Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suzuki BURGMAN 650 - czy dla każdego...?


boochos

  

27 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Rafał na wigili się dogadacie... :)

Taaa już to widzę - prędzej mój tygrys ( znaczy się pinczer ) zacznie ludzkim głosem gadać hi , hi

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    16

  • boochos

    15

  • czaro69

    14

  • MAKI

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Taaa już to widzę - prędzej mój tygrys ( znaczy się pinczer ) zacznie ludzkim głosem gadać hi , hi

maki na wigilie każdy zwierzak mówi ludzkim głosem... to co w tym dziwnego... :)
Odnośnik do komentarza

Sorry za OT ale zostałem sprowokowany.

Maki, czy ten Twój zwierzak to taki tygrys tygrys7ip.jpg???

Czy też bliżej mu pinczerowi miniaturowemu3.jpg???

Czy też pinczerowi średniemubrankapoz.jpg????

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mój to ten miniaturowy , ale jak jest zły to zmienia się w tego pierwszego - sam na oczy :wink32: widziałem !! ( a że po 0,7 to nic chyba nie szkodzi ? )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ten wątek na początku powinien mieć napis " temat zawiera lokowanie produktu " :)

po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi, a w szczególności " Boochos powinieneś cieszyć sie, że opcja 4,czyli plecaczek została w tyle, jakby wygrała,to czułbyś mój oddech na karku..." :wink32: ponieważ z wersją nr 2 wogóle sie nie zgadzam ... zaznaczam opcję 3 :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę jakoś pomóc to mogę obejrzeć tego burka do końca tygodnia i pomóc trochę swoją laicką wiedza czy warto jechać faktycznie... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę jakoś pomóc to mogę obejrzeć tego burka do końca tygodnia i pomóc trochę swoją laicką wiedza czy warto jechać faktycznie... :)

dzięki,w środę jadę osobiście,a co do sprzętu,to wiem ,że jest dobry,bo to mój "znajomy",już korzystałem z jego usług,i kilku moich kumpli też,nie było nigdy problemu :) , ale dzięki za chęci...

ankietę zamykamy... :) szkoda ,że nie było w ankiecie opcji "dogaduj się z Makim,i ruszajcie po burka z przyczepką" ,ale najważniejsze ,że było śmiesznie... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jaro, przegapiłeś okazję! PES w postaci 2 jednośladów zjawił się na ślubie Karo-linki i Jordana.

Jakbyś z nimi zagadał, to by ci przywieźli tego skuta do Wawy, a ty byś przyjechał na ślub i odjechał zadowolony.

Ale Tobie radzę osobiście (i tak zagłosowałem) zostań plecaczkiem - zawsze można więcej !piwko

Albo (tego nie było w ankiecie) kup skuter żonie i wtedy zostań plecaczkiem :D

Odnośnik do komentarza

To teraz czekamy na relacje z pozytywne zakończonego podejścia trzeciego :photo:

No tak, wygrała opcja trzeciej próby wyjazdu do Poznania.

Tym razem Jaro zdecydował się na przyczepkę, a że była to decyzja jednej chwili, więc przygotowywanie przyczepki z wersji "ogrodniczo-cywilnej" do wersji "moto-transport" trzeba było przeprowadzic późnym wieczorem, bo w ciągu dnia nijak z pracy nie mogłem się wyrwac.

W pierwszej kolejności - wywieśc wszystkie śmieci z ogrodu, które były gromadzone na tejże przyczepie przez całą jesień - na wysypisko

20121126_211115.jpg

Potem mycie , odkręcenie burt/boków, przykręcenie szyny transportowej (wszystko w czasie pięknej listopadowej aury)

20121126_224641.jpg

...i... prawie wszystko OK, jeszcze tylko szybka naprawa lewej lampy - co to dla harcerza :D ...

20121126_220825.jpg

uff... o 23:30, w poniedziałek przyczepa była gotowa.

We wtorek wieczorem zaciągnąłem ją do Ełku, aby MAKI nie musiał dziś zrywac się o 4:30 - jechac do mnie, potem 120km na wschód, po Jara.

Wystarczyło, że dziś, Maki wstał se o 5:00, wyprowadził swego pinczera-tigera :) i ruszył w stronę Poznania, oczywiście przez Białystok :D .

Z relacji LIVE, którą mi koledzy przedstawiali by mms, przez cały dzień - widac, że humory im dopisywały, póki co... :sweat:

bez.jpg

gdzieś około stolicy pierwsza przerwa regeneracyjna - tankowanie auta i żołądków

hot%2520dog%2520.jpg

na szczęście przyczepa cały czas sprawowała się wyśmienicie i wyglądała "GALANTO" - nie wstyd w piękną Polskę ruszac :laughing:

pabianice.jpg

mimo wszystko, z każdym przejechanym kilometrem zmęczenie dawało znac o sobie, z chłopaków uchodził zapał (i powietrze :bag: ). Można powiedziec, że dosłownie nikli, w oczach stawali się coraz mniejsi

ma%25C5%2582y.jpg

Nareszcie dotarli do celu.

Jaro wyskoczył chyba nawet w biegu z auta, tak szybko chciał dosiąśc wymarzonego rumaka horse_running-180.gif lecz jakież było zdziwienie :):shutup: Jego, gdy zamiast opisywanego cuda, przyszłego "nowego króla Białegostoku" przed drzwiami garażu ujrzał taki oto widok

ma%25C5%2582a%2520.jpg

...na szczęście prawdziwe cudo stało w garażu.

