Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie Lata - Firlej 2004


Qw@ki

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze pokoje rozchodza sie jak "cieple bulki" :) ... Apropo bulek... ide zjesc jakies sniadanie :) .

PS. Moglby ktos przesunac ten zegarek forumowy o 2 godziny? Bo jeszcze ktos pomysli ze sniadam o 7.20 :):) .

PS2. Dzieki Kubo, zegarek juz przestawilem... Mam w koncu normalna pore dnia :) .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Qw@ki

    13

  • dr.big

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • Kubo

    5

  • Sympatycy

Witka,

jak widzę te rezerwacje pokoi, to musze szybko pogadać z Krakowianami na ten temat, bo zaraz się okaze że niebędie w czym wybierac, a s?siedzi s? bardzo ważni :) .

Myslę, ze w tym tyg. będzie trzeba co? zarezerwować :) .

Bigu, ostatnio miałem ten sam problem i gadałem o tym z MAriuszem i okazało się, że to nie wina forumowego zegarka, tylko zegara ustawionego u Ciebie.

Każdy ma indywidualnie ustawiany czas.

WejdĽ w ustawienia profilu a tam hcyba w Ustawienia Główne czy co? takiego i tam ustaw zegar na poprwny czas...

Pozdrowionka i do zobaczonka niedługo :) Kuba

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pro?bę (klonuję) zę skuterów.net o pokoik 3 os. nr 23 dla

RobB. +1+???

Z góry dziękuję, przyjedziemy w pi?tek wieczorem.

Do zobaczenia

RobB. :)

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzzz!

Witam i bardzo proszę o rezerwację dwóch pokoji nr 9 i 10. Oczywi?cie jeden dla Komara i Komarzycy :) , a drugi dla Shrek'a i Fiony :) . Pozdrawiam i do zobaczenia w Firleju.

Bzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza
Bzzzzzzz!

Witam i bardzo proszę o rezerwację dwóch pokoji nr 9 i 10. Oczywi?cie jeden dla Komara i Komarzycy :) , a drugi dla Shrek'a i Fiony :) . Pozdrawiam i do zobaczenia w Firleju.

Bzzzzzzzz

PS. Jak na razie "rezerwacja" funkcjonuje, ale pokoje 2- osobowe sa juz rarytasem :) .

Odnośnik do komentarza

qwaki! wysylalem maila z prosba o rezerwacje ale widocznie nie doszedl...

poprosze o rezerwacje 2-osobowego pokoju dla mnie i plecaczka.

informuje rowniez potencjalnych zainteresowanych ze bede tylko do soboty :) , wiec jesli ktos przyjedzie dopiero w sobote bedzie mogl zajac ten pokoj.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Myslę, ze nie ja jedyny mam(mój tata) salon skuterów z całego forum.

I tak mysle, ze skoro jeszcze brakuje troszkę sponsorów na nagrody, to może który? z Was burgmaniaków mógłby co? zafundować??

My?lę Tu o tych którzy maj? jaki? salon czy sklep z akcesoriami itp.

Nie mówię tu o kosmicznyhc ilo?ciach. NAPEWNO Jarek(Qwaki) będzie zadowolony jak dostanie kask, rękawiczki,kamizelki odblaskowe itp.

Wszytsko zależy od Was, im wiecej nagród tym lepiej.

Pomy?lcie też o tym, ze aby zlot był udany sami też musimy pomóc tyle ile możemy.

O ile wiem potrzebne sa takze pieni?żki na Pieczonego Dzika.

Jesli ktos ma możliwo?ci, to napewno każda pomoc by się przydała, choćby 50zł.

Mam nadzieję ze pozytywnie zareagujecie.

Ja ze swojej strony napweno załatwię ile będę w stanie, mam nadzieję ze i Wy nie dacie w tej kwestii ciała.

Mam nadzieje,ze Jarek nie będzie miał nic przeciwko mojemu pomysłowi z napisaniem TEGO Tu.

Pozdrowionka i do zobaczenia w Firleju, Kuba :)

EDIT: Bardzo prosiłbym o przytrzymanie dla mnie pokoju nr.27. jesli można.

Dlatego prosze o przytrzymanie, ponieważ w sobote widzę sie z kolegami z krakowa i z Nimi dogadam kto ze mn? będzie, ale Ja napeweno bedę więc pokój nr. 27 biorę, ale koło niedzieli-poniedziałku napisze kto jeszcze ze mn? TAM będzie.

