Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bezpieczeństwo jazdy w grupie


smarciu

Rekomendowane odpowiedzi

POLECAM PODKLEIĆ TEN MATERIAŁ NA FORUM

No i dla Nas te manewry powinny być wykute na pamięć.

Ja się tego kiedyś uczyłem bardzo pilnie sam dla Siebie.

Nie chce tu nikogo negatywnie oceniać ale jak jeździmy na spoty z ZUSu do C66 to czasem się zdarza że tak trochę każdy jedzie jak chce a nie na tak zwany "suwak"

Ja staram się zawsze być prawidłowo ustawiony do osoby przed Mną. Wtedy wiemy kto gdzie jedzie i pod czas zakrętów jest dużo bezpieczniej, najgorzej jak przykładowo pod czas zakrętu czy skręcaniu na skrzyżowaniu ktoś wyrównuje ze Mną a Ja muszę wyminąć studzienkę lub coś innego. A wtedy nie zawsze jest bezpiecznie.

WIĘC jeszcze raz: TEMAT PODKLEIĆ lub najlepiej by było gdyby trafił na stronę główną Burgmani :giljotiini: Może ktoś by zrobił mały artykuł? :fireman2: To dla Naszego bezpieczeństwa

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście warto takie podstawowe instrukcje jakoś podwiesić lub nawet umieścić na stronie głównej www.burgmania.net.

Pojawiają się co jakiś czas a potem zsuwają się z innymi wątkami w głębiny forum. Dużo przybywa nowych użytkowników 2oo i dobrze, aby takie wątki i informacje trafialy do nich w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza

Dostałem ten link od Braciaka i natychmiast wkleiłem. Cieszę się, że odnajdujecie wartość w tych informacjach :clapping: Dziś miałem okazję poćwiczyć na przejażdżce i powiem, że to trzeba czasu, żeby weszło w nawyk.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mogę podkleić w ogólnych ale będę musiał usunąć te wszystkie nic nie wnoszące ochy i achy. Jak się zgadzacie to nie ma sprawy

Odnośnik do komentarza

No ale czy skutki szaranczy nie ogladalismy miesiac temu gdy Pawel mial wypadek? Moze jak bysmy jechali spokojniej to by nic sie nie stalo... Moze...

A czerpac przyjemnosc mozna tez z jazdy spokojniejszej i BEZPIECZNIEJSZEJ. Ale to tylko Moje zdanie.

Moze zamiast podklejac ten temat to stworzyc nowy tylko zeby opisac wszystko Swoimi slowami z animacjami? Bedzie bardziej czytelnie i od razu na forum Burgmani. Tylko nie wiem gdzie takie animacje znalezc

Odnośnik do komentarza

Z tego co poszukalem na szybko takich stron jest wiecej, wiec trzeba poczytac i zlozyc cos Swoimi slowami do kupy. Jutro znaczy juz dzis posiedze przy tym.. I wysle Ci na PW.

Cos madrego sie wykombinuje ;)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam wszystkich za opóźnienie. Dzisiaj już w nocy usiąde do tego na spokojnie i napisze. Miałem to zrobić w dzień ale albo ciśnienie albo zbyt mało jazdy na 2oo bo umieram na ból głowy od rana. Ale już w nocy poćwiczę z tekstami :question:

EDIT:

wysłałem plik z tekstem Smokowi. Teraz tylko animacje i obrazki, myślę że nic w tekście nie będzie trzeba poprawiać :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przepraszam a co to jest "szarańcza"? Może ma ktoś jakąś animację ? :lol1:

Ma...

szarancza.jpeg

;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...