Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkadiusz

    24

  • upiór

    23

  • Baśka13

    18

  • Bobas

    17

Top użytkownicy w tym temacie

Moje gratulacje Bobas. Sam przez dłuższy czas przymierzałem się do tego motocykla.

Moim zdaniem bardzo przemyślana a dodatkowo wygodna konstrukcja. Niech wozi bezpiecznie i bezawaryjnie.

Raz jeszcze gratulacje. !OK

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Hondę Deauville 650 z 2001 roku.

Głowy nie urywa, ale to bezawaryjny, wygodny motorek.

Dla mnie najważniejsze, że jest napędzany kardanem.

Nie mogłem znaleźć skutera w dobrym stanie.

Zjeździłem pół Polski i wracałem rozczarowany tymi niby ideałami !NOT

Hondzia jest za to w super stanie .

Jest jeszcze na oryginalnych oponach :)

A to mnie Kolega lekko uprzedził. Widziałem w Bydgoszczy ale słowem się nie odezwał. Fakt, że króciutko się widzieliśmy. Michu zasypał mnie koszulkami i kazał się przebierać. To pewnie przez ten brak czasu. No trudno. Odrobię zaległości kiedy indziej. Twoja wersja bedzie znacząca kiedy i ja będę gotów do takiego zakupu. Zazdroszczę i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Na wiosnę(marzec 2013) będzie Dziorek na sprzedaż :) (chyba). Ja dojrzewam do K1300GT lub R1200RT.Wszystko zależy od wielkości....

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najważniejsze, że jest napędzany kardanem.

Tak, łancuchowcom mówimy stanowcze, precz !OKK

Te smarowanie, naciąganie brrrrrr, fuuuuu..... !yawn

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że sie cieszycie razem ze mną :rolleyes:

Co tu wiele pisać....

Cieszę się, że się cieszycie, że ja się cieszę :D !scooter

Odnośnik do komentarza

Bobas gratulacje szerokosci życzę! :)Ja to chyba osiwieję mam dylemat 2001r w stanie bardzo dobrym za myślę 8,5 tys. czy 2007 w stanie wizualnym takim sobie do malowania częsciowo z malutkim przebiegiem za 9,5 tys. doradzcie:( myślę że ten 2007 można dopieścić :)o dziwo spodobał mi się. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja bym brał 2007.

Przez zime doprowadzisz go do porządku i masz sprzęt na wiele lat.

I to jaki Zacny sprzęt.... !OK !scooter

Odnośnik do komentarza

Bobas ma racje tym bardziej że między czasie było kilka zmian a 6 lat to duża różnica jeżeli chodzi o wiek, tym bardziej za 2-3 lata nie stracisz na wartości a 2001 za ile później sprzedasz. wszystko da się naprawić

Odnośnik do komentarza

Wygląd zewnętrzny mozna skorygować ale ja bym się zastanowił i policzył.Ro,dwa w dół poszukać i nie robić.Poza tym-czy ten 2007 jest sprawny że sezon bez dalszego remontu przelata? !vampire

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobas gratulacje szerokosci życzę! :)Ja to chyba osiwieję mam dylemat 2001r w stanie bardzo dobrym za myślę 8,5 tys. czy 2007 w stanie wizualnym takim sobie do malowania częsciowo z malutkim przebiegiem za 9,5 tys. doradzcie:( myślę że ten 2007 można dopieścić :)o dziwo spodobał mi się. Pozdrawiam

Basiu - trudno doradzać tak na odległość, jak się nie widzi sprzęta.

Wiele przemawia na korzyść tego młodszego, ale trzeba by się bardzo wnikliwie przyjrzeć !YES .

Odnośnik do komentarza

Ja pierniczę wzięliśmy pod uwagę już tylko te dwie reszta oglądana to albo padlina albo za drogie.Pojedziemy chyba jeszcze zobaczyć tą w Gdańsku,na żywo jej nie widziałam to jest ta http://moto.allegro.pl/honda-silver-wing-fjs-600-50km-super-stan-i2306110370.html, ma wszystko zrobione niby tylko jeżdzić :lol: facet chce motor.Ta druga to jest raczej po jakiś przejściach, niby wypadku jako takiego nie miała tylko jakieś wywrotki, sprowadzona z angli,coś tam robione przygotowana do malowania,tylko przy czaszy po prawej stronie na pulpicie że tak nazwę puścił zaczep i trzeba by to pospawać :lol: nie jeźdżona od kwietnia 2010 roku, czyli filtry wszystkie, oleje to na bank trzeba zrobić, akumulator też słaby, lusterko lewe porysowane na czarnym mocno, tak to wygląda na zdjęciach aż tak bardzo nie widać. To jest ta http://otomoto.pl/honda-fjs-silver-wing-M3095494.html nie ma żadnej książki serwisowej ani dwóch kluczyków. Tamta ma na plus jeszcze kufer i szybę turystyczną.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli oceniać po fotkach, to ta pierwsza z Gdańska wygląda całkiem dobrze :lol: .