Po wykonaniu jazdy próbnej , przez słynnego kierowcę testowego - Makiego, Jaro pozbył się wszystkiego co miał w portfelu i zaczął pakowac swego nowego burka na przyczepkę, oczywiście z pomocą niezastąpionego Makiego

prawy.jpg

Skoro przez cały dzień nic nie zapowiadało poprawy pogody, więc panowie zabezpieczyli skuterek na drogę - piękną stylową kołderką. Pełna profeska - i taki trochę podlaski styl, hehe :wink1:

lewy%2520.jpg

i ruszyli w drogę powrotną,

Aktualnie są w Łodzi, pogoda - bez kropelki z nieba :D

Jeśli ktoś zauważy jadącego Króla pod kołderką, na super - wspaniałej przyczepce, uprasza się o NIE stresowanie kierowcy auta.

Ja spodziewam się Makiego w Suwałkach ok. 1 w nocy.

PS. Maki! Właśnie był u mnie Mikołaj!

20111224_203127-1.jpg

Podobno słyszał o Twoim zaangażowaniu - i na wigilii, w Giżycku - ma zamiast rózgi (która była w planie) "wypożyczyc" Ci swoją Śnieżynkę . Ciekawe, co na to Twoja Makowinka :oops::wink1:

PS 2. Panowie szerokości i przyczepności. Do zoba.

Odnośnik do komentarza

Czyli trzecie podejście i po sprawie. Już nikt Jarowi burka nie podkupi.. :clapping: :clapping: .Będzie co opijać w czasie wigilii, tyle okazji.

Kto to wytrzyma, dobrze że będziemy tam 2 doby :ninja:

Odnośnik do komentarza

Czyli trzecie podejście i po sprawie. Już nikt Jarowi burka nie podkupi.. :clapping: :clapping: .Będzie co opijać w czasie wigilii, tyle okazji.

Kto to wytrzyma, dobrze że będziemy tam 2 doby :ninja:

co racja to racja - trzeba będzie dołożyć starań na wigilii aby się maszyna nie rozeschła....... :pepsi:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

PS. Maki! Właśnie był u mnie Mikołaj!

20111224_203127-1.jpg

Podobno słyszał o Twoim zaangażowaniu - i na wigilii, w Giżycku - ma zamiast rózgi (która była w planie) "wypożyczyc" Ci swoją Śnieżynkę .............

Tylko jedną ? :clapping:

598493_521361971209765_1156831026_n.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

blondyna czy brunetka??? :clapping: :clapping:

Co za pytanie?

Gentelmen żadnej nie zostawi w potrzebie i zaopiekuje się obiema sierotkami :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grześ zawsze robi super zdjęcia :clapping: :clapping:

Trzymam kciuki za naszych podróżników, co by bez przeszkód dotarli na miejsce :ninja:

Odnośnik do komentarza

gdzieś w Polsce

2012-11-28%252020.26.29.jpg

aktualnie jeszcze 100km do Białegostoku, potem zdjąć Burka, przelecieć 120km do Suwałk, zostawić przyczepkę i jeszcze 70 km do Ełku... Maki, może kawkę wypij

Odnośnik do komentarza

patrze,że Szymon trzymał rękę na pulsie,burek już w stajni,coś mi sie wydaje,że auto brata będzie zimowało pod chmurką,myślałem że burgman jest troche mniejszy :frusty::horse: ps. wiadomość z ostatniej chwili,maki jadąc właśnie do Suwałk, chyba zgubił coś, co było przyczepione do przyczepki,ale jego sokoli wzrok pozwolił to odnaleść... Szymonku,postaraj sie to przykręcić,żebym był blisko,to bym Ci pomógł... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nooo w końcu doszedłem do siebie .

Mi udało się dotrzeć do domu na 3.30 . Od Białegostoku do Suwałk ulewa przeplatająca się z mgłą . Od Suwałk do Ełku taka mgła (jak by koń się powiesił ) ,jechałem średnio 30 km/godz . ,a na dodatek oczy piekły ze zmęczenia jakby piachem sypnął po ślepiach . Noo allee byłem Twardy a nie Miętki - dojechałem wypocząłem , a Jaro teraz niech głaszcze Buraska w garażu i zbiera na oblanie go na Wigilii 2012 :( !scooter !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki - to ty nie spałeś na tym BUrku?????

Rafał jak byś ty testował Burka bez szyby jadąc140 km/ h - to też by Tobie się odechciało na nim spać !

P.S

Nie wiedziałem że bez szyby tak pizga po kościach brrr.

Odnośnik do komentarza

(...)maki jadąc właśnie do Suwałk, chyba zgubił coś, co było przyczepione do przyczepki,ale jego sokoli wzrok pozwolił to odnaleść... Szymonku,postaraj sie to przykręcić,żebym był blisko,to bym Ci pomógł... :clapping:

Noo, prawy błotnik już znów na swoim miejscu-wczoraj przynitowałem na 6 nitów-a było na 4!. Przyczepę zaciągnąłem do jej właściciela, czyli można uznać wyprawę i wątek za zakończony.

Teraz czekamy na "GEST " od Jara!!!

PS. Jaro-moja Agnienia mówi, że za ten BŁOTNIK to ona zamawia u Ciebie BŁONNIK,ten co ostatnio!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...