Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień w Zach-Pom.


Samba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ja rownież dziękuję za mile spędzony czas przy ognichu. Zosia, dzięki za kiełbachę!

Sent, jesteś rozgrzeszony. Ale prezentacja Cię nie ominie. Jak wrócisz z wyjazdu, musisz się pokazać. Póki co jedź ostrożnie! Szerokości!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    29

  • bilety

    24

  • wooferai

    14

  • kowal

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jak jesteś zalogowany, to z prawej u góry kliknij w swój nick, wybierz 'Moje ustawienia' i jak otworzy się strona, z lewej strony wybierz "Zmien sygnaturke".

Odnośnik do komentarza

ArtCho dzięki za pomoc, o ile tekst zamieściłem bez kłopotu, to zdjęcie miało taką makabryczną ścieżkę dostępu...Musiałem usunąć, będę próbował potem. :frusty:

Odnośnik do komentarza

Kogo to widziałem na skucie 45 minut temu na tamie pomorzańskiej jak stał z boku przy elektrowni ? Śmignąłem autkiem, bo się śpieszyłem. Poznaję po kamizelce...

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś jutro ochotę na przejażdżkę w tempie 80-90 km/h do np. Nowego Warpna lub krzywy las w Gryfinie.

Lub inne pomysły?

Wyjazd w granicach 10-11. Czas ze 2-3 godzinki. Do 100 km trasy.

Artur jak Ty tam jutro....może Varadero 125? :frusty:

To jakby ktoś chciał to 10.30 Głębokie - parking na przeciwko wejścia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek jak tam nasze zmówione kamizelki - mogę się jej spodziewać we czwartek?

Zamówione - powinny być na następny czwartek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak już tam będę to może pójdę na działkę trawę skosić...

Ja bym zatrudnił Burgmaniaków, a następnie na świeżo skoszonej trawie jakaś impreza? Mnie niestety nie będzie...

Odnośnik do komentarza

Oj, ja chyba też dzisiaj odpuszczę, mam remonta w kuchni, właśnie kładę gres na podłodze, myślałem że mi to szybciej pójdzie i wyskoczę na 19-tą, ale widzę że do późna będę walczył :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem do kogo wysłaliście tego sms-a bo ja gonie dostałem , ale to nie jest wazne. Na pocieszenie zjadłem w Bartoszewie pyszny wieczorny obiad - z czystym sumieniem mogę wszytkim polecić jedzenie u nich. Do miłego!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem do kogo wysłaliście tego sms-a bo ja gonie dostałem , ale to nie jest wazne. Na pocieszenie zjadłem w Bartoszewie pyszny wieczorny obiad - z czystym sumieniem mogę wszytkim polecić jedzenie u nich. Do miłego!

Musiałem zrezygnować z Bartoszewa okazało się na parkingu przed Pleciugą że mam uszkodzone mocno łożysko przedniego koła, !scooter już na warsztacie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...