Edit2: Widze ze Andre+Phantomek chc? 27, ale mozę się zgodz? ustapic i przej?ć do 24. Jesli nie, to wtedy Ja prosze o pokój 24, ale wolałbym 27 :):)

Dziękuje i pozdrawiam, Kuba

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po dzisiejszej wizycie w o?rodku dokanali?my małej korekty w zakwaterowaniu ze względu na pokoje 1,2,3,4 w których będ? przebywać obserwatorzy z Głównej Komisji Federacji Ruchu Jedno?ladowego w Uni Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem popjazdów z automatyczn? skrzyni? biegów - potocznie zwanymi skuterami.

Prosimy więc o uwzględnienie tych zmian i podawanie podczas rejestracji na zlocie numeru zarezerwowanego pokoju uwidocznionego w po?cie na drugiej stronie tego tematu.

Odnośnik do komentarza

Witam :P

Jutro rano lece na wakacje :P , więc nie dane mi będzie uczestniczyć w spotkaniu w Firleju ( szkoda :ph34r: )

Życze wszystkim wspaniałej zabawy i do zobaczenia za 2 tygodnie

Wielki Całus <cmok> M&M

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzzz Witam.

Zbieram grupę chętnych jad?cych do Firleja. Wyjazd w pi?tek ok. 11.00 prędko?ć 90 do 100 km/godz. Spotkanie 10.45 (15minut czekamy na spóĽnionych) ul. Ostrobramska stacja benzynowa Shell.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Firleju. Bzzzzzz

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wszystko fajnie Komark' u tylko 11 sta to trochę wcze?nie.

Pewien inostaraniec l?duje o 10.30 (chyba) na lotnisku Okęcie a zanim go odbierzemy itp to najwcze?niejsza godzina wyjazdu będzie na 12 st?. Je?li możecie zaczekać to OK. Je?li nie to widzimy się na miejscu.

Odnośnik do komentarza
(..)Pewien inostaraniec l?duje o 10.30 (chyba) na lotnisku Okęcie a zanim go odbierzemy (...)

Przylot godz. 10.55. Byloby bardzo milo pierwszy raz pojechac na zlot z warszawska grupa maxi. No i miejmy nadzieje ze wypali niespodzianka, ktora szykuje mi Mariusz :ph34r: . Juz czuje, ze bedzie to najlepszy z dotychczasowych zlotow :P .

Odnośnik do komentarza
Bigu pamiętaj o szybce do T-MAXA

Szybka do T- Maxa wlasnie dzisiaj doszla do szczesliwego :P wlasciciela. Wyglada na to, ze bedze mogl sie pojawic w calej krasie na Europejskim :ph34r: Zlocie Skuterow.

PS. Qwaki, pomysl o duuuuzej swince, zeby nie bylo "ludozerki" przy jadle. Bo byloby szkoda, zeby szanowna "komisja" z UE obserwowala, jak sie ludzie przepychaja zeby uszczknac choc kawalek soczystego dzika :P .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kubo NAPEWNO pokaże się w Firleju. To już jest pewne od dawna, ale yteraz chciałem jeszcze raz to potwierdzić...

Już wiem, iż przyjadę z Chłopakami z Krakowa samochodem, więc luzik.

Niemogę się doczekać pi?tku kiedy zobaczę tyle wspaniałych sprzętów i poznam nowych znajomych...

Może będę miał okazję zobaczyć kilka Burgmanków K2 i porównać swojego do Nich(teoretycznie, bo dopiero za rok, będę mógł Go postawić obok... :ph34r: )

To chyba wszystko...

Aha we wtorek jadę jeszcze z chłopakami do Monachium na targi Motocyklowo-Skuterowe, wracamy we czwartek póĽniej od razu w pi?tek na zlot. Napewno będę miał co opowiadać więc będzie napewno fajnie.

Burgmankowe Pozdrowionka i do zobaczonka, Kuba :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Qwaki na jakiejs G******** :ph34r: stronie dotyczacej skuterow na ktora zagladam "od manifestacji do manifestacji" czyli w czasie blizej lub dalej nie okreslonym dowiedzialem sie ze trzeba potwierdzac rezerwacje, natomiast na Burgmanii nic takiego nie slyszelem lub nie czytalem. Wiem ze jestes teraz zajety organizowaniem zlotu ale czy ja musze biegac po calym necie i wchodzic gdzies gdzie robie to rzadko i potwierdzac swoja obecnosc. Skoro nie odwolalem swojego udzialu to znaczy ze nic sie nie zmienilo i moj przyjazd jest potwierdzony. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze chodzi o to, ze TUTAJ nikt wyjazdu nie bedzie raczej odwolywal. Po prostu inni i starsi ludzie. Na pozostalych stronach, jest raczej normalna sprawa, ze deklaruje sie przyjazd "na 100%" w ostatnim tygodniu nagle pojawia sie "zadyszka" i wyjazd odwolany. Dodatkowo sa tez podobno osoby, dla ktorych jazda w deszczu jest nie do pokonania :ph34r: ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Qwaki na jakiejs gownianej stronie dotyczacej skuterow na ktora zagladam "od manifestacji do manifestacji"

