Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowość- Vespa 946


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    12

  • dr.big

    10

  • Lucjan73

    5

  • RONIN

    5

hm czy piękna ?

ja na to patrzę z punktu czy bym kupił ...

na pewno nie bo dla mnie skuter to tylko taki na wzór burgmana

nie że podobny ale musi mieć szybę i wielki kufer i oparcie dla pasażera ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja widzę zająca :Jumpy: Fajny, wygląda na klasyka i ma pazur...

Tiaaa... Ja też widzę, rzeczywiście zając wygląda na klasyka. Pazura nie widzę. Dziobek ma, a nie pazur... :newyear:

W każdym razie nie kupił bym ze względu na wygląd. Nie mój styl. W ogóle jakoś mało męski.

Odnośnik do komentarza

A ja mrużę oczy i widzę papugę kakadu z czubem... Ciekawa jest. A schowek to chyba pomieści zeszyt i długopis dla studenta...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem co Wy za dziwne rzeczy widzicie... :Jumpy:

Ja mrużę i widzę półnagą niewiastę :xmas:

Mnie też się wszystko z d..ą kojarzy ;)

Zajefajny dizajn!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wychodzi, że Vespa chciała wypuścić produkt niszowy, ręcznie wykańczany, w którym wysoka cena ma sugerować, że nie jest to skuter dla mas... a tylko dla wybrańców, którzy cenią sobie lans a praktyczność czy wysoką cenę mają w d... :horse:

[media=]

[/media]

Zgadza się, cena 9 teur bez akcesoriów. Ładnie ubrana pewnie przekroczy 10 teur. Dostępna tylko w wersji kolorystycznej białej lub czarnej Rezerwacja on line poprzez stronę Vespa.com via konfigurator :sneaky2:

http://www.vespa.com/en/946

Odnośnik do komentarza

W De dilerzy Vespy zostali podobno "pouczeni" o potrzebie sprowadzenia 5 do 10 sztuk na salon :horse: ... Są do kupienia "za rogiem"...

PS. A kolory mają być niby co roku inne, tak aby po kolorze można było od razu określić rok produkcji...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Sugestia ze strony Włochów jest taka: Przejdź konfigurator, podaj swoje miejsce zamieszkania w my wskażemy gdzie odbierzesz oczekiwany egzemplarz :horse:

Ok, czyli sezon 2013 to wersje black / white :sneaky2:

Odnośnik do komentarza

Mnie dziwi zachwycanie się "dizajnerskością". Dla mnie to jest kompletny przerost "walorów oryginalnego wyglądu" nad wartości użytkowe.

- Nie weźmiesz pasażera (a jak weźmiesz, to będziesz jechał zabawnie :horse: )

- Nie schowasz pod siedzenie nawet kasku typu orzeszek, ani nawet damskiej torebki (jeśli jesteś kobietą)

- Nie zamontujesz kufra

Pod siedzeniem, które się podnosi za pomocą tego srebrnego kółka na boku, schowasz zaledwie np. telefon.

A cena? 9000 Euro? Prosty kask od zestawu za 316 Euro? Nieźle. Ja dziękuję bardzo.

[media=]

[/media]

Gdyby ten skuter porównać z jakimś celebrytą, to mógłbym powiedzieć, że ma niebanalny wygląd, ale jest pusty w środku.

Na początku historii marki Vespa był to pojazd tani i praktyczny (ciekawostka: miał koło zapasowe), przez co stał się bardzo popularnym skuterem we Włoszech oraz zyskał sławę na cały świat.

Dziś to wszystko to już nie to samo. Ten dzisiejszy pojazd Vespa to właściwie już odwrotność - absurdalnie drogi i niepraktyczny.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ten dzisiejszy pojazd Vespa to właściwie już odwrotność - absurdalnie drogi i niepraktyczny.

Dokładnie właśnie taka ma być 946 :horse:

Dla (za przeproszeniem) pospólstwa są inne modele.

Tak samo jest z samochodami, telefonami, że o ciuchach nie wspomnę.

Myślę, że przewidywany target odbiorców tego modelu nie będzie zupełnie zainteresowany argumentami których użyłeś.

Odnośnik do komentarza

(...)

- Nie zamontujesz kufra

(...)

Kufer? Po co? Np. na zrobione w jakiejś Biedrze zakupy :horse: ?

Tu kupujesz kanapę ze skóry za dodatkowe 500 euro i skórzany "neseserek" za 570 euro...

A żeby było na czym go położyć, dodatkowo stelaż za 160 euro :sneaky2: .

Ale haczyk na reklamówkę z np. Netto jest w gratisie ;) ...

Odnośnik do komentarza
skórzany "neseser" za 570 euro...

A żeby było na czym go położyć, dodatkowo stelaż za 160 euro

To montowane z przodu, czy z tyłu?

Odnośnik do komentarza

Romet też kiedyś był producentem pojazdów dla ludu (i nawet próbuje być ponownie).

Może powinien pójść tą samą drogą i wypuścić limitowaną serię motorynki lub komara, ręcznie wykonaną, za jakieś absurdalne pieniądze...? :horse:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ale haczyk na reklamówkę z np. Netto jest w gratisie ;) ...

A gdzie tam :sneaky2: , do biedry to pasuje LX :) a haczyk w 946 jest do wieszania etui z kartami Visa :horse:

Odnośnik do komentarza
Ale pokrowiec to mają zajebisty

Żeby znajomi mogli poznać i pozazdrościć nawet jak akurat 946 będzie stała przykryta pokrowcem. :)

Ale cieszę się, że i przygotowano też coś dla mnie - są koszulki z Vespa 946. Odłożę z wypłaty te kilkaset złotych, kupię, założę i będę chodzł jak Panisko! ;)

A gdzie tam :sneaky2: , do biedry to pasuje LX :) a haczyk w 946 jest do wieszania etui z kartami Visa :horse:

Vespą 946 podjeżdżasz wyłącznie pod Chrabo:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

@Dawid Wawa, inny jest target Renault Scenic i zupełnie inny Mini Cooper S. Przyznasz, że to drugie auto,

jest niepraktyczne, twarde, małe, nieekonomiczne i piekielnie drogie. W tej cenie pewnie można byłoby kupić

rozsądnie, tak samo "praktyczne" 10 sztuk Tata Nano... :horse:

A wracając do Vespy 946, chciałbym żeby mnie było na nią stać. Kupiłbym po sztuce mojej żonce i córce. Z całą

gamą gadżetów... :sneaky2:

pzdr

Odnośnik do komentarza

Nie ma co szukać dziury w całym bo kto bogatemu zabroni ? Są ludzie którzy cenią sobie styl i oryginalność i są w stanie za to zapłacić i bardzo dobrze bo przez to świat jest kolorowy. Chyba praktycznie od zawsze firmy wypuszczają limitowane serie produktów i to od kiełbasy do samolotów. Marketingowcy szukają kolejnej grupy docelowej. I nie mówmy o cenie bo takie tematy nie są mierzalne.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bogata prezentacja 946'ki

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wczoraj w Piaggio Center (Barcelona) na wystawie (wsród kilkunastu innych) stała Vespa 946 czarna z szarym siedzeniem i ....trochę jestem rozczarowany :-(. O ile uważałem, że to piękne dzieło sztuki to trochę się zawiodłem. Teraz jest tylko bardzo ładna ;-) i na pewno nie kupiłbym z szarym siedziskiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...