Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A co to było ? i gdzie to było ? Bo ja nic na ten temat nie wiem !

Chybaaa żeeee gdzieś tam kiedyś włożyłem jakąś cegiełkę w postaci jakiegoś drobnego przelewu - na ofiary wypadków .

Czasem mam taki gest i kilka zł. przelewam - jak za dużo się naczytam o tych wszystkich moto wypadkach brrr...

Odnośnik do komentarza

ekskjusmi... helooołłł...!!!! a czy w ogóle kiedykolwiek, na spotach W-M ktoś z uczestników pił alkohol...??? no, bynajmniej nie pamiętam

Odnośnik do komentarza

Panowie ze mną nie jest tak źle, nie trzeba testować jako plecaka :msn-wink: no ale rozumiem, że jak chcecie to po naprawie mojego Burka chętnie was wezmę na plecaka, zdobędziecie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie;)hihi

Oczywiście jako wąchacz spalin też stawiam jakiś napój z procentami :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Ta kawa szybko składa, w szczególności gdy ROMEK ją parzy i blisko się kolegi usiądzie...................

Rafał teraz twoja kolej na parzenie kawy :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Rafał teraz twoja kolej na parzenie kawy :msn-wink:

na właśnie,Rafał wpadaj na parzenie kawy,wymiękasz? :clapping:

Panowie ze mną nie jest tak źle, nie trzeba testować jako plecaka :msn-wink:

Ewa,ja już kupiłem linke,żeby przywiązać Cie do kufra,bo z Twoją energią,możesz mi zeskoczyć... :frusty: !jump
Odnośnik do komentarza

Ta kawa szybko składa, w szczególności gdy ROMEK ją parzy i blisko się kolegi usiądzie...................

Dobra, to dla wszystkich mega wielka kawka :frusty:

o dżyzys! to może jednak nasz pobyt przedłużyc się do niedzieli - tyyyyyyyyyyyleeeee kawy... - :msn-wink::clapping: nie będziemy mogli zasnąc :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

oj tam, oj tam....już prawko za niedługo będzie:)

Mam już 10 godz wyśmigane na suzuki gn 125 i 10 godz na burgmanie , oby tylko on jak najszybciej do mnie wrócił ze swojego moto spa ;)

Odnośnik do komentarza

Hotel otrzymał info o zmianie godziny naszego spotkania

@ Evelyn :To już bliżej niż dalej.... ;) A jakie są rokowania powrotu do pełni sił odnośnie burgmana?

PROŚBA:

ps. koniec OT, dyskusje na tematy inne niż spoty, przenosimy do tematu wrześniowego założonego przez Krzyśka

Odnośnik do komentarza

Rokowania są bardzo dobre, tutaj należą się ogromne podziękowania dla Jarka za pomoc:) Naprawa trwa trochę dłużej, ponieważ trzeba doprowadzić jeszcze do porządku lagi i wymienić manetki na nowe. Niestety moje możliwości techniczne na Burgmanie kończą się na wymianie akumulatora, płynu hamulcowego i oleju. Zdejmowania plastików to wyższa szkoła jazdy:/

Hotel otrzymał info o zmianie godziny naszego spotkania

@ Evelyn :To już bliżej niż dalej.... ;) A jakie są rokowania powrotu do pełni sił odnośnie burgmana?

UWAGA:

ps. koniec OT, dyskusje na tematy inne niż spoty, przenosimy do tematu wrześniowego założonego przez Krzyśka

grunt to, że się prowadzi miłą rozmowę:clapping:

Odnośnik do komentarza

Przepraszam ja też przeniosłem z "września", bo jakby nie było, to spotkanie:

Witam!

Krzysiu wedle życzenia z wrześniowego postu. W najbliższą niedzielę (9 września) planuję wraz z Magdą pospacerować po starym mieście w Wilnie. Wraz ze mną jedzie Rafał z Asią. Wyjazd koło 8:00, powrót przed 20:00. Kto chętny zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Pokoje hotelowe będą dostępne jutro od godz.16, natomiast kolacja zacznie się o godz. 18.00.....Mam nadzieję, że Wszyscy dotrą cało i zdrowo.

Do zobaczenia jutro

Odnośnik do komentarza

Witam.

Pokoje hotelowe będą dostępne jutro od godz.16, natomiast kolacja zacznie się o godz. 18.00.....Mam nadzieję, że Wszyscy dotrą cało i zdrowo.

Do zobaczenia jutro

coś mi Szymon wspominał,że chce pokój na dole,bo Agnieszka,może nie poradzić sobie z transportem jego osoby na góre,co on zamierza tam robić? :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...