Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda DN-01


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że temat dotyczy urządzenia " automatycznego" pozwalam sobie w ogólnych a nie off.

Poszukuję intensywnie informacji na temat Hondy DN-01, przez "internetowe" już się przegryzłam - niby zachęcające ale trochę jak reklamy. Tymczasem zależy mi na wiedzy bardziej z "życia" - czy może ktoś (osobiście albo jakiś znajomy) miał do czynienia z tym sprzętem i mógłby się podzielić wrażeniami na "+" i na "-". Sprawa poważna :D , więc będę mocno zobowiązana za odzew....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    17

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • Biolog

    7

  • Geni

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeździ taki mój znajomy już pod 4 lata, kupił nowe zaraz po wprowadzeniu na rynek, wypowiada się w superlatywach i widocznie jest faktycznie zadowolony, bo gdyby tak nie było, to dawno kupiłby coś innego. Jak go będę widział, to spytam się dokładnie o jego zdanie, bo do tej pory ten typ moto mnie kompletnie nie interesował...

Odnośnik do komentarza

Stoi taka, śliwkowa, w MCS na ul. Prymasa Tysiąclecia 76H (czyli niedaleko miejsca spotów burgmanii) Namiary.

Używana, do sprzedania - pewnie jest więc możliwość jazdy próbnej.

Polecam kontakt - pracują tam ludzie, z którymi sensownie daje się porozmawiać.

P.S. Jest nawet w używanych na ich stronie: Oferta

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Odezwij się do użytkownika kfcent.

Wiem, że jeździł trochę takim sprzętem.

Odnośnik do komentarza

Stoi taka, śliwkowa, w MCS na ul. Prymasa Tysiąclecia 76H (czyli niedaleko miejsca spotów burgmanii) Namiary.

Używana, do sprzedania - pewnie jest więc możliwość jazdy próbnej.

Polecam kontakt - pracują tam ludzie, z którymi sensownie daje się porozmawiać.

P.S. Jest nawet w używanych na ich stronie: Oferta

Już u nich byłam - faktycznie sympatyczni. Ten gość troszkę drogo chce za to moto no i jako zainteresowany sprzedażą mógł nie być do końca obiektywny... A ja chciałabym wiedzieć np. co się może zepsuć (chociażby, żeby sprawdzić, jak drogie będzie to coś :D )

Odnośnik do komentarza

Jesli jestes zainteresowany kupnem, to moj kolega starszy angol ma do sprzedania. Musle, ze za okolo £3,500. Rocznik 2008. Znam ten motocykl. Facet ma dwa Burgery i Honde. Przebieg ok 4,5-5 tys mil. Wlasciwie nowka. Jezdzimy razem na skuterach w podobnum klubie jak burgmania, wiec jestem pewny stanu i pochodzenia motocykla. Cena w zl wyjdzie Cie okolo 13 tys zl, plus transport. Z londynu polscy kurierzy przewioza Ci motocykl do domu za okolo £150. Nie mam pojecia ile wynosza pozostale oplaty, jakie musisz poniesc w Polsce. Pozdrawiam Darek.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Cena w zl wyjdzie Cie okolo 13 tys zl, plus transport. Z londynu polscy kurierzy przewioza Ci motocykl do domu za okolo £150.

Oferta super !w00t , ważne aby płacić za motocykl na miejscu w PL. Żadnych zaliczek, żadnych przelewów (przed!), western union itp.

To tak gwoli ścisłości... ;)

Odnośnik do komentarza

Szczegoly platnosci to juz wlasciwie nie moja sprawa, ale moge oczywiscie pomoc w zalatwieniu transportu, itp. Jesli chodzi o uczciwosc, to ludzie z klubu( x9ownersclub.co.uk) to ludzie na wysokim poziomie kultury, i nie ma mowy o jakichkolwiek przekretach. Znamy sie bardzo dobrze, znamy nasze maszyny, i zrobilismy razem mnostwo mil:). Od jakiegos czasu zawitala w nasze progi rowniez polka(to druga osoba z Polski), ktora rowniez posiada DN-01. Jest bardzo zadowolona. Nazwala swoj motocykl-Orlik.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jesli chodzi o uczciwosc, to ludzie z klubu( x9ownersclub.co.uk) to ludzie na wysokim poziomie kultury, i nie ma mowy o jakichkolwiek przekretach.

Nikt nie podważa Waszej uczciwości... co nie zmienia faktu, że nie ma mowy o jakiejkolwiek zaliczce, zadatku lub rozmowie o płaceniu choćby 1 pensa przed transportem pojazdu pod dom kupującego!

Wiesz, my też ludzie uczciwi i nie może być mowy o jakichkolwiek przekrętach ;)

Klub Burgmania pozdrawia X9ownersclub UK !piwko

Odnośnik do komentarza

pojeździłem tym sprzętem (testowym od hondy) cały Boży dzionek !scooter

wrażenia:

słabe przyśpieszenie w porównaniu do innych maxi o tej pojemności, przynajmniej takie odniosłem wrażenie

brak osłony przed wiatrem

słaba manewrowość

to minusy

a plusy

fajny wygląd

potulny długowieczny silnik

wygodna pozycja i kanapa w trasie

też się zastanawiałem, ale cena ....

