Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień w Zach-Pom.


Samba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    29

  • bilety

    24

  • wooferai

    14

  • kowal

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

i

Szczegóły ustalamy w czwartek 19:00

Jak ustalicie, to dajcie znać na forum. Mnie w czwartek nie będzie.

Odnośnik do komentarza

No i po sobocie, w ferworze walki zapomniałem o nauce na kierowcę puszki. Mam jazdę 10 -13:00 i myślę, że gnać potem na złamanie karku tam i z powrotem, aby wyrobić się do pracy to nie dla mnie :confused: . Szkoda, bo z wizytą przyjedzie chyba zaprzyjaźniony Krzyżak z Malborka wespół z pacholęciem , komtur Siemik. ArtCho będę w niedzielę o 16:00 w Załomiu, to oddam Ci kasę za kamizelkę ( o ile się spotkamy ) i może pojadę kawałek z dzielnymi pielgrzymami.

Odnośnik do komentarza

Sobota: Ja + Samba + Patrycja - zbiórka 10.00 na BP na 26Kwietnia.

Radzę zabrać jakiś prowiant, bo gastronomicy na miejscu łupią bez sumienia, a sklepy są oblegane przez uzbrojonych mężczyzn i kobiety :)

Odnośnik do komentarza

My start 8:15 BP przy lotnisku w Dąbiu - o 10:00 w Mirosławcu na parkingu i dalej na Borne

Zaczekajcie na 2 ścigacze: Remik + Ruda, jadą z Wami.

Odnośnik do komentarza

Ale cisza. Dzisiaj odebrałem Apkę po wymianie paska (wolałem wymienić przed Bieszczadami)i bajka.Nic nie piszczy, z kosmetyki dodatkowy stop.Czy do Ustrzyk przyjdzie mi jechać samotnie ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie, tak cicho...

Kowal, ja na pewno nie jadę w Bieszczady.

Wooferai, jak w poprzednich miesiącach dawałeś fajne zdjęcia :) , to tym razem dałeś - moim zdaniem - ciała http://www.forum.burgmania.net/topic/16060-glosowanie-na-skuter-miesiaca-sierpnia-2012/#entry259479: a dokładnie chodzi mi o pierwsze zdjęcie - na tle śmietników! :) Wyobrażasz sobie patrzenie na śmietniki przez miesiąc? Drugie też nie jest najpiękniejsze, ale po chwili zastanowienia stwierdziłem, że kamienice Biletego mają coś w sobie (wywaliłbym ten ciemny samochód w rogu). No popraw się chłopie! :nono:

Jutro o 19.00, Pleciuga?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie, tak cicho...

Kowal, ja na pewno nie jadę w Bieszczady.

Wooferai, jak w poprzednich miesiącach dawałeś fajne zdjęcia ;) , to tym razem dałeś - moim zdaniem - ciała http://www.forum.bur...12/#entry259479: a dokładnie chodzi mi o pierwsze zdjęcie - na tle śmietników! :wink32: Wyobrażasz sobie patrzenie na śmietniki przez miesiąc? Drugie też nie jest najpiękniejsze, ale po chwili zastanowienia stwierdziłem, że kamienice Biletego mają coś w sobie (wywaliłbym ten ciemny samochód w rogu). No popraw się chłopie! :nono:

Jutro o 19.00, Pleciuga?

Artur ale się czepiasz :bash: , będzie mi miło widzieć prywatny garaż i publiczny śmietnik :clap:

Jutro 19:00 Pleciuga, może kiełbaski na Głębokim - ale nie koniecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

19.00 Pleciuga. Co dalej? Jak kiełbaski, to musimy się umówić co przywieźć.

Kowal, zadzwonię :)

Sent - przyjedziesz swoim wynalazkiem?

===============

Żeby nie dublować wpisów: dzięki zafajny wyjazd do B-S.

http://www.forum.burgmania.net/topic/15909-zlot-pojazdow-militarnych-2012/#entry260196

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czyli 19.00 Pleciuga i jedziemy na Głębokie? A mamy czy ten prowiant piec? Jakiś grill czy ognisko? A materiały - wungiel? :)

Kowal, wpadnę do Ciebie do roboty przed 19.00.

Odnośnik do komentarza

Sent - przyjedziesz swoim wynalazkiem?

Artur wybacz, ale nie miałem jak, nie mówiąc o siłach, do 19 w robocie, a teraz się pakuję i na 4 dni wybywam :D

Na potwierdzenie dowód, bo właśnie skończyłem :D

enda0r.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...