Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LIPIEC 2012 ZGODNIE Z TRADYCJĄ


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dzisiaj w białymstoku spadł grad wielkości piłek do golfa,a nawet do tenisa... blacharka w aucie do naprawy... niektóre samochody na parkingu straciły tylne szybki.... :frusty:

Odnośnik do komentarza

Giżycko,szczęśliwie ominęło wczoraj... Ale Kętrzyn i Węgorzewo trochę dostało od pogody....

A ja czekam na obiecaną fotorelację ze Szwecji....A kto tam był??? :frusty:

Odnośnik do komentarza

Bartheez5, bierz go do Wilkowyj - wiadomo - kolega nowy, skuter nowy..., "na sucho" nawet Zacna długo nie pojeździ... Koledzy - dobrze mówię???

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Kolega wstępnie przeżywa Pierwsze lęki na MAXI dla tego taka trasa mogła by być dla niego nie do zniesienia :laughing:

Jarooo w pełni rozumie kolegę ......

Noooooooo ale mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie go zobaczycie

Odnośnik do komentarza

...to bedzie wolna.jazda... :-)

to jest chyba oczywista oczywistość dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w ełku był wysyp maxi ,na ul.sikorskiego widziałem niebieskiego silverwinga,a pod sklepem superplus, granatowego burgmana 650 na tablicach PS ... załadowany bagażem,w towarzystwie turystyka, (i to nie był burek Makiego :clapping: ) , i dwa razy srebnego burka 400 ,i to chyba były burgman bagiety,który zmienił własciciela,na pana z bródką...

Odnośnik do komentarza

Witam!

Zapragnąłem zobaczyć nasze morze i we środę wybieram się na jeden dzień na Hel, oczywiście skuterem i z Magdą. Jeżeli jest ktoś chętny na przejażdżkę zapraszam. Wyjazd rano w środę, powrót wieczór piątek.

Odnośnik do komentarza

MOPLIC, czemu tak późno rzucasz takie atrakcyjne propozycje wycieczkowe!!?? Pomysł super, ale termin... eeech ja w robocie :-((( Pogody życzę.

P.S . Podrzuć jakieś gorące FOTKI z Sycylii.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Tak późno, bo dopiero w niedzielę wróciłem z Sycylii. A na wyjeździe, jak to na urlopie było super. Niżej parę fotek.

Najdroższa plaża w Palermo.

JVcMM.jpg

I piękne widoki na Palermo.

PjDsh.jpg

Włoska sjesta w kilkunastotysięcznym Castelvetrano - brak kogokolwiek na ulicach.

loRS2.jpg

Teraz wiem czemu we Włoszech tak popularne są skutery.

0iwwC.jpg

W każdym miasteczku skutery, skutery, skutery, ...

DUYEl.jpg

W poszukiwaniu nowości, których jest tam pełno.

4N94m.jpg

Odnośnik do komentarza

Witajcie. A to sobie ludzie po świecie śmigają?? No i tak ma być. Chciałem, tak informacyjnie zawiadomić, że od jutra bazuję jak co roku w Giżycku. Twierdza Boyen jest the Best :) Gdyby ktoś miał ochotę zachlać pozytywnie w moim towarzystwie to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. A to sobie ludzie po świecie śmigają?? No i tak ma być. Chciałem, tak informacyjnie zawiadomić, że od jutra bazuję jak co roku w Giżycku. Twierdza Boyen jest the Best :clapping: Gdyby ktoś miał ochotę zachlać pozytywnie w moim towarzystwie to zapraszam ;)

w niedziele w giżycku jest zlot motocyklowy,może ktoś sie zjawi,ale nie wiem ,czy bedzie taka możliwośc,żeby wypić :kwasny:
Odnośnik do komentarza

no właśnie ja będę na tym zlocie i nie w niedzielę ale już od dziś :) Startujemy z CSW około 10.00 i szykuje się fajna impreza jak co roku od kilku lat.

Odnośnik do komentarza

Spoko - weźmiemy ze sobą tylko po 5 zeta na PEPSI :msn-wink:

Szkoda tylko że będzie tak mało ludzi na maxi. Do Giżycka nie jest tak daleko i pogoda super...

Pozdrawiamy Brać W-M.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do Giżycka raczej nie przyjadę, ale w niedzielę chcę być, o ile pogoda pozwoli , w Mrągowie na paradzie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Parada zaczyna się o 12.00 ale jak będę to ok 11.00. Jest to jak co roku zakończenie Pikniku Coantry. Może będzie okazja spotkać się z Jurkiem. Przemek prawdopodobnie w tym czasie wyjedzie.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Jak pogoda pozwoli,to też zjawię się w Mrągowie! Tak jak wcześniej pisałem dzisiaj wróciłem z kąpieli na półwyspie helskim. Było super, pokój z widokiem na morze i zatokę, pogoda ponad 30 stopni, non stop słońce. W drodze powrotnej zajechałem do Muzeum Motoryzacji w Gdyni. Takie wypady, to jest to!

El2Lt.jpg

Droga powrotna z Helu.

tMnuj.jpg

Pamiątkowe zdjęcie z muzeum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...