Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2012 w Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Przepraszam, nie dam jednak rady dziś...

Szkoda ale i tak była nas duża gromadka, dzieki za przybycie naszego nowego kolegi.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    20

  • Rzelu

    16

  • ArtCho

    10

  • burgifan

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć, no i co ? Gdzie byłiście ostatnio ? Co porabialiście ? Ja w swoim skucie ostatnio trochę grzebie, muszę porobić to i tamto, ale już zbiżam się do końca, jeszcze kilka dupereli, i też wreszcie ruszam, tymbardziej, że noga już mi się prawie zagoiła :clapping: jak pogoda oczywiście pozwoli, bo ostatnio dodupiasta troszkę...

Odnośnik do komentarza

No weekend faktycznie deszczowo-reumatyczny. Ja w piątek przejechałem się w lekkiej wiatrówce, oczywiście z nierozsądną prędkością. Efekt:chrobocze mi coś w plecach....

Czekamy na upały. Tymczasem zakupiłem w Tesco światła LED i będę tuningował...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My czekam na pogodę a wtedy na jacht do Międzywodzia. Oczywiście jedziemy skutem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W Tesco na Milczańskiej, białe LEDY po 24 diody do łatwego montażu, 12 50 za sztukę. Na stoisku z przecenami.

Jacek ty jesteś teraz w pracy? bo chcielibyśmy przyjechać po 20:30 :clap: zobaczyć ledy i :chef: sprawdzić nowy automat do kawy :frusty:

Odnośnik do komentarza

O Wy niedobrzy. Dzis wtorek, nastawialam sie na srode jechac do Rzelka, tymczasem na dzis juz umowilam sie z kolezanka. No trudno, innym razem napije sie z Wami tej kawy. ..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem do czwartku. A kawa w nowym automacie już droższa - 4,80. To się w kapitalizmie nazywa Postęp.

Rozumiem że podaje kawe Pani w topless

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakby jutro nie padało, to od rana moznaby gdzieś pojechać na cały dzień?

A może Rzelu w topless. I dostaje dodatek za pracę w trudnych warunkach :fear:

A nie... Rzelu to lepiej w samej górze :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przepraszam, że "trochę" poza tematem, ale wydaje mi się, że wypadałoby się przywitać wśród szczecińskiej braci miłośników maxiskuterów. Witam bardzo serdecznie, jestem świeżo upieczonym motocyklistą i od niedawna szczęśliwym posiadaczem srebrnej Hondy Jazz 250. Na pewno zobaczymy się gdzieś na ulicach, a może też niedługo spotkamy się na jakiejś wspólnej przejażdżce. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przepraszam, że "trochę" poza tematem, ale wydaje mi się, że wypadałoby się przywitać wśród szczecińskiej braci miłośników maxiskuterów. Witam bardzo serdecznie, jestem świeżo upieczonym motocyklistą i od niedawna szczęśliwym posiadaczem srebrnej Hondy Jazz 250. Na pewno zobaczymy się gdzieś na ulicach, a może też niedługo spotkamy się na jakiejś wspólnej przejażdżce. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Witaj Urbi - Witamy na forum i oczywiście wśród nas jak również zapraszamy jutro (każdy czwartek) pod Pleciugę godz. 19:30 (pogaduchy i krótki przejazd), lub w środy stacja ORLEN ul. Kolumba około 20:30 do 21:00, (pogaduchy)

Odnośnik do komentarza

Cześć Urbi, ja też jestem novy, więc może będzie mi łatwiej. Może jutro jak nie będzie padało to wpadnę na chwilkę pod pleciugę :laughing:

Odnośnik do komentarza

Byłem pod pleciugą, fakt dopiero ok.20:00 i nikogoo.Na terenie pleciugi widziałem ładną maszynkę, ale za ogrodzeniem i tylko z daleka.Ktoś ma ochotę na krótki wypad do Sułomina w niedzielę ? ( wstępna przymiarka, bo mogę mieć jazdę na B )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem pod pleciugą, fakt dopiero ok.20:00 i nikogoo.Na terenie pleciugi widziałem ładną maszynkę, ale za ogrodzeniem i tylko z daleka.Ktoś ma ochotę na krótki wypad do Sułomina w niedzielę ? ( wstępna przymiarka, bo mogę mieć jazdę na B )

Szkoda pojechaliśmy dalej 19,48, my jedziem zaraz do Międzywodzia jutro może też.

Odnośnik do komentarza

Już wiem czyja to maszyna parkuje na terenie pleciugi, byłego piłkarza pogoni, teraz prowadzi kawiarnię w teatrze lalek. Zbliża się sobota, może zaległy Eberwald ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...