Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień w Zach-Pom.


Samba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    29

  • bilety

    24

  • wooferai

    14

  • kowal

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Mam nadzieje, że tanio i szybko uda się go Tobie naprawić - do miłego!

No niestety, wymiana łożysk, klocków przód i z rozpędu tył, wymiana oleju w przekładni. I koniec kasy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Romano - miło było się spotkać! :)

Dziewczyny i chłopaki, moja żona idzie na szoping, a więc prawie cały dzień jestem wolny. Jakieś fajne pomysły na niedzielę? :)

......................................

Smutna wiadomości z Motofanatyka. http://lima.home.pl/forum/forum/viewthread.php?thread_id=3900&rowstart=20#post_106507

Nie jestem pewien, czy mi się uda, ale spróbuję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo smutna i przykra wiadomość, Ojciec jeździł Yamahą Majesty 400 , miałem zaszczyt go poznać na spotkaniach na Wałach Chrobrego, bardzo propagował Maxi Skutery śmiejąc się z innych jednośladów w rozmowach.o motoryzacji motocyklowej i tak go zapamiętam. Jak nie uda mi się odebrać skuter z naprawy to chętnie zabiorę się na plecaka, oczywiście muszą mnie puścić z pracy ale popracuje jutro nad tym.

Odnośnik do komentarza

Pamietam go po raz pierwszy z przed prawie 10 lat, od kilku lat przebywal latem dluzszy czas nad morzem... W tym roku go nie spotkalem i zastanawialem sie, co to sie moglo wydarzyc... Teraz wiem ['] ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak nie uda mi się odebrać skuter z naprawy to chętnie zabiorę się na plecaka, oczywiście muszą mnie puścić z pracy ale popracuje jutro nad tym.

Zdzwonimy się jutro. W robocie już zrobiłem zmiany, więc będę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur dzięki za transport masz u mnie piwo

Po wrażeniach z dziur na drogach będziesz teraz z Zosią jeździł spokojniej? :msn-wink: No i miałeś okazję się przekonać, że jeżdżę wolno bo chcę, a nie dlatego, że nie umiem szybciej :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
:clapping: HELLO !!! Witam serdecznie burgmaniaków zachoniopomorskich , kłania sie CZARNA OWCA W STADZIE :laughing: czyli Suzuki GSF 600 Bandit czyli Remik :laughing: w koncu sie zalogowalem wiec juz mnie sie tak szybko nie pozbedziecie i moze w koncu zasluze na wspólna fotografie ;) pozdrowionka i do zobaczenia !!!
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:) HELLO !!! Witam serdecznie burgmaniaków zachoniopomorskich , kłania sie CZARNA OWCA W STADZIE :) czyli Suzuki GSF 600 Bandit czyli Remik :) w koncu sie zalogowalem wiec juz mnie sie tak szybko nie pozbedziecie i moze w koncu zasluze na wspólna fotografie :clapping: pozdrowionka i do zobaczenia !!!

Witaj na forum co do fotografii to chyba będziesz musiał zmienić sprzęta - he he.....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:) HELLO !!! Witam serdecznie burgmaniaków zachoniopomorskich , kłania sie CZARNA OWCA W STADZIE :) czyli Suzuki GSF 600 Bandit czyli Remik :baby: w koncu sie zalogowalem wiec juz mnie sie tak szybko nie pozbedziecie i moze w koncu zasluze na wspólna fotografie :clapping: pozdrowionka i do zobaczenia !!!

Remik, ważne co w środku, a nie na zewnątrz. Wiemy, że w głębi duszy jesteś Burgmaniakiem :) Poza tym nie jesteśmy rasistami (ale kupiłbyś wreszcie pożądnego maxi).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...