Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień - Czas na naukę ?


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A więc mamy wrzesień i to że sezon zakańczamy spotem w Giżycku - to chyba nie znaczy że skuty mają iść do stajni .!

Ja proponuję aby ten miesiąc pośmigać na spotach ( przejażdżkach) 1-dniowych.

Ja zaczynam coś wyszukiwać.A więc czekamy na propozycję !!

Odnośnik do komentarza

Już myślałem że MAKI do szkoły poszedł UUUuuuuuuuuuuuuuuufffff :msn-wink:

Kolega Ghymkane odwiedza, dziewczynom w głowach zamieszał i nic się nie chali, że na PUDLE stał

P.s. Zgodnie z tradycją za otwarcie neew miesiąca już wiem kto się u mnie z CZTERO-PAKIEM melduje

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do naszych kierowców testowych BMW.. :msn-wink::clapping:

Panowie, proszę o dokumentację zdjęciową ze szczególnym uwzględnieniem modelu C 650 GT...Zwróćcie uwagę na wysokość siedzenia kierowcy, dźwięk silnika i wydechu, możliwość wyprostowania nóg w kolanach w czasie jazdy oraz możliwości przewozowe tego skutera......

Życzę Wam przyjemnych wrażeń i i miłego testowania....Mam nadzieję, że zdacie relację w piątek, z przyjemnością posłuchamy. :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Szymon zaproponował,żebyśmy zabrali coś na pamiątke z tego BMW, jestem ciekaw ,czy lusterka bedą pasowały do majki :msn-wink: ps. relacje zdamy,zdjecia zabierzemy ze sobą do giżycka ...

Odnośnik do komentarza

Już myślałem że MAKI do szkoły poszedł UUUuuuuuuuuuuuuuuufffff :msn-cry:

;):clapping::laughing: :laughing: :laughing:

(...) planuję wraz z Magdą pospacerować po starym mieście w Wilnie. Wraz ze mną jedzie Rafał z Asią.

Moplic i Bartheez - jeśli będziecie mieli czas i siły wracajcie z Wilna przez Mariampol - kilkanaście kilometrów za Wilnem są Troki i piękny zamek na wyspie - można tam też w rozsądnej cenie zjeśc pysznego KIBINA czyli specjalny - karaimski pieróg zapiekany - zajrzyjcie do mojej relacji z Litwy, z czerwca...

ale z Ełku do Wilna i nazad to macie 600km; ze zwiedzaniem, a wyjazd o 8:00.... grubo, Panie! Oj grubo.

(...) ze szczególnym uwzględnieniem modelu C 650 GT(...)

ja nastawiam się tylko na ten model - na to "coś" drugie nie zamierzam wsiadac nawet. już wcześniej mieliśmy pojeździc, ale ten egzemplarz przyjeżdża rzekomo ze stolycy, a tam jakieś jazdy, czy testy urządzali :wink32: - i tak się to opóźnia. Miejmy nadzieję, że ta środa wypali :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy:

Szymon,a może zagadamy w salonie,żeby dali nam na weekend,do giżycka...? :)

Jaro, ja z Białego wracam we środę, ewentualnie możemy zapytac - czy Ty w piątek mógłbyś go wziąc i oddac w sobotę... ŁAJNO??? ( czyt. WHY NOT???)

Odnośnik do komentarza

Hej!

Szymon myślę, że damy radę. Widzisz ja na pierwszym miejscu stawiam na przyjemność z jazdy i możliwość czegoś zobaczenia, przeżycia. Sprawy kulinarne i *****, to sprawy drugorzędne.

Odnośnik do komentarza

Jaro, ja z Białego wracam we środę, ewentualnie możemy zapytac - czy Ty w piątek mógłbyś go wziąc i oddac w sobotę... ŁAJNO??? ( czyt. WHY NOT???)

zapytamy,zobaczymy co na to powiedzą... ;)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na naukę nigdy za późno ! Zresztą kiedyś ktoś powiedział że człowiek się rodzi i umiera głupim .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakie Pierniki !!

A kto Pierniczy? Że niedługo :baby: nowy Burgmaniak będzie ? :clapping::) Ja na strych jeszcze sprzęta nie odkładam ! :):wub:

Słodzić to sobie za 20- lat będę !wchair . :) !placz1

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co Czarku miałeś na mysli,ale mi chodziło o krzyska wielkiego ,granatowego burgmana 650,chyba że o czymś nie wiem,i doczepił do niego śmigło,żeby szybciej latał... :clapping:

Odnośnik do komentarza

A co to za CZESŁAW na tym zdjęciu................?

żebyś śledził uważnie forum,to byś wiedział,że ten maxi skuter nie nazywa sie CZESŁAW, tylko BMW 650 GT, wstyd, Rafale,taki duży chłop, a taki... :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...