Skocz do zawartości
Forum Burgmania

OSTATNIE TURLANKO


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dobrze Maciek to ująłeś ! A co zajadę sobie na Orlena od Kalinowa ! siorbnę kawusię i dalej na Suwaliszki z Wami ? (bo nie wiem kto tam jeszcze będzie z GP

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    21

  • boochos

    16

  • avanturnik

    9

  • MAKI

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Chcemy jechać z Makim bo też ma przez Olecko do Suwałk bliżej o ponad 10km, ale w imię przyjaźni mazursko-podlaskiej Krzysiek wybrał trasę przez Augustów :Jumpy: . Powrotną drogę zrobimy razem więc nic straconego. !OK

Maciej,to poczekaj na nas gdzieś po drodze,na wlocie do suwałk,bo my z makim będziemy jechali od raczek,to ten sam wlot co z olecka,chyba,i pojedziemy razem do szymona,bo niewiadomo o której od niego sie zbierzemy,żebyście nie musieli długo na nas czekać...

No niefart Jarek - liczyliśmy na trzy 2oo z Białego... Gdyby nie Maki to do Suwałk wpadł byś jak "Samotny biały żagiel"... :)

no niestety jade sam,u nas tak w białym już jest,ktoś sie przywita w serdecznościach,a podem jak kamień w wode... niektórzy są jak YETI, wiemy ,że są w podlaskim,ale nigdy ich nikt nie widział... :Jumpy:
Odnośnik do komentarza

Dobrze Maciek to ująłeś ! A co zajadę sobie na Orlena od Kalinowa ! siorbnę kawusię i dalej na Suwaliszki z Wami ? (bo nie wiem kto tam jeszcze będzie z GP

Krzysiu tylko ja będe,musi Ci to wystarczyć...
Odnośnik do komentarza

...od raczek,to ten sam wlot co z olecka,chyba...

to zależy-może być ten sam, ale główna droga jest przez bakałarzewo, więc wtedy do suwałk wjeżdża się inna drogą ..,

Odnośnik do komentarza

Będziecie jechali chyba główną ulicą - Kościuszki. Przy tej ulicy w centrum po lewej stronie jest park i przy nim miejsca parkingowe - proponuję tam się spotkać.

Odnośnik do komentarza

patrzyłem na mapie,to jest inny wlot,poprostu maciej,musisz gdzieś na wlocie skręcić w prawo,żeby dostać sie na droge z raczek i tam na wlocie na nas poczekac,a stamtąd już niedaleko do Szymona, :) popatrz na google :Jumpy: albo, podjedz na stacje wlot do suwałk od augustowa,tam jest orlen,to my też tam podjedziemy... wybieraj :Jumpy:

Będziecie jechali chyba główną ulicą - Kościuszki. Przy tej ulicy w centrum po lewej stronie jest park i przy nim miejsca parkingowe - proponuję tam się spotkać.

kurcze w ty samym czasie pisaliśmy,ok to przy parku na ulicy kościuszki...około 11
Odnośnik do komentarza

Pany, Panie, fajnie macie, że coś jeszcze możecie wymyślić! Jak ja żałuję, że już się wziąłem za remoncik swego MAXA. Uwierzcie, że na start nowego sezonu będę gotów jechać jak KURIOSITY na Marsa. Boochos - złapmy się może wcześniej u wspólnego znajomego przy jakimś przeglądzie skutrów to pogadamy na temat wprowadzenia mnie "kota" w kręgi GP. Z wielką chęcią porozmawiam z innymi z GP u siebie w warsztacie. Szukajcie DrCars w Suwałkach. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Pany, Panie, fajnie macie, że coś jeszcze możecie wymyślić! Jak ja żałuję, że już się wziąłem za remoncik swego MAXA. Uwierzcie, że na start nowego sezonu będę gotów jechać jak KURIOSITY na Marsa. Boochos - złapmy się może wcześniej u wspólnego znajomego przy jakimś przeglądzie skutrów to pogadamy na temat wprowadzenia mnie "kota" w kręgi GP. Z wielką chęcią porozmawiam z innymi z GP u siebie w warsztacie. Szukajcie DrCars w Suwałkach. Pozdrawiam wszystkich.

wskakuj w auto,możesz z nami pojeździć 4oo,niektorzy tak robia, jak nie maja mozliwosci na skucie,i tez jest fajnie :-)
Odnośnik do komentarza

Mam aut (jako mechanik) na codzień za dużo.

:). Mnie boli widok MAXA rozebranego w warsztacie na boku. Boli też brak mozliwości założenia postu w dziale ogłoszeń z tematem co chcę kupić do swego. A jest tego nie mało!! :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Mówiłem od początku u mnie pod kamienicą - łatwo trafić. Mieszkam przecież na Kosciuszki :) Właśnie wróciłem z pracy teraz czas na małe spanko. Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja właśnie ostatnich baletowiczów :Jumpy: rozwożę po domach i nie tylko :):Jumpy: .Muszę jeszcze na jakąś waszkę zarobić a o 9.00 szykuję się na Augustów . Pogoda na razie zmienna - miejscami widzę czyste niebo ale nie pada ! To najważniejsze !