Odnośnik do komentarza

pojeździłem tym sprzętem (testowym od hondy) cały Boży dzionek !scooter

wrażenia:

słabe przyśpieszenie w porównaniu do innych maxi o tej pojemności, przynajmniej takie odniosłem wrażenie

brak osłony przed wiatrem

słaba manewrowość

to minusy

a plusy

fajny wygląd

potulny długowieczny silnik

wygodna pozycja i kanapa w trasie

też się zastanawiałem, ale cena ....

Dzięki za konkret :)

czy mógłbyś rozwinąć stwierdzenie "słaba manewrowość" , bo zabrzmiało groźnie jak: "zwala się w zakręt jak chopper" :) ?

Odnośnik do komentarza

Dopadłem dzisiaj znajomego, przejechał od roku 2008 ponad 50 tysięcy kilometrów na DN01, nic się w zacnej nie działo, żadnych technicznych problemów, jedynie przewidziane serwisy.

Silniki podobno wytrzymują przebiegi ponad 150 tysi... Skrzynie podobno jakieś "fikuśne", bez porównania z tymi z Integry czy NC... Ale zaczął gadać jak nakręcony i pasjonat tego modelu (albo sekciarz :) ), to go przystopowałem :rolleyes: . Istnieje jakieś ogólnoświatowe forum posiadaczy, gdzie zarejestrowanych jest niewiele ponad 200 użytkowników...

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście silna rekomendacja.... Zaczynam oszczędzać... Wobec nikłej podaży tego modelu pozostaje mieć nadzieję, że kiedy już uzbieram wystarczającą ilość mamony, znajdzie się jeszcze coś sensownego do kupienia !placz2

Odnośnik do komentarza

201204295652.jpg

dziś zrobione

gość nie umiał sobie motorka nachwalić ale kupił ponoć za 52ooo a teraz chce połowę z tego

zrobił 5 tyś km od nowości i jest wystawiona na allegro

słaba manewrowość wynika chyba z długości kierownicy - siedzisz tak jak się siedziało na "dziku" z przyczepką :ph34r:

------------------------------------------------------------------

znalazłem ogłoszenie

http://otomoto.pl/honda-dn-01-krajowy-1-wlasciciel-serwis-M3130680.html

a dopiero co mówił że zrobił dokładnie 5100 km ...

ale gość faktycznie wiekowy więc chyba skleroza ...

Odnośnik do komentarza

Odświeżam: Kfcent, napisz coś może o użytkowaniu DN-01? Wrażenia po kilkunastu miesiącach? Nie ten pierwszy "zapał", ale raczej "stonowanie" dłuższym okresem użytkowania...

PS. Jak tam wygląda sprawa z biegami, bo muszę ze wstydem przyznać, że nawet "nie zdążyłem" przejechać się testówką...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Stoi taka, śliwkowa, w MCS na ul. Prymasa Tysiąclecia 76H (czyli niedaleko miejsca spotów burgmanii) Namiary.

Używana, do sprzedania - pewnie jest więc możliwość jazdy próbnej.

Polecam kontakt - pracują tam ludzie, z którymi sensownie daje się porozmawiać.

P.S. Jest nawet w używanych na ich stronie: Oferta

Przedwczoraj byłem u chłopaków w MCS i … ta śliwkowa piękność nadal u nich stoi. Ogłoszenie aktualne :

http://hondamcs.pl/pl/motocykle/motocykle-uzywane/69-dn-01-abs-wybierz-2008-wybierz-680.html

Czy to moto jest po jakiś przejściach ?

Też jestem zainteresowany opinią na temat DN-01. Użytkownicy - piszcie.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, za tą sumę można kupić NC 700 w różnych wariantach z 2012 r. A to jednak nowsza konstrukcja o dość podobnych parametrach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dokładnie, za tą sumę można kupić NC 700 w różnych wariantach z 2012 r. A to jednak nowsza konstrukcja o dość podobnych parametrach.

Tak, tak ale to zupełnie inna maszyna. Ma swój styl. Nie porównywał bym jej do NC 700 - absolutnie. Inna inszość. Fakt jest nietypowa. Oglądałem ją przedwczoraj. Jest piękna. Jak bym miał wolne środki to kto wie ..,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piootr masz racje ale to wciąż nie jest maszyna kultowa na co wskazywałaby cena za 2008 rok.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Piootr masz racje ale to wciąż nie jest maszyna kultowa na co wskazywałaby cena za 2008 rok.

I tu się z Tobą zgodzę. Poza tym jak ten egzemplarz sie nie może sprzedać przez 2 lata !

Odnośnik do komentarza

Dwa lata :o ... a na zdjęciach wygląda nawet OK...

PS. No i parę bajerów ma, bo jak śmiem twierdzić, kufer Hondy też niemałe pieniądze kosztuje...

Odnośnik do komentarza

Trzeba jednak wspomnieć, ze ten model być może ze względu na odważną stylistykę i nowinki techniczne połączone z bardzo umiarkowanymi osiągami nie był sukcesem rynkowym. Podejrzewam też, że bardzo ograniczony jest również w jego wypadku rynek części używanych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...