Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie Lata - Firlej 2004


Qw@ki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ekipa Scooter's Lublin oraz Lubelskie Centrum Motocyklowe "SOKÓŁ" ma zaszczyt zaprosić

wszystkich skuteromaniaków na

II ogólnoeuropejski zlot skuterów "Zakończenie Lata - Firlej 2004" w FIRLEJU (woj.lubelskie-kliknij)

w dniach 17-19 wrze?nia 2004r.

Prosimy o wpisy osoby które PRZYJADˇ !!!

Będzie nam łatwiej przygotować odpowiedni? ilo?ć potrzebnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Qw@ki

    13

  • dr.big

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • Kubo

    5

  • Sympatycy

Witka,

Kubo stawi się na 100%, lecz jeszcze niewiem czy skuterem siostry, czy samochodem.Ale pewne jest, ze przybędę.

Zlocik szykuje się super i niemogę się doczekać aż przybędzie(choć chmielno też jest oczekiwane przezemnie :) )

Pozdrowionko, Kuba

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

My?lę, że mało realne jest abym nie dotarł... skuterem lub innym toczydłem ale będę.

Odnośnik do komentarza

Bede sie staral, jesli nie skuterem to samolotem do Wawy, a tam juz moze cos wypozycze lub dojade jako pasazer... brrrrrr... :lol:

PS. Jest moze jakas wypozyczylnia w Wawie, ktora ma cos wiecej do zaoferowania niz tylko 50- ki?

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzz.

Witam wszystkich :lol:

Ja również planuję przyjazd do Firleja, oczywi?cie je?li tylko dam radę. Wiem natomiast, że w Cmienie będę na 100%. Mam nadzieje że nie będę tam sam. Chmielno ma być w sierpniu a nikt jeszcze się nie zadeklarował. Ale może tak ma być. Pozdrawiam Bzzzzz

Odnośnik do komentarza
(...)Mam nadzieje że nie będę tam sam. Chmielno ma być w sierpniu a nikt jeszcze się nie zadeklarował. Ale może tak ma być.(...)

Oczywiscie ze bedziemy, deklaracje przyjazdu zostaly niestety utracone(jak i czesc innych postow) ze wzgledow blizej opisanych na stronie glownej.

Bede na 99%, a i inni uczestnicy wycieczki chorwackiej deklarowali chec przyjazdu... razem 7 skuterow(a osob troche wiecej :lol: ).

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzz

To znowu ja. Nie czytałem informacjii z Burgmanii przez 10 dni więc nie wiedziałem o zginięciu tego w?tku. Ale teraz już wiem. Ciesze się, że będziesz Ty Bigu i reszta Mafii Mariusza :lol:

PS z niecierpliwo?ci? czekam na fotki z Chorwacji

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Bede sie staral, jesli nie skuterem to samolotem do Wawy, a tam juz moze cos wypozycze lub dojade jako pasazer... brrrrrr... ;)

PS. Jest moze jakas wypozyczylnia w Wawie, ktora ma cos wiecej do zaoferowania niz tylko 50- ki?

Co do wypożyczalni czego? większego to dałbym sobie spokój... nic mi nie wiadomo o niczym takim w stolicy.

Co do transportu>>> rzadko jeżdżę z plecaczkami ale je?li co? to możesz liczyć na tylne miejsce w skromnym Antonowie 650 :lol: NO PROBLEM.

Odnośnik do komentarza

Hey.

W tym tygodniu prawdopodobnie będę mial już skuter. Narazie mogę powiedzieć, że ja + mój tato, będziemy na jakie? 40%, będę musiał go pomalować, bo ' troche ' porysowany :D a jak nie to przyjade porysowanym. Pozdrawiam. :D

Edit.

Znaczy będę musiał pomalować skuter nie tatę. ;) No i dochodzi zakup kasku, kurtki, rekawic, alarmu itd. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja będę na 100% chociaż raczej nie skuterem:(. Niestety znów silnik jest zatarty, jedyny plus ze da się co? z tym zrobić. Firleja nie odpuszcze :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na pro?bę wielu kolegów proponuję rezerwację pokoi:

mamy do dyspozycji

-14 pokoi 2-osobowych = 28 osoby już zajęte

-17 pokoi 3-osobowych = 51 osób no i mamy komplet (prawie)

-2 pokoje 4-osobowe = 8 osób już zajęte

-5 domków po 4 osoby =20 osób też zajete

...............................RAZEM=107 miejsc + 16 rozkładanych foteli

Razem w pawilonie wczasowym zmie?ci się bez problemu 87 osób.

W razie potrzeby w wielu pokojach s? rozkładane fotele -to dodatkowe 20 miejsc.

Dla nie zorientowanych dodam, że pokoje posiadaj? umywalkę i prysznic, a kibelki sa na korytarzach.

Do dyspozycji mamy stołówkę i zadaszony taras

Mamy do dyspozycji również domki letniskowe, a to następne 30 miejsc.