Odnośnik do komentarza

Bedzie nas o jeden maxi wiecej,do augustowa jade z Michalem,z bialego ruszamy o 9, . Rudy to spotykamy sie na kosciuszki przy parku,ale i tak pojedziemy do Szymona,zrobic mu pobudke...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja także na miejsce dotarłem ok. 17.45 w towarzystwie Maćka i Wandy . Dzięki za wspólny wypad i tak jak ustaliliśmy za 2 tyg. na Mierzeję

Odnośnik do komentarza

My też meldujemy przybycie do domu. Dziękujemy za spotkanie i turlanko w zacnym gronie.

PS. Fajnie było odświeżyć przy okazji starą znajomość.

I vice versa! pozdrowienia dla rodziny.

Chciałem równocześnie podziękować za fajną wycieczkę, w super towarzystwie. Mam nadzieję że od tej pory będę tak częstym uczestnikiem spotkań "warmińsko-mazurskich" jak to tylko będzie możliwe. :photo:

Odnośnik do komentarza

Mimo, że kilkoro z nas było po przepracowanej nocy, a większość miała do przejechania kilkadziesiąt (kilkaset) kilometrów - do punktu zbornego - to jednak wszyscy stawili sie punktualnie w umówionym miejscu - parking przy suwalskim parku

20120930_111903.jpg

Wielką niespodziankę sprawili - Wandalistka i Avanturnik - każdy własnym pojazdem

P9304112.JPG

Maciek - jakimś "biegowym Wiadrem", a Wanda - porządnym FJS'em. Co prawda Macio chciał zawsze być przed Wandą, ale Ona, sprytna kierowniczka, potrafi go wyprzedzić...

P9304113.JPG

...i zadziwić Maćka

P9304114.JPG

w czasie kilku minut odpoczynku, na tle kolorów jesieni, ustaliliśmy plan wycieczki

P9304117.JPG

niektórzy z nas wykorzystali tą chwilę do przymiarki

20120930_111956.jpg

najpierw udaliśmy się do miejscowości Smolniki, na punkt widokowy.

P9304135.JPG

Tam właśnie A.Wajda nagrał czołówkę do "Pana Tadeusza". Z tegoż punktu widać również posiadłość posła Palikota ( on też lubi Pana Tadeusza - zwłaszcza 0,7l, hehe)

P9304129.JPG

Każdy z nas na własny sposób pochłaniał piękne widoki, jedni wyciągali natychmiast aparaty foto

P9304123.JPG

...a byli też tacy, którzy uważali, że ta piękna "fototapeta" to wspaniałe tło dla ich sylwetki

P9304125.JPG

...Jaro, z kolei, wykorzystał "tak piękne okoliczności przyrody", aby wymodlić sobie nowego Burka

P9304133.JPG

ale nie był chyba zbyt przekonywujący, bo dostał tylko "komórkę"

P9304132.JPG

kiedy wracaliśmy z punktu widokowego - oczom naszym również ukazał się PIĘKNY WIDOK

P9304137.JPG

Po przejechaniu kolejnych kilkudziesięciu kilometrów, zatrzymaliśmy się nad jeziorem Wigry, w klasztorze zakonu Kamedułów.

P9304157.JPG

Teraz w dawnych domkach zakonników znajdują się pokoje do wynajęcia, ale okolica nadal piękna

P9304142.JPG

obeszliśmy wszystko dookoła, nacieszyliśmy oczy widokami

P9304150.JPG

wszyscy zgadzaliśmy się w jednym: mimo, iż wiatr niekoniecznie sprzyjał wycieczce na 2 oo - to jednak warto było ruszyć się z domu - nie musieliśmy tego sobie powtarzać, rozumieliśmy się bez słów...

P9304146.JPG

znaleźliśmy tu również księgę pamiątkową, do której nie omieszkaliśmy się wpisać

P9304153.JPG

nareszcie zgłodnieliśmy, więc spokojnie mogliśmy podjechać na pyszny obiadek z deserem. Na parkingu przed lokalem prezentowaliśmy się okazale

P9304160.JPG

a stróżujący "ZŁY PIES" zamiast ujadać - machał ogonem - pies zawsze wyczuje porządnych ludzi

P9304159.JPG

Dzień już staje się coraz krótszy, więc szybko minął. Dzięki wszystkim, którzy przybyli.za wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze. Do zoba wkrótce.

Ci, którzy nie zdecydowali się - niech żałują...

PS. Tomekmoroz - właśnie przedwczoraj dowiedziałem sie, że mamy wspólnego znajomego - będziemy musieli przekonać Go do MAXI, hehe

Odnośnik do komentarza

Czaro,oprócz podmuchów wiatru, reszta była na medal. Zresztą w takim towarzystwie - to nawet w deszczu - świeci słońce (przypomnij drogę do Giżycka, kiedy po nas wyjechałeś na spotkanie - zaraz się rozchmurzyło...)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...