Co prawda nie podałe? nazwy strony (mogę się tylko domy?lać) więc żalu mieć nikt nie może ale s?dzę, że mimo wszystko okre?lenie można by "delikatnie" odfekalnić :P

Wydaje mi sie ze chodzi o to, ze TUTAJ nikt wyjazdu nie bedzie raczej odwolywal. Po prostu inni i starsi ludzie. Na pozostalych stronach, jest raczej normalna sprawa, ze deklaruje sie przyjazd "na 100%" w ostatnim tygodniu nagle pojawia sie "zadyszka" i wyjazd odwolany. Dodatkowo sa tez podobno osoby, dla ktorych jazda w deszczu jest nie do pokonania :ph34r: ...

Spokojnie... Tu nikt nie musi nic potwierdzać. Wiadomo, że je?li który? z nas miałby nie przyjechać to powodem musiałoby być rozjechanie go walcem :P

Pozatym nic od Qwakiego nie słyszałem aby nasi ludzie mieli co? potwierdzać.

Mam nadzieje, że wszyscy się stawi? w silnym maxi- skuterowym składzie.

A tak poważnie to dziwne s? prognozy na ten weekend. Jedni pisz? i mówi? o deszczach a inni o słońcu. Jedno co wszyscy potwierdzaj? to temp. ok 15-17 stopni więc niezbyt ciepło... Trzeba pomy?leć o ciepłych ciuchach i kondomach przeciwdeszczowych.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uważam, że na tej stronie pisz? ludzie rozs?dni i nie potrzebne jest jakie? głupie potwierdzanie, w końcu mam tu do czynienia z prawdziwymi przyjaciółmi.

Co innego na stronie gdzie pisz? małoletni pianobijce (co już się okazuje): a jednak nie przyjedzie bo mamusia nie zmieniła pampersa, a babcia nie dała 10% renty i brak kasy na 3 litry paliwa. Takie wymówki przeżyłem już organizuj?c zlot w 2003, podczas organizacji Rajdu Bieszczadzkiego i teraz znów się powtarza.

Więc nie dziwcie się, że na tym forum nie napisałem o potwierdzaniu pokoi.

Oto możliwo?ci o?rodka "KASPRZAK":

Pawilon I = 91 miejsc (16x2-osob., 17x3-osob., 2x4-osob.)

Pawilon II= 34 miejsca (17x2-osob.)

Domki = 20 miejsc (5 domków po 2 pokoje 2-osob.)

Domki murowane = 24 miejsca (8 domków po 3 osoby)

Czyli ponad 160 miejsc.

Dodatkowo już teraz zarezerwowałem w o?rodku "F.S.HOLDING"(przez płot)

25 domków 4-osobowych = 100 osób (wliczone w cenę wjazdu na zlot),

a jeżeli kto? uwielbia luxus to mamy do dyspozycji cztery 6-cio osobowe piękne drewniane domki w cenie 215,- za dobę (wtedy wjazd na zlot =25,- od osoby).

Więc wszyscy prawwdziwi skuteromaniacy będ? mieli dach nad głow?.

Czekam w Firleju od 12 w pi?tek, a dyżurni z Ekipy Lublin od czwartku wieczorem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Biuro zlotu czynne będzie od godziny 10.00 więc pierwszych uczestników prosimy o przyjeżdżanie na t? godzinę.

W pi?tek rozpoczynamy około 14 muzyk? na powitanie i rozgrywkami 3-osobowych zespołów w gry zespołowe na boisku.

Dla wszystkich zaraz po przyjeĽdzie serwujemy BIGOS MY|LIWSKI co 60 minut (14,15,16,17,18,19,20,21,22)

około 19 uruchamiamy dystrybucję boskiego napoju (dla nieletnich orężada chyba że będ? mieli pisemn? zgodę rodziców na oczyszczenie nerek pifkiem :ph34r: ) podczas degustacji będzie można ogl?dać na telebimie filmiki skuterowe i nie tylko, integrować się ze znajomymi i nie tylko, ?wietnie się bawić (lub chociaż udawać)

Każdy musi dostosować czas snu do pobudki w sobotę o godzinie 8.47,

więc niech obliczy o której ma się położyć

dla przykłady podam 2 godziny snu 6.47 do łóżka

....................4 godziny snu 4.47 do łóżka

....................8 godzin snu 12.47 do łóżka -jasne???

