Skocz do zawartości
Forum Burgmania

OSTATNIE TURLANKO


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    21

  • boochos

    16

  • avanturnik

    9

  • MAKI

    8

Top użytkownicy w tym temacie

a więc,moja propozycja jest taka... ci co jadą z ełku i giżycka,spotykamy sie w augustowie np. na Orlenie, przy rondzie ,wlot do augustowa, o godzinie 10.25 :) i stamtąd ,polecimy przez raczki ( żeby nam TIRY nie przeszkadzały ) na suwałki, u szymona będziemy około godziny 11...

Odnośnik do komentarza

Szymon pamiętaj, że u Ciebie jest objazd :) Ewentulanie służe parkingiem u siebie na Kościuszki

Niech zostanie parking u Szymana,łatwiej trafić :)

Szymon,przeanalizowałem trase do gołdapi,jak dobrze pójdzie to będzie ponad 400 km,dla tych z białegostoku,wiec musimy pomyśleć o czymś krótszym,możemy znowu odwiedzić wigry,studzieniczne,i coś jeszcze po drodze,ewentualnie z suwałk polecieć na ateny,i stamtąd na wigry... będzie troche krócej,i mniej męcząco... :)

Odnośnik do komentarza

hej. dziś na forum jestem "wyrywkowo" i tylko w wolnej chwili...

Jaro nie upieram się przy gołdapi, może być inna trasa-rozumiem że okolice augustowa- możemy więc z suwałk jechać przez wigry, sejny, studzieniczna do augustowa i potem do zajazdu Wiwa,lub-zamiast przez wigry to przez smolniki, wiżajny, rutkę tartak, szypliszki, sejny... tedy jest fajna trasa na moto. Jaro sprawdź ile ci wyjdzie wtedy... całusy, pa. daj znać - lecę, bo robota jest!

Odnośnik do komentarza

hej. dziś na forum jestem "wyrywkowo" i tylko w wolnej chwili...

Jaro nie upieram się przy gołdapi, może być inna trasa-rozumiem że okolice augustowa-

kurcze myślełem ,że sie uprzesz,i będziemy sie kłócili... :)

godzina i miejsce spotkania bez zmian, ci co jadą z białegostoku,Ełku i Giżycka , godz. 10.35,na stacji ORLEN w augustowie, potem o 11 u Szymona, trasa wycieczki do ustalenia na miejscu,na pewno przejedziemy przez wigry :)

Odnośnik do komentarza

dwie opcje na szybko:

1. suwałki-22km-smolniki(punkt widokowy z PANA TADEUSZA)-9km-rutka tartak-27km(winkielki przez las)-suwałki...

lub, druga, bez tego kółka:

2.suwałki-16km-wigry-26km-bryzgiel-24km- augustów

Trasa z opcją pierwszą dodaje nam pięknych widoków i wrażeń na zakrętach oraz 60 km.

WYBIERAJCIE!

Odnośnik do komentarza

Damy radę, to po drodze

:)

Może tak Suwałki potem na wiatraki i bocznymi drogami do Jeleniewa, zachaczyć o Szelment, odbić do Smolnik potem na Szypliszki do Puńska(tutaj coś zjeść), z Puńska do Sejn, na Wigry, do Aten, do Augustowa i tam się rozdzielic ?

Odnośnik do komentarza

Mi pasuje kazda wersja z wigrami (tu ukłon w strone Wandy... ) tylko pamietajcie o moich 130 km. do suwałk,żebym nie musial robic 500 km. łącznie :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

OK .pogoda sprawdzona w pogodynce

Zachmurzenie średnie , miejscami przejaśnienia , bez deszczu temp. ok 14 st.

Ja po godz. 10 melduję się na Orlenie w Augustowie chyba że Maciek z Wandą będą chcieli poturlać dropsa bez Ełk .

Odnośnik do komentarza

ja osobiście mogę przeznaczyć 2-2,5 godz. na jazdę, skoro ruszymy ok 11 z suwałk, to bardzo by mi zależało abyśmy byli na obiedzie 13-13:30 - potem jeszcze posiedzimy przy obiedzie. możemy zmienić trasę-z Bryzgla jechać przez Ateny i Nowinkę-wtedy 2km przed augustówem mamy zajazd ABRO-sprawdzony(smacznie i przystępne ceny, duży wybór), a po obiedzie już very lajtowo augustów itp.

PS.Wandalistka-Wigry,z klasztorem, są w każdej z proponowanych wersji :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli taki jest plan podróży to my doturlamy do Was na 11.00 do Suwałk. Nie za bardzo opłaca się nam gonić na 10.30 do Augustowa, tym bardziej że nadkładamy 40 km. Będziemy w Suwałkach ok. 11.00 na tej stacji benzynowej przy rondzie, gdzie spotkaliśmy się przed wyjazdem do Alytus.

Odnośnik do komentarza

maciek , to spokojnie możecie tam być o...11-15, bo ruszymy o 11 z parkingu obok mnie więc do statoil dojedziemy później kilka minut.

Odnośnik do komentarza

OK .pogoda sprawdzona w pogodynce

Zachmurzenie średnie , miejscami przejaśnienia , bez deszczu temp. ok 14 st.

Ja po godz. 10 melduję się na Orlenie w Augustowie chyba że Maciek z Wandą będą chcieli poturlać dropsa bez Ełk .

to sie spotykamy na orlenie po 10.00

Jeśli taki jest plan podróży to my doturlamy do Was na 11.00 do Suwałk. Nie za bardzo opłaca się nam gonić na 10.30 do Augustowa, tym bardziej że nadkładamy 40 km. Będziemy w Suwałkach ok. 11.00 na tej stacji benzynowej przy rondzie, gdzie spotkaliśmy się przed wyjazdem do Alytus.

myślałem,że chcecie razem z makim jechać,w grupie razniej... ale jak uważacie... do zobaczenia... :)
Odnośnik do komentarza

Chcemy jechać z Makim bo też ma przez Olecko do Suwałk bliżej o ponad 10km, ale w imię przyjaźni mazursko-podlaskiej Krzysiek wybrał trasę przez Augustów :Jumpy: . Powrotną drogę zrobimy razem więc nic straconego. :)

Odnośnik do komentarza

Maki dzieki,że z mego powodu nadkładasz aż 10 km... ja dla Ciebie nawet 20 bym nadłożył :) ,myślałem,że pojedzie jeszcze ze mną kolego Michu2012, ale milczy... wiec jade sam,przynajmniej z Augustowa będe miał towarzystwo...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...