Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowość- Vespa 946


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    12

  • dr.big

    10

  • Lucjan73

    5

  • RONIN

    5

  • Klubowicze

Podoba mi się. Taka klasyka połączona z nowoczesnością. Raczej do lansu niż do użytku.

Odnośnik do komentarza

Ja widzę "dziobaka w kapeluszu" :clapping: ...

PS: No dobra, jest "chiński sandał", teraz "dziobak w kapeluszu" ... ciekawe co "wymyślę" następnego :msn-tongue: ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widziałem już info o tej Vespie ale nie było (wtedy) żadnych info o wprowadzeniu do produkcji.

Dla mnie optyka powala, czuć fresh air :msn-tongue:

Tu stronka o tym modelu> http://www.vespa946.com/

A tu official video

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajowska!

Przez moment zastanawiałem się czy nie zbyt futurystyczna i doszedłem do wniosku że nie, w sam raz.

Pewnie modele bardziej "konserwatywne" jeszcze długo będą znajdowały nabywców a 946 tylko poszerzy ich grono.

p.s.

Ja widzę papugę kakadu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kanarek lub orzełek :msn-tongue: jeśli chodzi o design,to nice!!! Zachowali fason Vespy,a jednocześnie włożyli nowoczesność, świeżość... :clapping: 

Odnośnik do komentarza

Dizajnersko super chociaż nie widzę tam schowków i możliwości przymocowania kuferka... Te zdjęcia w sieci są od dawna, fajnie, że wchodzi do produkcji!

A po zmrużeniu oczu krokodyl. Krokodyl jak nic :)

...ewentuaknie kaczka :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie to zaciekawił nr. 946 - czy ma on jakieś znaczenie ? (czy pod tymi cyferkami coś jest ukryte ? ) - no oczywiście o designie nie piszę bo rzeczywiście zwala z nóg .

P.S

Dla mnie wygląda jak czapla czekająca na swoją zdobycz w mokradłach stojąc na jednej nodze

Odnośnik do komentarza

No cóż....

Szczerze powiem, że mam mieszane odczucia. Z jednej strony - trąci myszką (czytaj - to już było); ale z drugiej strony - gdybym już posiadał, to bym nie wyrzucił.

Brakuje co prawda pojemności silnika, prędkości, szyby czołowej, i miejsca na "bambetle", cena (pewnie), też może zwalić z nóg, w trasę, też się nie nadaje, jednak może chwycić za serducho - może się podobać.

Szkoda, że nie mnie!!!

Odnośnik do komentarza

Chciałem napisać, że wygląda zajebiście, ale "czaderska" jest lepsze.

Ten to JAKOŚ wygląda. Nie tak jak ta "ostatnia Honda".

Praktycznosć: zero. Nadaje się tylko do wrzucenia torby / plecaka na plecy i jazda po mieście. Ale są tacy, którzy tak potrzebują jeździć (dom - praca - dom / dom - szkoła - kino - dom). I dla nich ten skuter jak ta lala. CIekawym, czy chociaż na kapcie jest tam schowek.

Choć przednia szyba by się zdała (od 80 km/h w górę bez szyby to masakra), a wtedy czar już nie będzie taki.

Wielkie brawo dla projektantów.

PS a mnie ciekawi do czego to metaliczne kółko pod siedzeniem. Włącznik katapulty? Aktywacja transformera? He he

Odnośnik do komentarza

Mnie to zaciekawił nr. 946 - czy ma on jakieś znaczenie ? (czy pod tymi cyferkami coś jest ukryte ? ) - no oczywiście o designie nie piszę bo rzeczywiście zwala z nóg .

P.S

Dla mnie wygląda jak czapla czekająca na swoją zdobycz w mokradłach stojąc na jednej nodze

O ile pamięć mnie nie myli to 964 było numerem Porshe 911 z początku lat 90-tych ubiegłego stulecia. Bodajże ostatniego "klasyka" chłodzonego powietrzem. Może to wariacje na temat? :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Popatrzcie na pierwsze zdjęcie przymrużcie oczy

Nie wiem co Wy za dziwne rzeczy widzicie... :wink32:

Ja mrużę i widzę półnagą niewiastę :clap:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja mrużę i widzę półnagą niewiastę :)

Ja nie mrużę i też ją widzę :D

A tak na serio Vespa chwali się , że będzie miała niespotykane w klasie 125 cm spalanie na poziomie poniżej 2l na 100km. Czy to naprawdę tak dobry wynik??? (Ja wiem, że są 50tki co palą 4 litry )

No i cena zapewne będzie taka jak na Vespę przystało - nowoczesna i dostojna - jak 125cm będzie kosztować poniżej 18tys. PLN to chyba trzeba będzie mówić, że jest bardzo tania .

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem, to od czasów PXa jest to znowu Vespa godna zainteresowania. Przynajmniej z mojej strony, niezależnie (a może właśnie dlatego) od tego "dziobaka w kapeluszu" mi się podoba :D ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...