Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2012 w Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Co robimy w czwartek, może skok na j. Szmaragdowe.

Czy ktoś wie co się stało z Kowalem? nie pisze nie dzwoni....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    20

  • Rzelu

    16

  • ArtCho

    10

  • burgifan

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro jestem na Wałach w Akademii Morskiej. Pewnie gdzieś tak do 15-16? Jak by ktoś miał chęć się spotkać ...

Można mnie łapać na mobila SMS 606136021

Odnośnik do komentarza

Teraz jak to piszę to pewnie się właśnie kąpiecie na szmaragdzie... Niestety mam kontuzję, rozwaliłem sobie nogę i na razie nie wychodzę z domu. Pogoda fajna, powodzonka !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro jestem na Wałach w Akademii Morskiej. Pewnie gdzieś tak do 15-16? Jak by ktoś miał chęć się spotkać ...

Można mnie łapać na mobila SMS 606136021

No szkoda że nie zauważyłem wcześniej - pech.

Wyprawa byla nad j. Miedwie - szkoda tylko że musieliśmy odrazu wrócić za co przepraszam kolegów i nową koleżankę, Następnym razem nie nawalimy.

Odnośnik do komentarza

Wypiliśmy kawkę w Zieleniewie, pośmialiśmy, i trochę pościgaliśmy się w drodze powrotnej. Było bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak nie będzie padać i widoki na pogodę bedą dobre, to o 10 chyba pojadę do Międzyzdrojów i z powrotem (może przez Niemcy?). Trochę może pojeździłbym po wyspie Wolin. Jak ktoś ma ochotę - zapraszam do towarzystwa. Powrót koło 16.00.

Aczkolwiek prognozy mówią o deszczu przez cały dzień...

W niedzielę niestety po południu wyjeżdżam służbowo...

Odnośnik do komentarza

Według Rainfall radar od południa idzie ściana deszczu.

Na pocieszenie dodam że na BP jest promocyjny czteropak butelkowego Żywca za 9.99.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

...a w Australii środek zimy.

To się pocieszyliśmy.

Chociaż muszę powiedzieć, że mnie taka pogoda nie dziwi. Już podczas lekcji geografii w podstawówce mówili, że lipiec jest jednym z najbardziej opadowych miesięcy w roku. Co roku ludzie się dziwią opadami i podtopieniami. A pamiętacie 1997? Wrocław?

Odnośnik do komentarza

Jutro czyli w niedzielę wybieram się do Morzyczyna. Od 15 będą odbywać się tam wybory Miss Miedwia. Ktoś chętny dołączyć?

Odnośnik do komentarza

A pamiętacie 1997? Wrocław?

Ja byłem w Kłodzku po powodzi... Aż się wierzyć nie chce, że woda może podejść 20 metrów w górę, a potem na wysokość I piętra. W Kłodzku jest na elewacji z jednego z budynków wilk, który pije wodę. Legenda głosiła, że się napije kiedyś... Któż by tam wierzył w legendy... A jednak w 97' się napił :)

Odnośnik do komentarza

Witam, czy ktoś wie gdzie w Szczecinie lub okolicy da radę wykonać reling na skuta ? Na kilku fotach z Żywca uwieczniłem przykład tego o czym myślę.P1040767.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To sa kupione w niemczech na, ebay.de tez mozna kupic. Wczesniej sam robilem bo tam gdzie to mozna by zrobic to dla nich bylo zbyt czasochlonne co za tym idzie zbyt drogie i musialbys zostawic skuter na jakis czas .

Na miedwie nie przyjedziemy wybieramy sie do Miedzywodzia na jacht, wyjezdzamy za pare minut

Odnośnik do komentarza

Witam, czy ktoś wie gdzie w Szczecinie lub okolicy da radę wykonać reling na skuta ? Na kilku fotach z Żywca uwieczniłem przykład tego o czym myślę.

Nie wiem czy się podejmą, ale kiedyś naprawiali dla mnie gmole do Intrudera Volusi i wyszło im to pięknie.

Możesz podjechać i się zapytać :) Na terenie Akademii Rolniczej: https://maps.google.pl/maps?hl=pl&ll=53.444596,14.562745&spn=0.00084,0.002642&t=h&z=19

Odnośnik do komentarza

Przekazuję podziękowanie za eskortę ślubną:

bardzo dziękujemy za uświetnienie naszej rocznicy i uroczystości. Wszystkie wydarzenia tego dnia były tak perfekcyjnie zaplanowane, że przeżywanie ich pozostanie na długo w naszum i sercu i pamięci.

Twoi koledzy przemili ludzie, ale nic dziwnego: każdy dobiera sobie przyjaciół na podobieństwo swoje.

Serdecznie pozdrawiamy

Kałwowie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...