Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Widzę Bulbol ..................że już Ci spodnie nie potrzebne bo przestałeś jeździć a przecież nie będziesz w nich pił.A ja się chętnie przejadę.

Odnośnik do komentarza

Zajebiście - ja niemoge nie mam lusterka i nie zanosi sie na to aby udalo sie je kupic gdziekowleik w najblizszym czasie.

Jezeli ktos podjal by sie przeróbki moich lusterek na zwykle na kierownice bede wdzieczny.

Okazuje sie ze lusterko w motorlandzie moga zamowic i juz za 6 tyg bedzie za 590 zl - chyba ich poj....o

moze zamontuj

https://www.google.pl/search?q=lusterko+rowerowe&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=G9MoU-qSEM-SswaK8YD4Ag&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643#facrc=_&imgdii=_&imgrc=ybIOQpLlCcdd0M%253A%3BrGu62B4-hKKNLM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.rowerystylowe.pl%252Fimages%252Fproduct%252F460%252F1300%252F800%252F0%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.rowerystylowe.pl%252Fp-460%252Flusterko-rowerowe-point%3B1000%3B669 i jedz a nie marudzisz ze bez lusterka po za tym kto patrzy za siebie jadac motorem

a co do soboty jak bedzie +20 to dojade do was po pracy bo caly dzien to nudno tak siedziec

Odnośnik do komentarza

Widzę Bulbol ..................że już Ci spodnie nie potrzebne bo przestałeś jeździć...

Jakie przestales jak nawet nie zaczalem :D. W czwartek się widzimy :)

Odnośnik do komentarza

Wiara czyni cuda, a tym cudem niech będzie w sobotę piękna pogoda, no niech nie pada przynajmniej za mocno.

Ravw, spróbuj założyć lusterka z obejmami na kierownicy bo 590 zł za lusterko to zgroza!. I wiesz, że na sobotę musisz to mieć zrobione :)

Odnośnik do komentarza

Ja powiem wam szczerze ze gdyby nie to ze mam do zrobienia zęby to juz bym to lustro za te 590 zl se strzelil,ale do konca roboty zebow szans nie ma.

Stad wlasnie pomysl zeby je przerobic na takie na kiere, od razu nie da sie zalozyc na kierownice, trza ciac iprzycinac owiewki, ech ze tez nie przypatrzylem sie dokladnie jak to jurczas mial zrobione,

Odnośnik do komentarza

Ravw podjedź do sklepu moto na Przędzalnianą przy Przybyszewskiego, gościu ma katalog akcesoryjnych lusterek i widziałem w nim lusterka mocowane jak twoje do czaszy, może coś dobierzesz.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to czekamy za wami dziś wypad do Ślesina.

Jednak nastąpiły zmiany zamiast Ślesina był Poznań.

Odwiedzinki u córci w akademiku.

Odnośnik do komentarza

My z Julo odwiedziliśmy Ravw, Ldzań, kebab w Pabianicach u Turka moja działeczka w Konstantynowie i też pół dzionka zleciało na lataniu:-)

Z Julo jak zawsze miło i sympatycznie...dzięki.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja rowniez przewietrzylem sie troszke z żoną i wyjechalem w strone Poddebic na przeciw mojemu mlodemu , ktory wracał z kolega 50-tka z Jeziorska. Odwiedziliśmy, także Poddebice z postojem na kebab. Potwierdzam, że poddebicki kebab pierwsza liga.

P.S

W następną sobotę ma być także ładna pogoda to moze się, gdzieś razem wybierzemy.

No i po drodze spotkaliśmy Paździocha z plecaczkiem.

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie na sobotę, bo później wieczorkiem mi się duże piwko na mieście szykuję, więc w niedzielę będę odpoczywał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...