Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2012 w Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    20

  • Rzelu

    16

  • ArtCho

    10

  • burgifan

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Rzelu, zdrowia i szczęścia! Bo te biedaki na Kursku zdrowi byli, ale szczęścia nie mieli...

Sto lat! ;)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim. My tymczasem byliśmy w Zieleniewie. Było fajnie, chociaż trzeba było grzebać w śmietniku. Kryzys.

Postanowiłem jeszcze raz podziękować wszystkim za humor, uśmiech, optymizm i chęć do życia.

Odnośnik do komentarza

Już myślałem, że wszyscy gdzieś wyjechali...a propo krystalizuje się wrześniowe spotkanie w Bieszczadach, ktoś dotrzyma mi towarzystwa w drodze? Byłem dzisiaj w Albecku nie wjeżdżałem głębiej bo nie zabrałem mapy ani nawi, a bałem się zabłądzić...Chętnie bym pojeździł wieczorem, ale mam jazdę na B od 20:00.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

poszlo na 3, własnie wybieram sie do Berlina skutem wieczorem oczywiście chętnie do Zieleniewa

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może jutro jakieś wieczorne karmienie rybek w Zieleniewie?

Przekładamy na czwartek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może my z Maćkiem zdążymy? Kiedy się zdecydujecie na którą, to napiszcie!

oczywiście czwartki 19:15 wyjazd 19:30, chyba że pojedziemy na Głębokie i zrobimy ognisko z kiełbaskami włącznie, ale to ustalimy u Rzela w środę.

I oczywiście dla was miłej podróży i róbcie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza

Niedrogie propozycje spotkań czwartkowych na słodko można znaleźć np na Gruponie.

http://www.groupon.p...1_0_0_214&a=411

Tylko trzeba wcześniej się zmawiać.

Każdy sam kupuje czy może komuś kupić kuponik.

Tanio słodko i na dodatek można poznać różne szczecińskie lokale.

I urozmaicenie jakieś jest, bo co tydzień można co innego trafić.

Fakt, że samej jazdy w porównaniu np. do Zieleniewa to tylko mały pikuś po Szczecinie tu jest.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj i dzisiaj zaliczaliśmy z Melmaciem top kurven (tak napisali na mapie, było ich wiele i zalczalismy po kolei; a niektóre nawet dwa razy)! Być może jutro zdążymy pod Pleciugę, ale rownież jutro czekają na nas top kurven i trudno im się oprzeć. Można tak do samej nocy! A po tym zaliczamy drink bar. A parę litrów wchodzi do Hondy!

A ponieważ było mało atrakcji, pojechaliśmy dziś na polowanie. W góry. Upolowalismy czeskiego zająca, ale nam uciekł. Z braku pozwolenia na broń chcieliśmy zrobić to przednim kołem. Z powodzeniem, prawie... Celowaliśmy po kolei, a mnie się udało! Prawie.

PS

Popsuły nam się motory. Zaczęły palić po 3,5 litra. Co robić z tą benzyną? Mamy nadzieję, że jak zatankujemy polskie paliwo wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro 19.00 Pleciuga wyjazd Zieleniewo. Ubowiązko kiełbasa na griila i suchy chleb dla rybek.

Tak że zabierać kiełbasę i chleb, spotykamy sie 19:00 pod Pleciugą. Dla Artura i Maćka ja zabezpiecze prowiant.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...