Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda DN-01


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak, płacze, z żalu goni do granicy, a w zimie nakrywa kocem :D :D :D ... No i dodatkowo ma chory kręgosłup i był w Wehrmachcie :D ...

To przecież normalka :D ...

PS. Po bułki jeździ raz w roku i tylko do kościoła raz w miesiącu jeździ żeby oszczędzać pojazd- i to generuje największy "przelot" :D ...

A teraz na poważnie: moto z podobną skrzynią wygrało nawet mistrzostwa cross -> http://world.honda.c...damatic/p3.html

I tu jeszcze coś ciekawego -> http://www.webbikewo...honda-dn-01.htm

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    17

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • Biolog

    7

  • Geni

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z tym spalaniem wcale nie jest tak źle... Przedział prędkości 110- 130 km/h około 5 literków... jak na 270 plus 100... Ujdzie :) .

Edit: Po przejechanych kilkuset kilometrach jestem w stanie powiedzieć, że napór powietrza przy ok. 120 km/h był większy w Morphousie... Tu, pomimo oryginalnej szyby, da się rozpędzić do tych 170 km/h... Fakt, jest niemiło, ale później powót do 120 km/h to bajka :D ... Minusem jest brak możliwości rozprostowania nóg, bez kufra brak jakiejkolwiek możliwości załadunku... Wkurza mnie zegarek z możliwością ustawień AM/PM (ale zaoszczędzili- taki tani szajs w zacnej???), brak termometru i słabo dozowalny hamulec na kierownicy... Lepiej hamować nożnym... A, i strasznie wygądaja podnóżki plecacka... jak doklejone...

Opony i wyglądu z tyłu nie trzeba się wstydzić... 190- ka- do tego moto jest wystarczająca... no i lampa LED. Wygląd z przodu to wiadomo że się podoba, dodatkowo dwie soczewki. Wykonanie i spasowanie idealne. Co wiecej? Będę kontynuował...

Moto typowo jednoosobowe, tak jak Tmax... Niby drugie miejsce jest, ale nie życzę nikomu dłuższej jazdy na nim ;) ... W porównaniu na Tmaxie to jest "lux- torpeda- pierwsza klasa" :D ...

Edit 2: Tak błyskawicznego przeglądu TUV jeszcze nie miałem, diagnosta spojrzał na przebieg (1000 km), bardzo pobieżnie na klocki hamulcowe nie pokryte nawet startym pyłem, sprawdził działanie świateł, rodzaj opon, VIN i to wszystko :o ... Jak na niemiecki przegląd to baaardzo pobieżnie.

dn6_zps5291a742.jpg

Odnośnik do komentarza

Big'u pozazdrościć przeglądu...ja dziś byłem i nie przeszedłem - a dlaczego? bo diagnosta nie potrafil zlokalizować tabliczki znamionowej - zresztą ja też :/ Czy ty wiesz gdzie w tym sprzęcie jest taka tabliczk :confused: a? wiem że na główce ramy jest numer, na silniku też - ale tabliczka znamionowa - ??? instrukcja milczy w tym temacie

Odnośnik do komentarza

mnie w DN-ce trochę biją po oczach pomarańczowe klosze kierunków. Aż się prosi o biały zamiennik,....o ile jest

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

wiem że na główce ramy jest numer, na silniku też - ale tabliczka znamionowa - ??? instrukcja milczy w tym temacie

Niby z lewej strony na ramie (rozdział 6)> http://www.maultecha...N Locations.pdf

A jeszcze przy okazji jakby ktoś szukał pełnego service manual do DN01 to proszzz> https://dl.dropboxus... Manual_OCR.pdf

mnie w DN-ce trochę biją po oczach pomarańczowe klosze kierunków. Aż się prosi o biały zamiennik,....o ile jest

"Moda" na białe minęła.

