Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suzuki BURGMAN 650 - czy dla każdego...?


boochos

  

27 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    16

  • boochos

    15

  • czaro69

    14

  • MAKI

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz czekamy na "GEST " od Jara!!!

PS. Jaro-moja Agnienia mówi, że za ten BŁOTNIK to ona zamawia u Ciebie BŁONNIK,ten co ostatnio!

z błonnikiem może być problem,ale mogę jej przywieść "jaśka" zwanego " z nadzieniem... Szymona już ma,..

ps. na koniec jeszcze raz dzięki wszystkim ,którzy przyczynili się do tego,że burek po kilku przygodach zaparkował w garażu... :clapping:

Odnośnik do komentarza

...podobno w Grupie Podlaskiej każdy musi zmienić sprzęta na przyszły sezon - tak mi mówi jeden kolega ze Stoku Białego, fiu fiu

no i stało się...mój kochany Burek odjechał wczoraj ode mnie białym busem.

20130206_182159.jpg

trochę mi go żal, mam nadzieję, że zadomowi się w nowym miejscu, a i nowy właściciel też niech będzie zadowolony... może sam się ujawni wkrótce???

teraz się zacznie polowanie !!!

Czy ktoś z kolegów zna jakieś dobre tereny łowieckie, żeby ruszyc tam z przyczepą...???

(...)Boochos powinieneś cieszyć sie, że opcja 4,czyli plecaczek została w tyle, jakby wygrała,to czułbyś mój oddech na karku... :)

Jaro, role się odwróciły...jest DUUUUUUŻAAAAAA szansa, że to Ty będziesz czuł mój oddech na karku i moje rączki na biodrach!!!

Odnośnik do komentarza

Jaro, role się odwróciły...jest DUUUUUUŻAAAAAA szansa, że to Ty będziesz czuł mój oddech na karku i moje rączki na biodrach!!!

obiecaj,że będziemy zamieniali się miejscami :)
Odnośnik do komentarza

ja nic nie wiem... nie pamiętam...zarobiony jestem...

.

.

.

...jakby przez mgłę - dwóch facetów mi go zabrało...

Odnośnik do komentarza

a mówiłem,że po Suwałkach jezdzi dwóch takich co zabierają burgmany, było trzeba zamknąć sie w domu,i nikomu nie otwierać... :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

no i stało się...mój kochany Burek odjechał wczoraj ode mnie białym busem.

W sumie to nawet dziwiłem się, że tak długo nikt go nie pozyskiwał :)

Jak to zwykło się mawiać w kręgu Burgmanii... kanapa porządnie wypierdziana :) , optycznie ładny... z dobrych rąk... więc czego chcieć więcej :)

Umarł Król, niech żyje Król :clapping:

W co teraz celujesz? :clapping::(

Odnośnik do komentarza

Zgodnie ze staropolskim przysłowiem - "W przyrodzie nie ma pustki", czy jakoś tak ??? zaraz po przekazaniu mego dawnego burka "w dobre ręce", zapragnąłem zapełnic ową pustkę w mym garażu (i sercu). Po przewertowaniu tony ogłoszeń, wybrałem jedno najciekawsze - Rzeszów.

Telefon do przyjaciela:

- Pomożecie...?

- Pomożemy...!

I tym to sposobem wyruszyłem ciemną nocą (dokładnie o 0:45) 09.02.2013, wzdłuż wschodniej granicy naszego pięknego kraju, w stronę podkarpacia. Po drodze zabrałem w/w przyjaciela (tego od telefonu), wprost spod kołderki budzik.gif

Droga mijała spokojnie, bez niespodzianek, robiliśmy jednak krótkie przerwy techniczne

DSC_0693.JPG

regenerowaliśmy siły, odganialiśmy sennośc i mieliśmy czas na krótkie przemyślenia:

...optycznie ładny... z dobrych rąk... więc czego chcieć więcej :helpsmilie:...

...w sumie miałem taką samą myśl, kiedy zatrzymaliśmy się na krótką przerwę w Lublinie, w stacji benzynowej ...

DSC_0695.JPG

a kiedy zobaczyłem świeżo wyglądającą parówkę, poprosiłem Jara_4setkę, aby postawił mi hot-doga, pyszny był...

DSC_0696.JPG

nie chcę robic krypto reklamy, ale tam, w Lublinie mają naprawdę dobre parówki.

Ale wracając do tematu - do celu zostało już tylko 2, 5 godziny....no w zasadzie 3...

Po przybyciu na miejsce znane z ogłoszenia sprzedaży i oględnym obejrzeniu burka, doszliśmy do wniosku, że dobrze byłoby wykona tzw. jazdę próbną. Był jednak mały szkopuł - droga dojazdowa okazała się byc tzw. "szklanką". Lecz cóż to dla harcerzy - w pełnej, trzyosobowej asekuracji wyprowadziliśmy króla na spacer, aż do czarnego asfaltu, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody (minus 3 stopnie Celsjusza) wykonałem małą traskę

20130209_081130%2520-%2520Kopia.jpg

Po pozytywnie zakończonych testach przystąpiliśmy do fazy finałowej - przygotowanie króla do transportu. I tu znowu "poznałem przyjaciela w biedzie". Dzięki sprawnym rękom Jarka udało się uniknąc połamania niewielkiego plastiku, który znajduje się pod czaszą burka

20130209_083347%2520-%2520Kopia.jpg

Kiedy król znalazł się już w swej lektyce, trzeba go było jeszcze przywiązac

DSC_0702.JPG

"zwykłe" pasy dobre są na lato...w lutym, kiedy na polskich drogach jest więcej soli, niż w oceanach postanowiliśmy zastosowac dodatkowe środki - STRETCH!!!

