Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie Lata - Firlej 2004


Qw@ki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Qw@ki

    13

  • dr.big

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • Kubo

    5

  • Sympatycy

Mamy piękny, słoneczny choć chłodny poranek pi?tkowy.

Za chwilę wsiadam na czarnego skuterka B650 i jadę na zlot witać wszystkich skuteromaniaków.

Do zobaczenia za kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Już niedługo w stronę Firleja rusza ekipa W-wa. Będzie tam jechał między innymi Nexus 500, pewnie Burgi 650 i może jaki? Trans Atlantic 500 z włoskiej stajni Aprilii, parę Ypek 250 i Burgmanów 400... W sumie to tylko wycinek całej grupy... Będzie dobrze :lol:

Do zobaczenia w Firleju.

Odnośnik do komentarza

Witam

Juz jestem po zlocie , był to mój pierwszy , szczę?liwie udało mi się dotrzeć na miejsce choć szkoda , że skuter jechał na pace , a nie na kołach .

Miło było zobaczyc tyle miło?ników skuterów na raz , miło było poznać niektórych z nich , wszystkich nie dało by chyba rady . Mam nadzieje , że na następnych zlotach będę Was poznawał więcej .

Wszystkim dziekuję za mił? atmosferę , za cenne uwagi , za do?wiadczenia ( B 650 - dopiero to doszło do mnie w drodze powrotnej ) i mam nadzieje , że spotkamy się następnym razem .

Więcej o zlocie napewno będ? inni pisali , a ja jako pierwszy życze wszystkim spokojnej drogi do domu i meldujcie się po powrocie.

Pozdrawiam wszystkie skutery

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dwa Burgmany 650 i Nexus 500 dotarły ok. 13 ej do W-wy... O zlocie można by wiele pisać ale najlepsze okre?lenie to: BYŁO SUPER. Zarówno pogoda jak i ludzie dopisali w pełnej opcji :lol:

My?lę, że pare słów więcej będzie w relacji już wkrótce.

Dzięki wszystkim za ciepłe słowa pod adresem Burgmanii... Będziemy starali się pi?ć w góre ;)

Qwaki>> Dzięki za super zlot dla Ciebie, Ryszarda i całej ekipy Lublin... Nie mogło być inaczej ;) Do zobaczenia na następnych zlotach.

Odnośnik do komentarza

Witam,

reprezentant Burgmani z Łodzi wrócił z Firleja kolo godz. 14.

Był to mój drugi zlot, ale bez porównania lepszy od pierwszego. Wielkie podziekowania dla Qwakiego, Ryszarda i reszty za zorganizowanie super zlotu!!! ;)

Do następnego zlotu, HEJ !!! ;)

PS.

Ryszard, fajerwerki byly suuper :lol:

Odnośnik do komentarza

Ekipa Berlin w ilosci osob: 1 melduje szczesliwy powrot az 3 srodkami transportu do domu ;) .

Wielkie podziekowania dla MariuszaBurgiego za Nexa i towarzystwo, dla Ravenki za cala logistyke zwiazana ze sprzetem potrzebnym do wyjazdu :lol: oraz dla calej EKIPY ktora pojawila sie w Firleju.

Dodatkowo osobne podziekowania naleza sie Organizatorom.

Dzieki WAM wszystkim za super weekend!

Odnośnik do komentarza

3miasto takze bez problemow dotarlo do domu ;) (ok 18)

co prawda dopiero ok 16 byłem w stanie normalnie patrzec na ?wiat ... ;) ale było wspaniale...

podziekowania dla organizatorów, imprezowiczów i oczywi?cie te?ciow :):):lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Ekipa Kraków w ilo?ci:"5" dotarła wczoraj w porach od 19- 1AM

Było superowo, dużo ciekawych ludzi, PEŁNO skuterów, niezły rajd, z fajnie ułożon? tras?(Dzięki M@rcin ;) ) i ogólnie WSZYSTKO ok.

Osobne podziękowania dla MAriusza, Artixa i Biga za obdarowanie mnie w pewne rzeczy :lol: i takie tam jeszcze sprawy ;) , a Wszystkim uczestnikom chciałem pogratulować wytrwało?ci i pozytywnej postawy na zlocie.

Jak dla mnie oraz wielu innych widac, że ten zlot był najlepszym w TYM roku. Rok 2005 także zapowiada się wy?mienicie, zobaczymy jak to wyjdzie.

Być moze będzimey mieli także okazję spotkać się w Krakowie, ale o tym w póxniejszym terminie :) .

Pozdrawiam Was wszystkich, Kubo :)

Odnośnik do komentarza

Ja też sie już podtoczyłem do domu. W Bielsku byłem koło 8:30, więc znowu mi to troche zajęło.