Gdybyś zapodała na pomorskim, może ktoś by się pofatygował obejrzeć !scooter .

Z kolei ta z GB, no cóż - cena średnio atrakcyjna, a chcąc doprowadzić do kultury, trzeba niestety troszku zainwestować !YES .Rocznik jest OK, jeśli przebieg jest autentyczny i mechanika jest w porządku...

Moja też pochodzi z GB, i sporo się napracowałem żeby ją dopieścić - a to rdza na śrubach, a to nalot na elementach stalowych nielakierowanych etc., jak to Anglik :lol: .

A oglądałaś tą :http://allegro.pl/show_item.php?item=2318783795 ??? , ewentualnie z Koronowa :http://allegro.pl/show_item.php?item=2306070460.

.

Odnośnik do komentarza

Cytat z ogłoszenia:

Motor w codziennej eksploatacji, serwisowany w Honda Pomirski i serwisie Master Tom

Biorąc pod uwagę rocznik pojazdu - 2001, podejrzanie brzmi określenie "serwisowany w Honda Pomirski". Być może jakaś jednorazowa wizyta... :) bo z moich informacji wynika (ostatnia wizyta - wiosna 2011), że jedynym serwisowanym maxi skuterem tej marki i tego modelu, jest mój pojazd.

Poza tym brak w ogłoszeniu informacji o historii pojazdu (sprowadzony - kupiony w polskim salonie) i zdjęcia bardzo słabej jakości.

Nie twierdzę, że to zły pojazd. Może jest OK. Ale jak napisałem wyżej, trzeba być czujnym, bo (moim zdaniem) nie wszystko się zgadza...

PS Bobas gratulacje !OKK

Odnośnik do komentarza

Adaś Kolego a mówili że przez 3M Tsunami przeszło i o tobie ani widu ani słychu , a jak widzę daleko od ciebie było !OK .

Basiu ja bym tego z Gdańska obejrzał dokładnie napisz może Abach znajdzie czas i temat sprawdzi na miejscu . Przecież temat ZACNEJ jest Mu znany . Po co miała byś się fatygować i jechać niech śmignie do gościa i zobaczy co i jak . Tak Adam to co napisałeś może być z ZACNĄ nie halo śmignij do gościa będzie może następna ZACNA marka !OKK .

ZACNE marki łączcie się , w jedności siła :) .

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że nie da się tartej bułki posmarować masłem, tak samo ocenić moto ze zdjęć, trzeba luknąć osobiście lub przez kogoś kto dojedzie na miejsce. !winkiss

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że nie da się tartej bułki posmarować masłem, tak samo ocenić moto ze zdjęć, trzeba luknąć osobiście lub przez kogoś kto dojedzie na miejsce. !winkiss

Tak Arek to prawda :lol: .

Ale jak by na to nie patrzeć to przecież ZACNA marka lać palić i fru śmigać :) !OK .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Basiu, w czwartek jadę motorem służbowym na przegląd do Gdańska więc mogę podjechać również do gostka i obejrzeć tą Hondę !sciana . Jutro do niego przedzwonię i się umówię. Nie obiecuję jednak bo będę służbowo i mój czas będzie nie stety ograniczony.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Faktycznie Basiu,najlepiej byłoby gdyby ktoś obejrzał sprzęta-przez telefon każdy będzie wychwalał swoje cacko !scooter.

Gratulacje Bobas !OKK-również cieszę się Twoją radością !V !OK !V Niech wozi Cię bezpiecznie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Basia dzwoniłem do gostka i chciałem się umówić na jutro jednak on wyjeżdża na cały dzień na jakiś koncert i nie stykniemy się.

Sorki ale w najbliższym czasie nie przewiduje wyjazdu do gdańska.

Pozdrawiam i udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza

Arek czy ja dobrze widziałem wpis na ogólnym, że jednak jedziesz do Żywca? ;)

Si, Si !YES Nawet gdy bym nie mógł to choć na jeden dzień a bym pojechał.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Hondę Deauville 650 z 2001 roku.

Głowy nie urywa, ale to bezawaryjny, wygodny motorek.

Dla mnie najważniejsze, że jest napędzany kardanem.

Nie mogłem znaleźć skutera w dobrym stanie.

Zjeździłem pół Polski i wracałem rozczarowany tymi niby ideałami !NOT

Hondzia jest za to w super stanie .

Jest jeszcze na oryginalnych oponach :)

Bobas gratulacje !OKK ważne by woził dobrze i bezpiecznie !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...