Skocz do zawartości
Forum Burgmania

OSTATNIE TURLANKO


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje,na ostatnią wycieczke w tym sezonie, na najbliższy weekend ma być ładna pogoda,i jeszcze w miare ciepło,może ktoś ma ochote na przejażdżke,wymysliłem taką trase... Spotkanie w Białymstoku,dzien (sobota,lub niedziela) i godzina do ustalenia, ruszamy na Supraśl, http://www.suprasl.pl/strony/zabytki-suprasla ,tam możemy troszeczke pozwiedzać,potem przez Krynki http://krynki.com.pl/ , do Kruszynian http://www.kruszyniany.pl/ , w Kruszynianach możemy popróbować tatarskiej kuchni,zwiedzić meczet... Droga powrotna,jest do ustalenia,wracamy na Krynki,potem Sokółka,Białystok,albo z Kruszynian w strone Bobrownik,przez Stacje Waliły na Białystok,przejeżdżając przez Królowy Most,wydaje mi sie ,że druga wersja jest ciekawsza,mniejszy ruch,i ciekawiej krajobrazowo... ;) Trasa którą zaproponowałem,ma około 120 km. licząc od Białegostoku,należy doliczyć kilometry z miejsca zamieszkania... Taka jest moja propozycja,może ktoś ma ciekawszą,jestem otwarty na wszystko... :) ,

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    21

  • boochos

    16

  • avanturnik

    9

  • MAKI

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też chętnie bym pokulał ale jak na jeden dzionek 450 km to trochę bogato i wracać trzeba będzie po ciemku. Chyba że uczestnicy rozważą możliwość wyjazdu 2-dniowego z jakimś tanim noclegiem na trasie to co innego.

Jeśli w grę ma wchodzić kulanie 1-dniowe to może poszukajmy "atrakcji" do której żeby się spotkać wszyscy będziemy mieli powiedzmy ok. 100 km

Odnośnik do komentarza

ja jestem otwarty na wszystkie propozycje,jak wszyscy sie zgodzą na nocleg,to możemy coś poszukać,nawet bez rezerwacji,a jak nie to możemy zrobić jakąś traske bliżej ełku...,tylko żebym ja nie miał wtedu 450 km. do przejechania ;)

Odnośnik do komentarza

Siemka!!

Macieju 450km na jeden dzień jest do ogarnięcia, lecz ten weekend u mnie odpada (rewolucja w firmie....),

P,s. Faktycznie po zachodzie słońca robi się mniej przyjemnie , tym bardziej że poprzedni tydz. spędziłem na L-4,

Odnośnik do komentarza

niestety, ale tym razem jestem w grupie reprezentowanej przez Bartheeza - z tych samych zresztą powodów...

mam nadzieję, że relacja ze spotu będzie zamieszczona na forum!

Odnośnik do komentarza

Czaro, już widzę, że Ty świata poza tą małą Natalką to nie będziesz widział-tak ma być zresztą! A!- i Ade pozdrów!

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Też bym z wielką chcęcią wybrał się z Wami na taką przejażdżkę żeby spróbować możliwości i swoich i skuterka. Ale... jest dużo ale. Nie wiem czy zdążyłbym złożyć skuterka ponownie do stanu używalności (rozebrany już z plastików), troszkę się boję taką trasę robić swoją 125-tką bo za bardzo jej jeszcze nie znam, i kilka mniej ważnych problemów. Mam nadzieję, tak jak boochos, że będzie można obejrzeć relację na forum. Jednak życzę szerokości. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja się Piszę- Ale z tego co widzę to chyba było by nas 3 na 2oo ? Poczekajmy do czwartku może ktoś si jeszcze zdecyduje ?

Odnośnik do komentarza

Ja się Piszę- Ale z tego co widzę to chyba było by nas 3 na 2oo ? Poczekajmy do czwartku może ktoś si jeszcze zdecyduje ?

Maki na jaka wersje Ty sie piszesz,z noclegiem,czy coś bliżej ełku, na jeden dzien?, jeszcze Maciej sie pisze,to są już 4 maxi :P , musimy tak obmyślić przejażdżke,żeby wszystkim pasowało...
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No niestety - tak jak mówiłem przedwczesne planowanie nie zawsze wychodzi na dobre.

Myślałem że sobota będzie też dobrym dniem na turlanko ,ale niestety w sobotę przyjeżdża moja połówka - jedyne co to mógłbym poganiać w niedzielę . Jeśli pasuje to czekam na jakieś propozycje - jeśli nie to innym razem (może jeszcze w tym roku ? )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o nas to jeśli zdecydujemy że na jeden dzień kulanko to może być niedziela (wtedy można będzie liczyć na Krzyśka i Ewę). Jeśli chodzi o miejsce to może okolice Augustowa? Napewno znajdziemy tam coś do pozwiedzania, a i dystans do pokonania uczestnicy będą mieli podobny.

Odnośnik do komentarza

jak w niedzielę tylko jeden dzień to i ja się piszę - zobaczę Ewy sprzęta i w oponkę kopnę Maćka Wiadro! A może ktoś z nowych kolegów z forum też się skusi?

możemy do zajazdu Wiwa w augustowie zajechać, albo na kartacze w gołdapi, a potem odprowadzić Jara i Evelyn do augustowa, wypić z nimi kawkę i stamtąd rozjechać się...

Odnośnik do komentarza

oj bo będe miał uraz do organizowania takich wycieczek :laughing: to jak wszystkim pasuje niedziela,to mi też pasuje,fajnie ,że nas tylu będzie na ostatnią wycieczke... :batman: to niech Suwałki wymyślą nam atrakcje... ;)

Odnośnik do komentarza

Hej, jeżeli nic się nie zmieni do niedzieli to ja również się piszę. Czyli zostaje ustalić konkrety: kiedy ruszamy, skąd, o którj, itp..... pozdr

Odnośnik do komentarza

Hej, jeżeli nic się nie zmieni do niedzieli to ja również się piszę. Czyli zostaje ustalić konkrety: kiedy ruszamy, skąd, o którj, itp..... pozdr

Michał możemy sie umówić w białymstoku,i razem ruszyć do augustowa... myśle ,że jak wyjedziemy o 9.30,na miejscu bedziemy o 10.30, tam do nas dołączy reszta,i dalej razem...
Odnośnik do komentarza

Propozycja-spot w augustowie ok. 11, trasa do suwałk przez nowinkę (droga19) lub przez raczki, w suwałkach dołącza boochos i roman, dalej do gołdapi-tam avanturnik z Wandalistka pokażą nam uroki miasta, piękną górę z ewentualną wycieczką wyciągiem i tam obiad, potem trasa do augustowa na deser, studzieniczna, dom.

Odnośnik do komentarza

Propozycja-spot w augustowie ok. 11, trasa do suwałk przez nowinkę (droga19) lub przez raczki, w suwałkach dołącza boochos i roman,

a boochos i roman,nie chcą dołączyć do nas w augustowie... ? :clapping:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...