Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Baśka13 czego nie napisze na regionalnym, tutaj przypadkiem zajrzałem :)

Wieczorem będziesz miała relację !scooter

EDIT: Dzięki, że napisałaś tutaj że już wczoraj oglądałaś, nie robił bym km na darmo.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkadiusz

    24

  • upiór

    23

  • Baśka13

    18

  • Bobas

    17

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Si, Si yes.gif Nawet gdy bym nie mógł to choć na jeden dzień a bym pojechał.

Ciekawe jak wrócisz do domu cheers.gif w jeden dzień

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Baśka13 czego nie napisze na regionalnym, tutaj przypadkiem zajrzałem :P

Wieczorem będziesz miała relację !scooter

EDIT: Dzięki, że napisałaś tutaj że już wczoraj oglądałaś, nie robił bym km na darmo.

Basia - opowiadaj co tam z tą Zacną z GD ???

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Basia - opowiadaj co tam z tą Zacną z GD ???

Poczekaj do soboty :)

Cierpliwość to wielka cecha :P .

Odnośnik do komentarza

Spokojnie chłopaki :P nie pisałam wcześniej nie dałam rady. Po pierwsze to mam Hondzię!!!! !scooter !OKK Kupiliśmy tą z Nakła godzinkę temu wróciliśmy do domu myślę że jest dobrze dalej zobaczymy. Jako że ja w gorącej wodzie kompana to wszystko na gorąco! Po drugie byliśmy wczoraj w Gdańsku musieliśmy sami obejrzeć, żeby się przekonać.Wiadomo jak ktoś inny ogląda to może się podobać a komu innemu to nie. Więc do rzeczy niebyła godna uwagi mojej owszem zadbana wizualnie w porównaniu z poprzedniczkami, ale reszta nie bardzo trzeba by było zawory ustawić coś silnik nie chodził za ciekawie, lagi puszczały,z dołu silnik od oleju. Facet zjechał tylko do 8,5 tys.+ podatek do zapłacenia czyli drogo! Więc wolałam dołożyć i kupić tą z 2007 :) Pozdrawiam serdecznie :o Sorki za zamieszanie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to pozostało mi chyba pogratulować !OKK , witaj dziewczyno w Zacnym Klubie !V .

Niech Ci służy !scooter !TOMCAT :P .

Odnośnik do komentarza

Basia, to zmieniaj opis w profilu i to szybciutko !OKK

No i to nie som tanie rzeczy to trza !piwko

Ps. A powiedz mi co ona ma za nakejki na szybce ?

Chyba jakieś "Zacne" !winkiss

Odnośnik do komentarza

Basiu :P gratulacje. Niech wozi !scooter . Jak ja Tobie zazdroszczę to nawet nie wiesz !placz1 . Obfotografuj i ujawniaj. Do zobaczenia na żywo.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie chłopaki :P nie pisałam wcześniej nie dałam rady. Po pierwsze to mam Hondzię!!!! !scooter !OKK Kupiliśmy tą z Nakła godzinkę temu wróciliśmy do domu myślę że jest dobrze dalej zobaczymy. Jako że ja w gorącej wodzie kompana to wszystko na gorąco! Po drugie byliśmy wczoraj w Gdańsku musieliśmy sami obejrzeć, żeby się przekonać.Wiadomo jak ktoś inny ogląda to może się podobać a komu innemu to nie. Więc do rzeczy niebyła godna uwagi mojej owszem zadbana wizualnie w porównaniu z poprzedniczkami, ale reszta nie bardzo trzeba by było zawory ustawić coś silnik nie chodził za ciekawie, lagi puszczały,z dołu silnik od oleju. Facet zjechał tylko do 8,5 tys.+ podatek do zapłacenia czyli drogo! Więc wolałam dołożyć i kupić tą z 2007 :) Pozdrawiam serdecznie :o Sorki za zamieszanie :)

Gratuluję Basiu !piwko.

Niech wozi bezpiecznie !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Dziękuję:D Jak ją dopieszczę po swojemu zrobię fotki !scooter przejażdzka wieczorkiem wczoraj zaraz była obowiązkowo,przed zakupem nie próbowałam wrażenia super :) teraz jeszcze czeka mnie wymiana filtrów i oleju.Chwilę to jeszcze potrwa, a propo filtrów gdzie zamawialiście do swoich? Bo widziałam na allegro,że są różne filtry z cenami również różnistymi.Ps. naklejki klubu wędkarskiego :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję:D Jak ją dopieszczę po swojemu zrobię fotki !scooter przejażdzka wieczorkiem wczoraj zaraz była obowiązkowo,przed zakupem nie próbowałam wrażenia super :) teraz jeszcze czeka mnie wymiana filtrów i oleju.Chwilę to jeszcze potrwa, a propo filtrów gdzie zamawialiście do swoich? Bo widziałam na allegro,że są różne filtry z cenami również różnistymi.Ps. naklejki klubu wędkarskiego :)

Filtr powietrza dostaniesz np. tutaj :http://allegro.pl/filtr-powietrza-honda-fjs-600-sw-t-silverwing-nowy-i2319948483.html, chyba że chcesz zaszaleć to wtedy :http://allegro.pl/honda-fjs-fsc-600-silver-wing-filtr-powietrza-kn-i2278935753.html.

Natomiast za oryginał wołają dokładnie 166zł.

Odnośnik do komentarza

Matko jak tu towarzystwo się rozszalało kupują na potęgę !OKK mówią, że kryzys pytam gdzie !w00t

Gratulacje nich wozi bezpiecznie !YES o bezawaryjności nie piszę, bo to Honda !scooter

Odnośnik do komentarza

Basiu Gratuluje, oklaski.gifoby Honda śmigała zawsze bez awaryjnie i zawsze bezpiecznie dowiozła do domku. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie odzywałem się kilka dni, a tu prosze.

Basiu wielkie gratki dobry zakup napewno będzie pani zadowolona.thumbup.giftoot.gif

Odnośnik do komentarza

Baśka - GRATULACJE !!! Mówiłem Ci, ze szybko coś znajdziesz !! !piwko

Pomalutku doprowadzisz ją do stanu jaki będzie Cię "zadowalał" :)

Ja już Suzi w poniedziałek zaprowadzam na przegląd, wymianę płynów i na regulacje zaworów. A opona na przód już zamowiona :)

Ps trzeba będzie mały spot zrobić - KUJ-POM i POM + ew. Chętni - najlepiej na granicy naszych województw - może Nowe - koło zamku :P

Pozdr

Odnośnik do komentarza

Gratulejszyn!!!

Mam nadzieję, że teraz z nami trochę pośmigasz !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Basiu ....wielkie gratki

chociaż szkoda ze to zacna....

ha ha ha za chwile mnie wygwizdają,

nie ważne jaki to sprzecik ale ważne ze moto

oby sie dobrze sprawował i mało palił

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Basia gratuluję zakupu.

Jak to poprzedniczka napisała szkoda że to tylko Ho... ale jak już jest to niech wozi Cię bezpiecznie, bezawaryjnie no i co najważniejsze niech mało pali :)

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...