Żółte kierunki wracają do łask i niektórzy wręcz z rozmysłem zmieniają teraz z "bieli" na "zółte"... szczególnie w klasykach.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem wszystko zależy od koloru pojazdu... Nie wyobrażam sobie, żeby do wiśniowej pakować białe kierunki, a białej nigdy nie miałem i nie będę miał... Po prostu ten model w tym kolorze uważam za niedopuszczalny :) . Oglądałem białe DN-01 i nie pasuje mi wogóle.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,

dawno temu zaczęłam ten temat i nawet się nie odmeldowałam co i jak.

Jednak kupiłam DN01. Nakręciłam 8000 km. Powiem jedno - jak dla mnie sprzęt docelowy. Osobiście najbardziej w 2oo cenię sobie wygodę, a ten jest praktycznie skrojony "jak na mnie" - wszędzie się mieszczę, do ziemi niedaleko (bo nie przesadnie wysoka jestem). Zrywność może nie powala, ale przecież nie o to chodzi..... (jak za szybko będę jechała, to nikt nie zobaczy jaki jest ładny :wink1: ). A swoją drogą, jak byłam piękna i młoda to się tylu ludzi za mną na ulicy nie oglądało co teraz.

W mieście spokojnie daje radę - dojeżdżałam do pracy w Warszawie. W trasie jechać można praktycznie bez końca - kanapa wygodna jak marzenie. 4 litry na 100. Zaskakująco stabilny na mokrej nawierzchni. Nie czuje się tych 270 kg.

Jednym słowem pełnia szczęścia... !jump

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że Ty się cieszysz :clapping: . Myslałem też o tym sprzęcie, ale chyba z moimi 193 cm wzrostu miałbym ciężko z kierownicą :blush:

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że Ty się cieszysz :clapping: .Myslałem też o tym sprzęcie, ale chyba z moimi 193 cm wzrostu miałbym ciężko z kierownicą :blush:

Raczej ze zmieszczeniem kolan. Na dn-ce nogi da sie trzymać właściwie w jednej pozycji no i niestety nie mogą to być nogi zbyt długie .....

Odnośnik do komentarza
Dnia 8.07.2014 o 08:57, dr.big napisał:

(...)Oglądałem białe DN-01 i nie pasuje mi wogóle.

A że to takie piękne moto jest, jak tu czytam w ostatnich postach ? , to przyznam się: po kilku latach znowu mnie naszło na DN01 i szukam już od ok. pół roku w jedynie właściwym dla mnie kolorze czyli ... Pearl Amethyst Purple nazywanym potocznie fioletowym ? ...

A znaleźć w odpowiednich parametrach... katastrofa z tragedią w parze ? . A będzie coraz gorzej, bo czas mija.

Odnośnik do komentarza

W ogłoszeniach jest zawsze z pięć- sześć sztuk, aż takie rzadkie nie są 🙂 . Ciężko jest tylko znaleźć nieprzerobioną, bez żadnych dodatków, a takiej szukam 🙂 . Bo kufry czy wysoka szyba to dla mnie w tym moto trucizna 😉 . Psuje linię. No i prawie pewne, jak ma założone kufry i wysoką szybę to jest zazwyczaj styrana, a i przebiegi wtedy są wyższe.

PS. Zródełko wysycha, pamietam, jeszcze z pięć lat temu czasy kiedy było ich dużo więcej, a dostanie DN01 nawet z 1000 km przebiegu i jednym użytkownikiem w historii nie było problemem 🙂 . Dzisiaj to nierealne.

Na ogłoszenia DN01 "zerkam" poważniej już od ponad roku, na "mniej poważnie" od początku produkcji 🙂 . Wiem co mówię 🙂 .

Ostatnio oferowano mi coś takiego- jest nawet aktualnie w ogłoszeniach. Lakierowanie w stylu "Gulf". Ponoć profesjonalne wykonanie na jakieś targi kiedyś... Profanacja😂...

 

4168986031_89d48151e4_c.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...