Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wrzesień GP


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    30

  • boochos

    20

  • czaro69

    9

  • Marcino1

    3

Top użytkownicy w tym temacie

a co to ma wspólnego z desperacją... :/ Rafał dorzuć jeszcze troche,i zaczne sie zastanawiać... bedziesz miał pewny sprzęt,będzie pan zadowolony,megafon gratis :rifle:

Odnośnik do komentarza

Bo nie pisze się posta po poście , ale szczegół............

Jaroo chcesz mieć już kaske w kieszeni i rozglądać się za nowym pożeraczem Oleju na S.....? może być już bez syrenki ( mam przesyt takich gadżetów w robocie)

Odnośnik do komentarza

u nas w regionie jest inna zasada pisania postów :rifle: dorzuc do tej ceny cos i wtedy zaczynamy gadac na poważnie... a rozglądać sie bede i tak w nastepnym sezonie... ps. a co ty masz taki uraz do tych sprzętów na S... ? przejechał Ci kiedyś po stopie ? :laughing: ,jeszcze jedno pytanko,nie chodzi Ci o Silvewinga? bo już sie gubie ;)

Odnośnik do komentarza

Na "S "- to skuter, może Rafałowi zależy, abyś kupił motocykl z bakiem między nogami!

PS. Ćwierkają wróble na podkarpaciu, że w Białymstoku ktoś "A" kategorię już ma...fiu,fiu. GPATULEJSZYN.

Czuję, że na wigilię W-M/ GP- to i 3 dni może być mało, tyle okazji się nazbierało

Odnośnik do komentarza

Widzę ,że sufler (boochos) czujnie śledzi wątek.....

Nie ten na S...... nie przejechał mi po stopie i nie chodzi tu o Srebrne Skrzydło , a mianowicie o POŻERACZA oleju zwanym dalej burgelotem :rifle: a co kupisz to tylko i wyłącznie twoja sprawa.........

Ty będziesz tym jeździł , a moje zdanie już znasz ..

Odnośnik do komentarza

Król to on był w 45-tym hehehehe..........

Teraz nastaje już nowa ERA. Kończąc drażliwy tem. dla posiadaczy burgelotów.

P.s. Co by tylko nie było Jak...,, z tym Stryjkiem co zamienił siekierkę......

Ahaaa bym zapomniał Maki ma dobry układ w Hurt. Motoryzacyjnej w Ełku 5l Motula w cenie 1Litra ;)

Odnośnik do komentarza

Odpowiem cytując klasyka-

"Suzuki Burgman i basta!

nowy KRÓL tego miasta!"

Niestety Rafałku, tak jest już zapisane na kartach i innych nośnikach pamięci cyfrowej, to jest prawda niepodważalna.

Inne skutery mogą, co najwyżej, nazywać się "Zacną"- przymiotnik dobrany bardzo trafnie, zresztą - pewnie dlatego, że się nie psują (teoretycznie)- ale nie tylko o to chodzi w byciu pasjonatem, bo co mieliby powiedzieć miłośnicy H-D...?

Odnośnik do komentarza

Noooo po części muszę się z tobą zgodzić , bo gdyby nie Burgeloty to serwisy by nie zarobiły na przysłowiową SÓL

Lecz ja na chwilę obecną pozostanę przy ZACNEJ, spokojnie śpiąc , i pieścić ją w garażu po kolejnych bezawarynych przelotach.

Tym optymistycznym akcentem pragnę zakończyć dywagacje w przedmiotowej sprawie.......

Odnośnik do komentarza

Na wigilię chyba nikt skuterem się nie wybiera, a często na imprezy sam jeździłem autem i też nikt nikogo nie wyrzucił...Także bez biadolenia i zapraszam na wspólną wigilię GP i W-M

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...