Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień - Czas na naukę ?


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

może jak zawołamy wszyscy razem... SZYMON,SZYMON,SZYMON !!!!!!!!!!!!!!!! ps.Szymon tylko wybiesz te zdjęcia,na których moja osoba lepiej sie prezentuje,bo to przecież bedzie oglądało pół Polski :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

No i "jutro" się prawie skończyło a zdjęć jak nie było, tak nie ma.

Biedny jaro... kolejny dzień cała Polska będzie myślała, że wygląda tak, jak na zaprezentowanym powyżej zdjęciu :msn-wink:

Jarek, trzymaj się! :laughing:

Odnośnik do komentarza

będzie ciężko,ale dam rade, Marcin,musze Ci coś napisać,jeżeli Szymonowi nie udało sie dzisiaj wstawić zdjęć,i napisać relacji,to jutro też tego nie zrobi,rano do pracy,a po pracy,od razu leci z nami do Giżycka,a więc cierpliwości :laughing: ps. cos mi sie wydaje,że Szymon szykuje coś ekstra,skoro to tyle czasu mu zajmuje... :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

sorki, sorki. Dzięki za cierpliwośc - zapraszam do wątku Wrzesień GP - wszak "test" był w stolicy Podlasia, hehe

Odnośnik do komentarza

Dostałem foto-wiadomośc jakimi szczęściarzami jest czwórka Burgmaniaków W-M. MMS prosto znad morza...

2012-09-09_13.08.55.jpg

Czekamy jeszcze na fotkę ze sprzętami.... Czyżby ktoś musiał jakieś biegi zmieniac, czy coś??? ;):clapping:

Rozumiem, że jesteście zachwyceni wycieczką i dołączycie się do nas w październiku????

Dobrze pomarzyc, a póki co - znów ptak z nieba robotę mi niesie...msn-nurse-emoticon.gif

Aahelikopter.jpg

Odnośnik do komentarza

Czaro - Twoje pytanie jest bardzo konkretne i słusznie zadane - jak było w Wilnie?

- czy jeden dzień starczy na taki TRIP?

- czy, jednak - Bartheez5 i Moplic - możecie z ręką na sercu polecic nam na przyszłośc tą trasę?

- czy byliście w Trokach?

- czy myśleliście o nas wciąż - tak jak my o Was, w Giżycku?

- czy czy... czy... czytacie jeszcze ten von tek???

Rafał napisz wiersz jak było na Litwie, ten z Chorwacji zrobił na nas wrażenie i bardzo się nam podobał :clapping:;):)

Odnośnik do komentarza

Czaro - Twoje pytanie jest bardzo konkretne i słusznie zadane - jak było w Wilnie?

- czy jeden dzień starczy na taki TRIP?

- czy, jednak - Bartheez5 i Moplic - możecie z ręką na sercu polecic nam na przyszłośc tą trasę?

- czy byliście w Trokach?

- czy myśleliście o nas wciąż - tak jak my o Was, w Giżycku?

- czy czy... czy... czytacie jeszcze ten von tek???

Rafał napisz wiersz jak było na Litwie, ten z Chorwacji zrobił na nas wrażenie i bardzo się nam podobał :clapping:;):)

:) :) :) :) :) :) :)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ostatni News !!

Wycieczka do Wilna odbyła się z przykrymi niespodziankami ! Wracając do domu - 100 km. przed granicą Lechowi zepsuła się Aprilka .Coś chrubotneło z tyłu i po jeździe.Motor zostawili u jakiegoś chłopa i wrócili samochodem (bo jeszcze byli z nimi synowie autem ). Dziś Lechu załatwił wolne oraz p-pkę motocyklową i pojechał po sprzęta . Jak wróci to pewnie dokładniej opisze całą historyję . Trzymajmy kciuki oby to nie było coś poważniejszego !

Odnośnik do komentarza

To smutne wieści. Dobrze, że nikomu nic się nie stało i dobrze, że mieliście auto..

Powodzenia w szcześliwym sprowadzeniu skuta do domku i jego naprawie....mam nadzieję, że to jakaś drobna pierdółka. Trzymajcie się i czekamy na lepsze wiadomości

Odnośnik do komentarza

Ooo... To przykre. Lechu jak się uporasz to daj znać co się stało. Dobrze że nic gorszego-pierwsze zdanie Makiego wywołuje napięcie.

Odnośnik do komentarza

MAKI - uważm że gdyby Lechu chciał coś o tym napisać napewno by coś wspomniał a zabawa w Radio WOLNA-EUROPA to trochę nie na miejscu. Myślę że sam zainteresowany powinien coś o tym wspomnieć gdyby chciał o tym wspomnieć.............

P.s. Wycieczka ogólnie zaje.........

Odnośnik do komentarza

Rafał, wrzuć FOTKI i powiedz co u MOPLICa, bo on pewnie zajęty .

A tak na marginesie to dobrze że Maki dał znać , bo w ogóle się nie odzywaliście więc wszyscy w GP i W-M już się niepokoiliśmy

Odnośnik do komentarza

MAKI - uważm że gdyby Lechu chciał coś o tym napisać napewno by coś wspomniał a zabawa w Radio WOLNA-EUROPA to trochę nie na miejscu. Myślę że sam zainteresowany powinien coś o tym wspomnieć gdyby chciał o tym wspomnieć.............

@Panowie..

Jeśli macie coś do siebie, to proszę załatwiać sprawy via tel, PM lub osobiście. Jesteście z jednego miasta i chyba możecie pogadać...Koniec transmisji@

Uważam, że skoro jesteśmy grupą, to powinniśmy się wspierać i oczywiście sobie pomagać.. Dobrze, że Maki coś skrobnął bo może Lechu potrzebuje jakiejś pomocy???

Odnośnik do komentarza

@Panowie..

Jeśli macie coś do siebie, to proszę załatwiać sprawy via tel, PM lub osobiście. Jesteście z jednego miasta i chyba możecie pogadać...Koniec transmisji@

Uważam, że skoro jesteśmy grupą, to powinniśmy się wspierać i oczywiście sobie pomagać.. Dobrze, że Maki coś skrobnął bo może Lechu potrzebuje jakiejś pomocy???

CZArodzieju uważam, że forum to miejsce gdzie mogę wyrazić swoje zdanie dot. tej poruszonej kwestii......

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

uważm że gdyby Lechu chciał coś o tym napisać napewno by coś wspomniał a zabawa w Radio WOLNA-EUROPA to trochę nie na miejscu.

P.s. Wycieczka ogólnie zaje.........

A Ja myślę że w takiej sytuacji to osobie poszkodowanej nawet pewnie nie przyszło do głowy (będąc w nerwach ), ażeby podzielić się tą informacją - a Ja zachowując się jak nie Radio Wolna - Europa (bo to radio akurat w Polsce nadawało w podziemiach i nielegalnie ) zachowałem się jak Radio MARYJA (Podzieliłem się informacją z ludzmi jak sądzę najbardziej zaprzyjażnionymi z Lechem,współczującymi Jemu i nadającymi na wysokich falach ) i dlatego nie rozumiem o co w tym wszystkim te HELOU !!

Rafał ty w tym momencie bawisz się w Lecha Adwokata ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...