Skutery stoj? w strzeżonym parku maszym i po godz 22 obowi?zuje całkowity zakaz wchodzenia na teren parkingu.

Przypominam, że wpisowe na zlot to 50+VAT=14euro co pokrywa dwa noclegi oraz ?niadanie i obiad w sobotę. Pozostałe atrakcje np:koszulki, znaczki, grill, zespół muzyczny, pifko, pieczony dzik itd pokrywaj? sponsorzy(co? mało ich w tym roku).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A tu regulamin zlotu(prosze o dokładne zapoznanie się z tym regulaminem):

Firlej, dnia 17.09.2004

II Ogólnopolski Zlot Skuterów "Zakończenie Lata Firlej 2004"

REGULAMIN

1. Uczestnik zlotu bierze w nim udział na własne ryzyko. Organizatorzy nie odpowiadaj? za szkody powstałe w wyniku wypadków, kradzieży i temu podobnych zdarzeń powstałych w czasie zlotu.

2. II Ogólnopolski Zlot Skuterów "Zakończenie Lata Firlej 2004" organizowany jest przez nie zrzeszon? Ekipę Lublin skutery.net i Lubelskie Centrum Motocyklowe "Sokół".

3. Uczestnictwo w zlocie jest przewidziane wył?cznie dla posiadaczy skuterów (inni po uzgodnieniu z organizatorem).

4. Wszystkie pojazdy musz? być dostosowane do przepisów drogowych i musz? być wyposażone w:

a)sprawny układ hamulcowy

b)działaj?cy układ o?wietlenia, sygnał dĽwiękowy i ?wiatło stop

5. Wszyscy kierowcy zobowi?zani s? do posiadania dokumentów zezwalaj?cych na prowadzenie pojazdu i aktualne ubezpieczenie OC

6. Kierowca i pasażer musi posiadać kask (zgodnie z wymogami kodeksu drogowego) i w czasie przejazdów musi mieć zapalone ?wiatła.

7. Uczestnik zlotu o?wiadcza, że ponosi całkowit? odpowiedzialno?ć za wyrz?dzone przez siebie szkody i kłopoty powstałe w wyniku nieprzestrzegania regulaminu oraz poleceń organizatorów.

8. Organizator nie zezwala na poruszanie się pojazdami po terenie o?rodka, za wyj?tkiem dojazdu i wyjazdu z parkingu.

9. Zakazuje się przebywania na terenie parkingu w godzinach od 22.00 do 7.00.

10. Uczestnik deklaruje iż zapoznał się z regulaminem zlotu i o?rodka wypoczynkowego "Kasprzak", akceptuje niniejsze postanowienia i będzie szanował zasady organizatorów co potwierdza własnym podpisem na li?cie uczestników zlotu.

...................................................................................................................

podpis uczestnika zlotu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

nr pokoju:

(2-osobowe) :):)

parter

1-GKFRJ UE

2-GKFRJ UE

3-GKFRJ UE

4-GKFRJ UE

9-KOMAR+KOMARZYCA

10-SHREK+FIONA

11-Bogumiłek+plecaczek/Tomas+Hubertus (do soboty/od soboty)

13-Simon+Monika

piętro

19-Wus+plecaczek-Brzeziny

20-VojtaZ+Gosia-ŁódĽ

21-Mariusz-Burgi+plecak-Wwa

22-DrBig+plecak-Berlin

25-Artix+plecaczek

28-Przemo+Rybka

29-Ermi+Ewka

30-Szaary+Marta

31-Iro+Magda-Katowice

(3-osobowe) :):):)

parter

5-Majon+EXOCET+SZPAK od soboty

6-Agata+Piotr+Igor-Wwa

7-Kasia,Zuzia+Adam+Marcin-Wwa

8-ST+ST+ST

12-ZIPER+Mariusz Kymco+kumpel z Wwy

15-borek1661+Niuniek+Biały-Łuków

16-Dawid+Paula+Mały-Łuków

17-WoĽny+Marcin+Dymek-Łuków

18-Dorian+Plecak+Albert-Lublin

piętro

23-RobB+plecak+Wojtas

24-KUBO+Scottie+Wojtek+Damles-Kraków 4>3

26-Legut+Lukasz_D+Siurek-Kraków

27-W?ski+songo+KRIS

33-M@rcin+Karol+Glock997

34-RAVENKA+EDYTA+...............

35-Dudek+Cabi+Hugo-Siedlce

36-Wacek+Dj Speed+..........-Siedlce

(4-osobowe) :):):):)

14-DeeJay+s3m+s3m+s3m-Gdańsk

32-Czoper+Ania+Cinek+Cie?lik-Wwa

i domki: 2 pokoje po 2 osoby (bez kibelka, tylko umywalka)

nr 1-Qwaki+Olga, Ryszard+Jola

nr 2-aNdRe+phantomek, Paweł_87+Pavson

nr 3-EKIPA LUBLIN

nr 4-Drużyna RR

nr 5-Drużyna RR

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...