Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Opłatek 2012


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie trochę się pomieszały plany. Niestety nie mam możliwości tego zmienić i plan jest taki:

14:30 przylot do Warszawy

Przejazd taxi lub pociągiem z Okęcia na dworzec jakiś lepciejszy.

Pociąg na Kaliski

Drugi pociąg lub taxi na Żabieniec.

Dam radę? Jak dam to wpadnę z walizą ale się chyba nie obrazicie :confused:

Kasia deklaruje przybycie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    19

  • Volvo

    12

  • ciesu

    10

  • krzysiu

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Przekaże właścicielce Orient Expresu twoje plany na 14 -go grudnia.

Tylko nie wiem co jej właściwie powiedzieć :) , że będziesz,czy nie będziesz? Kobieta ma cię uwzględnić w przygotowaniu menu czy też nie.

Pytasz czy dasz radę? Na pewno dasz.

Jeśli tylko chcesz .

Odnośnik do komentarza

Uwzględnijcie mnie. Kasia kaskę wyłoży. Studiuję połączenia i nijak to się nie układa. Dałoby radę, ale pociągi mijają się o 6-8min. Z PKP nieosiągalne. Ale spoko :) jest plan awaryjny.

Odnośnik do komentarza
:) Na tej łódzkiej Wigilii mnie nie będzie :no: , nie dam rady. Myślami będę z Wami. Życzę wszystkim udanego spotkania :):xmas: :xmas:
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeszcze dzisiaj potwierdziłem obecność wszystkich 22 osób. Pani z Orient Expresu zgodziła się na dołożenie do ustalonego menu, żurku.

Przypominam spotykamy się o 18.00 i pozostajemy w swoim towarzystwie do godz. 1-2 ej. Proszę wszystkich o punktualne przybycie.Do jutra.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy się wyrobie do 18 bo mam zaplanowane iść w jedną stronę i tak pomyślałem że w tamtą no i tu jest problem bo będę musiał czekać za Marzeną ona w szpilkach za mną nie może nadążyć .W powrotną drogę załatwiłem podwózkę. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zabawa przednia ja niestety po wczorajszym zabiegu musiałem nieco wcześniej opuścić towarzystwo i po raz pierwszy na trzeźwo !placz1

Odnośnik do komentarza

Zabawa i towarzystwo tradycyjnie bezkonkurencyjne. Miłe zaskoczenie lokalem. ;)

Nawet nie wiedziałem że taki jest ;) Szkoda że nie mogłem zostać do końca.

Pozdrówka dla wszystkich biesiadników

Odnośnik do komentarza

Też mam luki w pamięci ale najważniejsze że tym razem wyszedłem bez szwanku, głowa cała, samopoczucie dobre ;)

Dzięki za tradycyjnie już super imprezę, pozdrawiamy: Beata i Karol

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Razem z Edytą dziękujemy za to miłe spotkanie. Przepraszam tylko tych z którymi nie zdążyłem się pożegnać. Szczególne podziękowania dla Resonka. ( Paweł wielkie dzięki )

Odnośnik do komentarza

My również dziękujemy za wspólne spotkanie!! Było REWELACYJNIE, gdybym dziś nie musiał być w szkole, to dałbym z Wami czadu :-) Ale co się odwlecze, to nie uciecze hehe

Lokal OK, karaoke dostarczyło nam wszystkim mnóstwo wrażeń, szczególnie, gdy Marzena śpiewała ;)

Właśnie: Volvo i Marzena - żyjecie??? Bulba - jesteś zdrowszy???

Pozdrawiamy!!!

Odnośnik do komentarza

Zajefajne spotkanko, szkoda tylko ze na trzezwo z mojej strony :mad2:

Dopiero dzisiaj wstalem z lozka, wczoraj masakra jakas byla :evil:

Oczywiscie nastepnym razem bedzie "do odcinki" :drunk:))

Ps. Czy tylko ja ze Zdunem odnieslismy wrazenie, ze na koniec sasiedni stolik szukal dymu ?

Odnośnik do komentarza

Kochani żyjemy dotarliśmy cali i zdrowi.Dziękujemy wszystkim za super zabawę.Marzena przeprasza wszystkich za popękane bębenki w uszach po jej śpiewie.

Szkoda tylko że byliśmy pierwsi a odjechaliśmy ostatni.Zdunie twój krupnik czeka u nas na ciebie.A na resztę towarzystwa czeka alkohol który został po imprezie.A zostało z tego może 0,7 l,bredź zakąski i przybywać. :drunk:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

O koledzy. Teraz to ja muszę odpocząć od krupników i innych takich. Tomek trzymaj buteleczkę do spotkania Wielkanocnego. Irek masz rację nie dużo brakowało :drunk: . Śmiać mi się chce jak sobie przypomnę jak Edysia powstrzymywała mnie swoim ciałem, a ja unik raz w prawo raz w lewo.

Bo na starość człowiek ma trochę z ........ trochę z LWA.

A ten łysy w dresie i tak mi się niepodobał

Odnośnik do komentarza

A który łysy dymił?? Ten co przyszedł razem z tym niskim "twarzowcem" parę minut po 18.00 i we dwóch kręcili się przy karaoke???

Odnośnik do komentarza

Cześć imprezowiczom.

Widzę że imprezka zaczęła się rozkręcać po Naszym(Pawkor+Ela+Atpaw) wyjściu.

Naprawdę było przednie.Przepraszam tych, z którymi nie zdążyłem się pożegnać

Liczę na tego "zajączka" :Jumpy:, a może i szybciej.

Pozdrowionka.

ps.

A gdzie foty z impry? - przecież fleszy nie brakowało ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...