Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wrzesień GP


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    30

  • boochos

    20

  • czaro69

    9

  • Marcino1

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Jarek, ten Burgman jest z USA i w dodatku wybrakowany jakiś...

wiem o tym,oglądalem go na zywo,ma do wymiany przednie lampy,bo nie ma postoju,jest porysowany,myslalem,ze jak sprzeda za 7 tys. to go zabiore,bo to z mojego miasta, ale dalem se spokój...
Odnośnik do komentarza

(...)myslalem,ze jak sprzeda za 7 tys. to go zabiore,bo to z mojego miasta(...)

Hehe, Jaro-czyli nie ważne jaki stan, tylko że z podlaskiego? Ty, to jesteś patriota i to w dodatku działacz charytatywny-wspomagasz lokalnych handlarzy??? Odpuść - to kupa amerykańska jest.

Odnośnik do komentarza

Hehe, Jaro-czyli nie ważne jaki stan, tylko że z podlaskiego? Ty, to jesteś patriota i to w dodatku działacz charytatywny-wspomagasz lokalnych handlarzy??? Odpuść - to kupa amerykańska jest.

nie kupuje go ,jak go oglądałem,to gość nie wiedział jeszcze jaką cene podać,myślałem,że jak powie 7 tyś to sie zastanowie,ale jak chce tyle co na allegro,to życze mu szczęścia,troche kasy trzeba w niego włożyć, ja go nie kupuje ;)
Odnośnik do komentarza

Jaro-odwiedzam dziś stolicę Podlasia, z agnienią, skoro jadę do miasta-to ubranka kościółkowe wyjąłem z szafy - ale w mieście chcemy kupić agnieni ważną część garderoby...!

Czy będziesz dysponował czasem aby spotkać się na coffee ?

Odnośnik do komentarza

Szymonie,dzisiaj dysponuje czasem,mam luzny piątek,a wiec kawka wskazana,a nawet tak jak rozmawialiśmy wczesniej,obiadek,lokal wybierzemy razem,podsune kilka propozycji,a Wy zdecydujecie :confused: , jak bedziecie w białym dajcie znaczek...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jaro-odwiedzam dziś stolicę Podlasia, ale w mieście chcemy kupić agnieni ważną część garderoby...!

A ja obstawiam na czarną kominiarkę i skórzany pejczyk - co by w jesienne długie wieczory Szymona Mogła obkładać jak za póżno wróci ze pracy !bicz albo bić po pleckach w trakcie gorącej kąpieli jak będzie zmęczony po...o mszy . !yawn !kiss

Odnośnik do komentarza

A ja obstawiam na czarną kominiarkę i skórzany pejczyk - co by w jesienne długie wieczory Szymona Mogła obkładać jak za póżno wróci ze pracy !bicz albo bić po pleckach w trakcie gorącej kąpieli jak będzie zmęczony po...o mszy . !yawn !kiss

Krzychu to jest zastanawiające,skąd Ty tyle wiesz,o takich zabawach... :msn-cry:
Odnośnik do komentarza

Helloł ! Helloł ! Helloł !

Już wróciliśmy z naszej wyprawy do stolicy GP.

W pierwszych słowach chcę podziękowac Jaro4setce za to, że znalazł czas aby dziś nam towarzyszyc - kosztem swej pracy i obowiązków służbowych, a także, że tak piękny lokal, ze smacznym jedzonkiem odnalazł.

Ale - "after PKP" (czyt. "po kolei" = kolejno):

Pierwsza rzecz to odbiór zamówionej wcześniej części garderoby - w sklepie motocyklowym, przed którym "żywą" reklamą jest... samochód, aaaaleeee jaaaakiiiiii:

20120914_115737.jpg

Po przymiarce i zapakowaniu rzeczy zauważyliśmy jeszcze ciekawy pojazd miejski. Jako, że agnienia wymyśliła sobie VESPĘ 50-tkę na swoją "18-stkę" - więc przymierzyła się do tego produktu KYMCO podobnego do Vespy, wg. nas, jak myślicie?

20120914_121941.jpg

Osobiście na mnie zrobił on pozytywne wrażenie, ale jest tylko z silnikiem 2T. Nie wiem sam - czy brac koreańca, czy włoską legendę? - tak jak mówiłeś mi kiedyś, Czaro - muszę zasięgnąc opinii nt. Vespy u Ojcadyrektora - może na mierzei??? - zobaczymy, czy uda się go zagadnąc :msn-cry: !piwko , bo ja ogólnie, to cholernie wstydliwy jestem...

Po spotkaniu się z Jaro w umówionym miejscu, agnienia pokazała mu swój nowy kask - ja byłem modelem, ale trochę niedopasowanym, hehe :evil:

20120914_145755.jpg

Jeszcze raz muszę wspomniec i podziękowac Jarkowi za mile spędzony czas w uroczej knajpce, chociaż widzę na tej fotce, że się trochę Jaro spieszył...

DSC01235.JPG

...mam nadzieję,że nie miał reperkusji potem

Mile spędzony dzień - i jak efektywnie :mad2: .

Jaro - dzięki

Odnośnik do komentarza

Szymonie,to ja sie ciesze,że daliscie znaczek o przyjezdzie,było krótko,ale sympatycznie :msn-cry: ps.na takie obiadki jak dzisiaj,możecie przyjeżdżać codziennie... :mad2: następnym razem moja kolej... ( pojedziemy do macdonalda )

Odnośnik do komentarza

Nie jest to głupia myśl-ale jako następny etap-chyba że chcesz czekać ze 3 lata jeszcze.

Masz też drugą rację-teraz Twoja kolej, haha.

Czaro, ja nie karmię świnek. Dla mnie liczy się tylko DOBRO człowieka i ja właśnie to DOBRO przyjmuję ...a do DÓBR zaliczamy min: $, €, £... Hahaha

Odnośnik do komentarza

tak sobie siedze i myśle,trzeba zaplanować wycieczke na następny sezon,kilku dniowa,i tak żeby można było zrobić pare ładnych kilometrów... Na pewno zlot burgmanii,ale tym razem nie bedzie to podróż na przyczepce,która nie jest przystosowana do przewożenia motocykli,a na własnych kółkach... ;) A więc zastanawiamy sie nad następnym sezonem,i planujemy podróż :( ps. a może potem założymy,nowy wątek na naszym forum, np."skuterowa podróż w nowym sezonie" :)

Odnośnik do komentarza

Jaro, ja się wybieram do estonii a może i finlandii w czerwcu - spokój na drogach, blisko od domu, a jednocześnie inny świat-co myślisz?

Odnośnik do komentarza

myśle ,że moge o tym pomyśleć...

Jaro, pomyśleć o tym to za mało. Musisz powiedzieć- TAK. Zapodaj wątek, ustalimy jakąś trasę, zobaczymy kto ewentualnie będzie chętny? Przede wszystkim musimy zaczekać na termin BURGMANII 2013-może uda mi się w końcu na tą imprezę się wybrać, więc nie mogą kolidować ze sobą te dwa terminy.

Jaro, może już na królu się wybierzesz...?!?!

Odnośnik do komentarza

wszystko zależy ile czasu chcesz przeznaczyc...., z Podlasia wszędzie jest daleko - tylko na wschód jest blisko. Ja planowałem 4-5 dni na cały wyjazd, ten kierunek mieści się w tych granicach. Na południe Europy trzeba doliczyc 2 dni na Polskę...

nooo, a pogoda, cóż, nigdy nie wiadomo na 100%. Jak byliśmy na Litwie, na początku czerwca - to było słonecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...