Skocz do zawartości
Forum Burgmania

STYCZEŃ w W-M


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ooojjj

Trudne pytanie ! :) Planów jest mnóstwo . No oczywiście na 1 miejscu Burgmania 2013 , ale wcześniej oczywiście przygotowanie moto do sezonu 2013

2 miejsce - oczywiście rozpoczęcie sezonu 2013 w W-M i G-P (ale gdzie ? )- myśleć i dawać propoz... - a wcześniej może jakiś kulig ? jak rok temu ?

3 miejsce - jakiś wypad za gramanicę na 7-10 dni ? - ale wcześniej planowany przegląd moto u Mirka z Hajnowki .

A potem to wypady i spoty na bieżąco .

Koszt jaki planuję ponieść w 2013r. za spoty ,zloty ,spotkania i wkład w moto to ok.10000 PLN pi razy oko ;) (uwzględniając oczywiście wypad zagramaniczny ! )

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Biorąc pod uwagę aurę za oknem to z kuligu raczej Nici

Ale w okolicach Lutego można faktycznie coś pomyśleć nad spotem nawet w okolicach Ełku :fish:

Maki nie chwaliłeś się że SZARAKA sprzedajesz ???? 10.000PLN na sezon , hmmm Gruboo paniee....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzysiu ty lepiej nie pisz nic o kosztach bo jak twoja -nasze połowki sie dowiedzą ile te hobby kosztuje to :)

Masz rację Jurek , ale ile można się ukrywać ze swoimi słabościami (hobby ) :wink32: , Ja swojej połówce nie wyliczam ile kasy zostawia za tipsy , w Roosmanie , u fryzjera , aaa można by wyliczać i wyliczać .

Wiem , wiem to po to żeby były bardziej piękniejsze i bardziej kuszące , ale czy my na swoich moto nie jesteśmy bardziej przystojniejsi ? i młodsi ? ( Ja przynajmniej się tak czuję ) :) .Zresztą moja połówka po dwóch zerach nie wie dalej ile to jest :D żart hi hi

Maki nie chwaliłeś się że SZARAKA sprzedajesz ???? 10.000PLN na sezon , hmmm Gruboo paniee....

Nie sprzedaję - właśnie szarak w 2012 r przyniósł mi takie zyski i dlatego postanowiłem oszczędności przekazać na szczytny cel -- czyli krzewienie tradycji Burgmanowej ( przegląd , wycieczki , spoty , zloty oraz serwis mojego Buraska )

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Krzysiek w następnym tygodniu będę cisnąć gościa od stelaży i jak coś wyjdzie interesującego dam Ci znać. A tak na marginesie kurtki, to nie rajtuzy mniej kręcą. Jest cisza bo brak menu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ależ skąd że twoje reputki zawsze są pełnoWARTOŚCIOWE :clapping: i wysokoprocetują (nie mylić z giełdą papierów wartościowych )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

AAA właśnie mi się przypomniało !!

Dziś dotarła do mnie nówka oponka od Michałka Pilot sport za 371 zeta w oponeo - na przód

Mam teraz tył i przód Michałki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę smacznie wygladają na karcie Menu potrawy i ceny są też ciekawe :clapping: . Czyżby to Menu następnego spotkania? Czekam na bliższe informacje

Odnośnik do komentarza

Przemku to nie jest menu najbliższego spotkania,moplik prosił o jakies menu,zeby ożywić forum regionalne,to mu coś znalazłem... :-) no i ożywilo się... Ps. Maki a ta opona miala być dużo tansza,tak mi mówiłeś...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki a ta opona miala być dużo tansza,tak mi mówiłeś...

No niestety oponka którą miałem nabyć taniej zamawiana było przez ceneo i okazało się że tej oponki już nie ma a w systemie cały czas widnieje .Po wykonaniu kilku tel. okazało się że w ceneo panuje bur..l . Postanowiłem więc spróbować zamówić przez oponeo no i dostałem ,ale już w innej cenie .No ale ważne że jest .

Odnośnik do komentarza

Krzychu - to standardowy numer tych "handlarzy". Niby sklepów oferujących w dobrej cenie na ceneo lub nokaucie jest kilka, ale jak popatrzysz na numery telefonów do tych sklepów to są te same. Wystawiają na wabia taką oponkę w super cenie żeby przyciągnąć klienta, a później walają głupa że niby pomyłka magazynowa, lub kolega przed chwilą ją sprzedał itp., ale mogą sprzedać z rabatem lecz już po nowej cenie. Jednym słowem jeśli się uda to klient złapany... W zeszłym sezonie jak wymieniałem tył w Silverku usłyszałem taką samą śpiewkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

EEE! to trza uważać,ja tez się przymierzam na kupno opony,bo jak wiecie kołki w niej siedzą po Wilkowyjach :) więc co nie co,by się zdało dla mojej suzii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...