WSPÓLNE |NIADANIE o 9.00

W sobotę ok.110km RAJD po pięknej lubelszczyĽnie rozpoczyna się punkt 10.00 najpierw pojemno?ci 50 do 80, a póĽniej większe. Jest kilka cennych nagród do wygrania więc wszyscy powinni wzi??ć udział w rajdzie na orientację.

wspólny OBIAD planujemy na godzinę 15.00

Po obiedzie konkurencje indywidualne i zespołowe na terenie o?rodka

od 18 wspólna integracja (zakaz przebywania w pokojach do 22) przy grillu, telebim z filmikami, muzyka,

około 20 ORZEŁ i jego zespół RAVEN - koncert rockowy

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będ? nasi zaprzyjaĽnieni motocykli?ci z Road Runners MC Lublin

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

OKI - wpisuję nadal na listę zakwaterowania:

nr na li?cie i... NICK

pokoje NR:

1 Jerry Barbara GB

2 GKFRJ UE+ GKFRJ UE

3 GKFRJ UE+ GKFRJ UE

4 GKFRJ UE+ GKFRJ UE

5 MAJON-Kielce+ EXOCENT+SZPAK od soboty-Przemy?l

6 Agata+ Piotr Kulesza+ Igor

7 Kasia,Zuzia+ Adam+ Marcin

8 S-T+ S-T+ S-T

9 KOMAR+ KOMARZYCA

10 SHREK+ FIONA

11 BOGUMIŁEK/Tomas+PLECAK/Hubertus do soboty/od soboty

12 ZIPER+ Mariusz Kymco+ kumpel W-wa

13 SIMON+ MONIKA skutery-tuning

14 DeeJay+ s3m+ s3m+ s3m

15 borek1661+ Niuniek+Biały Łuków

16 Dawid+ Paula+ Mały Łuków

17 Kwiatek+ Kargul+ Vivacit

18 Dorian+ plecak+ Albert Lublin

19 WUS-Brzeziny+ PLECAK

20 VojtaZ-ŁódĽ+ Gosia

21 Mariusz-Burgi-Wwa ...

22 Robert-DrBig-Berlin ...

23 RobB-ŁódĽ+ PLECAK+ Wojtas ŁódĽ

24 KUBO-Kraków+ Scottie+Wojtek+Damles Kraków

25 Artix+ PLECAK

26 Zenek20+ Lukasz_D+Czari Kraków

27 W?ski+ songo+ Kris W-wa

28 Przemo+ Rybka

29 ERMI+ EWKA

30 Szaary+ Marta Wrocław

31 Iro+ Magda Katowice

32 Czoper+ Ania+ Cinek+ Cie?lik

33 M@rcin+ Karol+ Glock997 Lublin/Zamo?ć

34 Ravenka+ Edyta+................

35 Dudek+ Cabi+ Hugo Siedlce

36 Wacek+ Dj Speed+ McReade Siedlce

PAWILON II 34 MIEJSCA

pokoje nick nick

1 KRIS+ KOBIETY

2 CIPIÓR+ KUKI

3 INŻYNIER+ENDI

4 TAJFUN+PLECAK

5 TAJFUN+PLECAK

6 TAJFUN+PLECAK

7 TAJFUN+PLECAK

8 TAJFUN+PLECAK

9 RUNNER RZESZÓW+ PLECAK

10

11

12

14

15

16

17 HERMAN+ RYSIEK

DOMKI DREWNIANE

Domek 1 Qwaki + Olga Ryszard + Jola

Domek 2 aNdRe+ phantomek+ Paweł_87+ Pavson

Domek 3 Kaczor+ Rafał+ Steve-O+...........

Domek 4 RR-Łysy RR RR RR

Domek 5 Raven Raven Raven Raven

DOMKI MUROWANE

domek 1 SOKÓŁ SOKÓŁ SOKÓŁ

domek 2

domek 3

domek 4

domek 5

domek 6

domek 7

domek 8 PATOLOGIA PATOLOGIA PATOLOGIA

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A pieczenie dzika kiedy bedzie? (jesli przeoczylem odp. na to pytanie "po drodze" to przepraszam). Fajnie by bylo jak by w sobote sie odbylo (bo dopiero w sobote rano moge przyjechac), a jesli w piatek to trudno - poobgryzam jakies kostki jak zostana :lol:

Pozdrawiam Piotrek vel Zenek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...