DSC_0707.JPG

kiedy skuter wyglądał jak cukierek w papierku, mogliśmy ruszyc w drogę powrotną

DSC_0711.JPG

jako, że wciąż miałem wrażenie, że ktoś siedzi mi na ogonie...

20130209_113204.jpg

zaciskałem zęby i naciskałem pedał gazu

DSC_0700.JPG

Pomimo, iż prędkośc była zawrotna, Jaro wypatrzył w stacji benzynowej promocję: "HOT-DOG GRATIS" (ja jednak kupiłem sobie loda)

DSC_0723.JPG

a Jaro, ostatecznie - batonika w czekoladzie

DSC_0722.JPG

Po drodze znależliśmy też prawdziwe dzieło sztuki. Tuż przy drodze - piękna rzeźba w śniegu - Venus z Milo (wersja podlaska)

DSC_0733.JPGDSC_0734.JPG

Ostatecznie do domu dotarłem około 20:00

20130209_193308.jpg

Po wypakowaniu "cukierka" ucieszyłem się, że pasuje idealnie do miejsca, które zajmował mój "dawny druch"

20130209_200510%2520-%2520Kopia.jpg

Cieszę się, że udało mi się zapełnic "pustkę" - dziękuję za pomoc, zwłaszcza dla Jara_4setki.

Mam nadzieję, że moją pierwszą trasą będzie wyjazd do Olsztyna na rozpoczęcie sezonu :

http://www.forum.burgmania.net/topic/16901-ii-spotkanie-warminskie-olsztyn-2013/

zatem - do zobaczenia w kwietniu...

Odnośnik do komentarza

Fajnie było sobie przypomnieć jak wyglądała wycieczka po nowy podlaski nabytek,jest to brat bliźniak mojego burka... :-) gratulacje Szymon

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szymon gratki nowego sprzętu i dzięki za reportaż. Dzięki takiemu opisowi rano poprawia się humor.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Też kiedyś tak owijałem w kokona jeden skuter z dachem przed długą podróżą na lawecie przez pół Polski :)

Gratki boochos... niech Cię Król zdrowo i bezawaryjnie wozi :clapping:

PS>>>

DSC_0700.JPG

Git czapka :)

DSC_0723.JPG

Panowie... czy w tej wyprawie na pewno chodziło tylko o zakup skutera? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

DSC_0723.JPG

Panowie... czy w tej wyprawie na pewno chodziło tylko o zakup skutera? :dontgetit:

Ja myślę że Szymon zabrał za mało kasy na motór i z tąt ten pomysł ! Tylko nie wiem czemu na stacji paliw (toż tam są kamery !! ) a jak zobaczy to cała Burgmania ? Ups - Poszło w eter !

Każda forma oddania długu się liczy .

A może to nowa forma wykonywania badań - szybko , sprawnie , i nie trzeba nabijać na kasę fiskalną (podatek odkładamy na Buraska ) .

Co z tym NFZ-em się dzieje !! Ręce do góry opadają !!

Aaaa z tego wszystkiego zapomniałem pogratulować nowego nabytku !

Niech wozi długo i szczęśliwie !

Gratulejszyn i do szybkiego spotkania na trasach !

Odnośnik do komentarza

DSC_0723.JPG

Panowie... czy w tej wyprawie na pewno chodziło tylko o zakup skutera? :dontgetit:

z mojej strony chciałbym dodać,że ja w takich zabawach nie brałem udziału,nawet nie wiedziałem ,że koledzy tak się zabawiają, teraz już wiem skąd się wzięły ich uśmiechnięte miny w aucie,po tankowaniu :confused:
Odnośnik do komentarza

z mojej strony chciałbym dodać,że ja w takich zabawach nie brałem udziału,nawet nie wiedziałem ,że koledzy tak się zabawiają(...)

Jaro, a kto mówi, że my się zabawialiśmy?

Przecież na zdjęciu wyraźnie widać, że ja, liżąc pysznego, czekoladowego loda, pochylam się aby dokładnie odczytać plakat dotyczący promocji związanej z hot-dogami. Kolega Tomek zaś, odchyla się aby rozprostowac plecy. Zauważ, w jakiej odległości stoimy od siebie- widać to, patrząc na stopy nasze. Więc wszelkie skojarzenia są wynikiem zwykłego złudzenia optycznego... hmm, nikt chyba nie sądzi, że ustawilismy się tak celowo do zdjęcia...???

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie znam się. Mam kłopot z oceną trzeciego wymiaru na dwuwymiarowej fotografii. Z pewnością nie będę się przy was nachylał, czytał reklam, lizał lodów i rozprostowywał pleców. Ale wyprawa bardzo fajna, niby taka męska. Ciężkie warunki pogodowe-zakupowe. Najważniejsze, że cel osiągnięty. Sprzęt bardzo ładny. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratki Szymon, ładna sztuka, niech wozi bez przeszkód. Super fotorelacja, kurde z Wami nie można się nudzić. !TAZ

Odnośnik do komentarza

kurde z Wami nie można się nudzić. !TAZ

jak nie chcesz się nudzić,to zapraszamy 26-28 kwietnia do olsztyna na rozpoczęcie sezonu w-m , szczegóły w regionie Warminsko-mazurskim :)
Odnośnik do komentarza

(...) do szybkiego spotkania na trasach !

Krzychu, też nie mogę się już doczekac, by pośmigac "nowym"...

Wspominałeś coś o zmianie koloru swego króla - teraz, skoro są dwa GRAYe w pn-wsch., może się skusisz na taki kolor i będą trzy szaraki...??? Hę...???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...