Co do zlotu to było fajnie, chociaż jak dla mnie był troche krótki :|.

Pi?tek cały w trasie, wieczorem nie chce sie już specjalnie "integrować".

Pół soboty zaj?ł Rajd i znowu jako? specjalnie okacji do zapoznania się nie było. Popołudniu był już czas na pogawędki itp, ale znowu trzeba było się wcze?niej urwać, żeby w niedzielę z samego rana wyjechać jako tako wypoczętym :/.

Tak więc z 3 dni zostało mi pare godzin na zapoznawanie się i nic dziwnego, ze zintegrowalem sie tylko z nielicznymi.

Następne zloty prosze 5 dniowe :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Niektóre osoby przyjechały juz w czwartek, więc czasu na integrację mieli więcej.

Napisane było, że czekacie od pi?tku od 10 i żeby przyjeżdżać od tej godziny. A jak dla mnie wyjazd o 1 w nocy odpada ;)

Poza tym bylo parę osob, ktorym też brakowało dnia więcej :lol:

(ale zlot udany, i wielkie dzięki organizatorom ;) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ekipa trzech 250-tek: Helix i dwie YP250 postanowila jeszcze po drodze zaliczyc Kozłowke, dopiero potem wybralismy sie do Wawy docierajac w koncu kolo godziny 17. Dzieki Qwaki za towarzystwo w czasie wycieczki do Kozlowki.

Co do zlotu nie bede chyba zbyt oryginalny jesli powiem ze bylo poprostu S U P E R. Coz tu dodac Qwaki i ekipa Lublin jak zwykle staneli na wysokosci zadania nie wiem czy da sie zorganizowac cos lepiej. Wiec jeszcze raz wielkie Podziekowania dla Qwakiego, Ryszarda i calej ekipy Lublin za ciezka prace dzieki ktorej moglismy sie bawic tak wspaniale. Pracuje ktos zeby bawic sie mogl ktos :lol: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cze?ć

1) było super, że dopiero dzisiaj dochodzę do siebie.

Z tego co czytam to i reszcie się podobało.

2) Przesyłki z nagrodami dla 1) Piotr Kulesza 2) Michał Chromiński 3) Paweł Sawicki - powinny być dzisiaj wysłane

3) Kefir daj znać kiedy znowy popogujemy :lol:

4) miło było was poznać osobi?cie

Pozdrawiam

Dorian

GG: 2270935

Odnośnik do komentarza

Witam

O tym jak było na zlocie nie bedę pisał, gdyż sami wiecie najlepiej ;) .

Chciałem podziękować za umożliwienie mi krótkiej przejażdżki Nexuskiem (wielkie dzięki) jak również za dwie lekturki, które dost?lem od mojego wiernego kompana na czacie(również wielkie dzięki)

Pozatym pozdrawiam cał? ekipe Burgmani i dziękuje za przybycie, wspólne rozmowy i cała zabawe.

P.S. Rybka sory że Cię zostawili?my w?ród tych potworów, ale sam nie wiem dlaczego tak wyszło. :lol:

Odnośnik do komentarza

Cze?ć

Wielkie podziękowania dla organizatorów (Qwaki i Ekipy Lublin) za super zabawę... troszku krótk? bom sie zdeczko spóĽnił ale zawsze :lol:

Wielkie podziękowania dla Raven'ki i Olsena za... wy wiecie za co.

Napiszę to tak: Jako że przybyłem ostatni to i ostatni wyjechałem czyli ok 18:20.

Generalnie bawiłem się ciekawie, pozdrówki dla wszystkich nowo poznanych jak i starych znajomych czyli... dużo was a mało tu miejsca by wszystkich wymienić ;)

Odnośnik do komentarza

hyh ... podobno Kamil spotkali?my sie w nocy ... ale hmmmm ... niebardzo to pamietam ... :lol: poodbno tez miałem sie z Tob? rano spotkac ... ale hmmm... o tym tez nie pamietałem ... i wyjechałem ....

do zobaczenia innym razem ...

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piszę dopiero dzi?, bo trochę rozłożyło mnie przeziębienie.

Zlocik był super zorganizowany, wielkie podziękowania dla Qwakiego, Ryszarda i całej ekipy z Lublina. Bardzo przyjemnie było spotkać się w tak doborowym towarzystwie. 3 dni to nie długo, ale ten czas można bardzo dobrze wykorzystać na integrację.:lol:

PS. No i oczywi?cie pozdrownienia dla zespołu RAVEN ;) Chłopaki gracie naprawdę dobrze! A nazwa zespołu od razu przypadła mi do gustu. Corvus albus;) ;)

Do zobaczenia na następnym zlocie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...