Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jurczas tam nie ma żadnej imprezy.

Zdun po prostu jedzie tam,odpocząć z rodziną nad wodę.

W zeszłym roku też byli,dojechało do niego kilka osób na pogaduchy i wspólne biesiadowanie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie jest długi weekend i ludziska wyjechali z rodzinami w siną dal.

Jurek jeśli chodzi o aktywność w Łódzkim nigdy jej nie było.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jurek myślę że do Warszawy.

Tam nie mają problemów ze spotkaniami w czwartki w większej grupie.

Jak planują jakieś wypady to nie na dwie lub trzy maszyny ale na 20.

Odnośnik do komentarza

To może jakieś kary będziemy nakładać za niestawienie sie na spocie:-)

A tak poważnie to naprawde powinniśmy troszkę wiecej z jajami (Marzenkę wykluczając) podejść do naszych spotkań poplanować jakieś wypady. Np bardzo podobało mi sie w Szczecinie ostatnie spotkanie Szczecin nocą Co byście powiedzieli na coś takiego u nas z piatku na sobotę ? Przyjmuję zapisy oczywiscie pogoda musi być. Jakieś foty w manu na placu Wolności itp. Jazda nocą po Łodzi Ciesu kamerka , potem coś na ruszta wrzucimy:-) Zapraszam chętnych. Myślę o piątku 27 czerwca godz 21.00 Nie wiem czy warto otwierać nowy temat bo narobiło sie ich już duzo

Odnośnik do komentarza

To może jakieś kary będziemy nakładać za niestawienie sie na spocie:-)

A tak poważnie to naprawde powinniśmy troszkę wiecej z jajami (Marzenkę wykluczając) podejść do naszych spotkań poplanować jakieś wypady. Np bardzo podobało mi sie w Szczecinie ostatnie spotkanie Szczecin nocą Co byście powiedzieli na coś takiego u nas z piatku na sobotę ? Przyjmuję zapisy oczywiscie pogoda musi być. Jakieś foty w manu na placu Wolności itp. Jazda nocą po Łodzi Ciesu kamerka , potem coś na ruszta wrzucimy:-) Zapraszam chętnych. Myślę o piątku 27 czerwca godz 21.00 Nie wiem czy warto otwierać nowy temat bo narobiło sie ich już duzo

Tego dnia i o tej godziny wzniose wasze zdrowie ze slonecznej Krety :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...