmy taki wyjazd do Poznania po skuter dla kolegi, ja np. bym tak nie zrobił więc pewnie nie mam też co się spodziewać, że w razie potrzeby by ktoś ze mną pojechał...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

.Podziękuj innym co oddali na Ciebie swój głos :clapping:

Oczywiście że już to zrobiłem na klubowym , ale jeśli mogę to zrobić na forum gdzie wszyscy czytają to oczywiście : dzięki jeszcze raz za poparcie mnie jak również oddanie na mnie głosu na TAK ,NIE lub NIE MAM ZDANIA - a ja dołożę wszelkich starań aby nasze spoty , zloty i kulanka były atrakcyjniejsze no i weselsze od tych z Wigilji 2012 r.

weźmy taki wyjazd do Poznania po skuter dla kolegi, ja np. bym tak nie zrobił więc pewnie nie mam też co się spodziewać, że w razie potrzeby by ktoś ze mną pojechał...

Szymonku ! Ja już taki jestem że jak mnie ktoś poprosi to staram się nie odmawiać (w miarę rozsądku ) - no ale teraz to się wproszę i dlatego jak byś chciał to pisz albo dzwoń bo wiem że czegoś tam szukasz na płd.Polski

Odnośnik do komentarza

...no i weselsze od tych z Wigilji 2012 r.

... no ale teraz to się wproszę i dlatego jak byś chciał to pisz albo dzwoń...

Krzychu, a czemu mówisz, że na wigilii było smutno? Ja mam inne wspomnienia-sauna, ŚNIEŻYNKA, fajna biesiada-wg mnie było fajnie.

A a propos wyjazdu mego, to z chęcią do Ciebie zadzwonie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzychu, a czemu mówisz, że na wigilii było smutno?

Ja nic takiego nie napisałem ! Wręcz przeciwnie było wyśmienicie ! a napisałem że nasze spoty mam nadzieję będą jeszcze weselsze . Pozdro !

Odnośnik do komentarza

I na tym to polega, integracja i wyjazdy swoją drogą, a liczy się, że można pomóc i jeszcze się uśmiechnąć z dobrego uczynku...Brawo Maki :clapping::)

Odnośnik do komentarza

Ja nic takiego nie napisałem ! Wręcz przeciwnie było wyśmienicie ! a napisałem że nasze spoty mam nadzieję będą jeszcze weselsze . Pozdro !

Krzychu ja też zrozumiałem,że na wigilii zle sie bawiłeś... cytuje Ciebie - "... a ja dołożę wszelkich starań aby nasze spoty , zloty i kulanka były atrakcyjniejsze no i weselsze od tych z Wigilji 2012 r. " :D teraz się tłumacz... kto Ci coś złego zrobił,to wyciągniemy konsekwencje,może coś w tej saunie było,ja wczesniej wyszedłem...

Maki - życzę wszystkiego dobrego, muszę też podkreślić że jesteś od teraz "najbardziej prężnym członkiem" w naszym regionie, w sensie -zaangażowanym w czyny społeczne, weźmy taki wyjazd do Poznania po skuter dla kolegi, ja np. bym tak nie zrobił więc pewnie nie mam też co się spodziewać, że w razie potrzeby by ktoś ze mną pojechał...

szymon , a może Ciebie nikt nie lubi,że w razie patrzeby,nikt by z Tobą nie pojechał ... :) , masz jeszcze troche czasu,na to ,żeby dać się polubić :)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No tak - to Ełk jest ,, kozą u woza " ,bo jak był ostatni podział administracyjny to Ełku bliżej było do podlaskiego i kilometrowo i sentymentalnie (100 km do Białegostoku ) niż do W- M (165 km. do Olsztyna ) ,zwłaszcza że w latach 70-tych należał do białostockiego no ale administratorzy zadecydowali jak zadecydowali i jesteśmy Brać W-M a nie GP.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grunt,że razem jeździmy i się spotykamy

O i to jest to , a czy ja należę do W-M czy Podl. to wsio ryba .Język jest jeden a i akcent podobny .

Toć to tyla .

Odnośnik do komentarza

dzięki mnie region ożywił się :D ,a tak na marginesie fajnie jest mieć rację :D , co poniektórzy to udowodnili,więc nie musze zmieniać dealera ,kamień z serca spadł ;)

Odnośnik do komentarza

Chłopaki cieszmy się ze język jest jeden,bo tutaj w Trolandi Norweg z norwegiem nie może się już dogadać,a tym bardziej jadąc jakieś 50km w inne miejsce już jest dialekt inny to jakaś masakra,a my Brać mamy wspólny język (język pasjonatów dwóch kółek)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...