Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Opłatek 2012


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

:D Witam koleżanki i koledzy. W związku z upływającym czasem, nieuchronnie zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia i dlatego jak zwyczaj nakazuje musimy się spotkać. Trzeba pogadać o minionym roku i przedstawić cele na nadchodzący. A później wszyscy wspólnie będziemy do tych celów dążyć ;)

Moja propozycja 07.12.2012 lub 14.12.2012 głosujemy do 25.11.2012 a ja pod datami będę wpisywał chętnych. Lokal do ustalenia. Mój typ ORIENT EKSPRES na Żabienicu.

07.12.2012:

14.12.2012:godz 18.00 ZDUN+1, PAŹDZIOCH+1, VOLVO+1,CIESU+1, CARL+1, djquest2,T-Rex+1, PAW_KOR+1,atpaw, Bulba+1,Resenok, Krzysiu+1,Grinku

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    19

  • Volvo

    12

  • ciesu

    10

  • krzysiu

    9

Top użytkownicy w tym temacie

14.12.2012 Volvo 673 + Marzena, Zdun głosowanie chyba do 25.11.2012.Przełknę jakoś ten Orient Exspres pod warunkiem że nie będę jadł krewetek.:D

Odnośnik do komentarza

14.12 - Ciesu + Aneta :-)

07.12 nie dam rady, bo mam imprezę w pracy... Choć 15 grudnia muszę być w szkole, ale nie będzie to pierwsza impreza, po której szedłem do szkoły hehe

Lokalizacja lokalu nam pasuje, ale czym bliżej Aleksa tym lepiej :-)

Pozdro dla wszystkich!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mogę się przyłączyć to też bardzo chętnie wpadnę. W jakich godzinach ta impreza się odbędzie ?

W kwestii terminu jest mi wszystko jedno grunt by po 18:00 ( do 18:00 zajęcia mam na uczelni ;/ ).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest tak.

Zbiórka na Żabieńcu w miejscu dawnego peronu. Lokal nazywa się Orient Expres,kto był ten wie,kto nie był ten będzie. Mądre Nie.

Od godziny 18.00 mamy zarezerwowany podeścik na którym zmieścimy naszą 17-sto osobową grupę. W piątki odbywa się karaoke prowadzone przez jakiegoś aktora. Chyba nie za dobrego ? Bo jak był by dobry to grał by w serialu i nie prowadził karaoke. Ale to mniej ważne.

KOSZTY ( bez ograniczeń + vat )

70 pln od pary. W cenę wliczono:

1. 0.5

2. Wędliny, śledziki, przekąski warzywne,mini dewolaje i to wszystko na stole jako zakąski.

3. Kawka, herbata.

4 Dla Volvo zamówiłem krewetki ale on sam za to zapłaci. I wcale nie kasą tylko zdrowiem. Żartowałem

Lokal zarezerwowany bez pierwszej wpłaty, bo pani nas pamięta i wspomina z uśmiechem na ustach.

To tyle. Co ja wiem

Odnośnik do komentarza

Zdunie ja się krewetek nie boje tylko szkoda ze mnie nie będzie z wami bo mam akurat imprezę integracyjną w firmie.

Jak się uda to wpadnę tylko na pół godzinki . :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niestety. Nie udało się wynegocjować ciepłego posiłku w tej kwocie. Ale na miejscu kuchnia będzie pracowała i będzie można zamawiać dania z karty. Ceny w menu są przyzwoite więc nie sądzę aby był z tym kłopot.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...