Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Opłatek 2012


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    19

  • Volvo

    12

  • ciesu

    10

  • krzysiu

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Foty u Carla bo ja i moja żona nie umiemy wrzucić,obiecał że jak będzie miał chwilkę obrobi i doda.A zaczepny był kolo łysy w zielono białej bluzie.

Odnośnik do komentarza

W piątki odbywa się karaoke prowadzone przez jakiegoś aktora. Chyba nie za dobrego ? Bo jak był by dobry to grał by w serialu i nie prowadził karaoke.

W niedzielę oglądałem polski film "Wymyk" z Więckiewiczem w roli głównej, film kręcony w Łodzi i okolicach, nawet na dworcu Żabieniec... Nasz aktor od karaoke grał w tym filmie... aż 5 sekund :-))) Lepsze to niż nic hehe

Pozdrawiam wszystkich piątkowych biesiadników i nie tylko!!!!

Odnośnik do komentarza

Witam. Fajna impezka, ale niestety u mnie także na sucho ( no cóż jak inni się bawią ja niestety pracuję) Obiecuję, że na kolejenj biorę już na pewno WOLNE. Pozdrowionka dla wszystkich. Wesołych Świąt :xmas:;):newyear: !scooter

Odnośnik do komentarza

Dla przypomnienia trochę fotek autorstwa Marzeny, niecenzuralnych brak. Jeśli ktoś nie życzy sobie udostępniana swojego wizerunku do dajcie znać, usunę.

op01.jpg

op02.jpg

op03.jpg

op04.jpg

op05.jpg

op06.jpg

op07.jpg

op08.jpg

op09.jpg

op13.jpg

op10.jpg

op11.jpg

op12.jpg

Odnośnik do komentarza

Trochę późno ale też dziękujemy za miłe towarzycho :clapping: Niestety pierwsi wyszliśmy ale za to Zdun żegnał nas trzy razy :photo:

Jak się zrobi ciepełko, to może świnię na ognichu zrobimy na jakiejś działeczce?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...