Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LIPIEC 2012 ZGODNIE Z TRADYCJĄ


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

MOPLIC, Magda-zazdraszczamy Wam razem z Agnienią i jednocześnie gratulacje realizacji planów-przy super pogodzie. PS. Pięknie reprezentujecie barwy Braci W-M

Odnośnik do komentarza

Leszek - jak się zdecydujecie na to Mrągowo to daj znać. Pokulamy od Giżycka z Wami. Może Roman z Anką też się zdecydują przylecieć "nad wielkie jeziora" jak będzie pogoda . W drodze powrotnej zaplanujemy wspólnie jakieś atrakcje...

Odnośnik do komentarza

Ja Z Anną niestety nie damy rady przyjechać :) .Może za tydzień lub dwa coś się zorganizuje.Na razie życzę miłego turlania.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie jestem od innej matki ???

Jak pogoda dopisze melduje się razem z Adasiem w Mrągowie.

Fajnie bedzie sie spotkać.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Po kilku przeprowadzonych rozmowach i przejrzeniu kilku filmików mimo wcześniejszego entuzjastycznego podejścia do parady w Mrągowie rezygnuję z udziału. Staram się nie brać udziału w imprezach, które mimo, że organizator stawia szereg warunków jakie należy spełnić by brać w niej udział "promują" złe zachowania.

Odnośnik do komentarza

Mieliśmy z Wandą raczej na uwadze wspólną jazdę na skuterach oraz spotkanie w miłym gronie, a nie uczestnictwo w paradzie.

W zasadzie okazja jak każda inna żeby się przejechać i spotkać.

No szkoda koleżanki i koledzy...

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Niestety my już nie damy rady (Ada w takiej temperaturze ledwo żyje), dobrej zabawy Wam życzymy i uważajcie na siebie.pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

PILNUJCIE PORTFELA :)

No to Kolega wykrakał. Właśnie w Giżycku i to w dzień przed moimi urodzinami, jakiś g..uj skubnął moje dokumenty razem z portfelem. Miałem pecha . Mimo to impreza w Twierdzy była wspaniała. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żałuję bardzo, że z Wami się nie spotkałem !placz1 ale w niedzielę miałem wyjazd z kościóła ze Wspólnotą Neokatechumenalną (Wspólnota przy kścielna) do Stoczka Warminskiego, wyjazd ten był zorganizowany w celu podziękowania Maryi 40-to lecie powstania tej Wspólnoty i za łaski otrzymane za wstawiennictwem Maryi, zrozumiecie mnie dla czego tam pojechalem mam za co dziękować Bogu i Maryi, gdybym wiedział, że będziecie w niedzielę w Mrągowie to bym tam nie pojechał ... :detective:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...