Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Jurczas ale prosiłem niemów nic o kuniu a o diable wcale.

tak myślałem że to twoja sprężyna :clapping:

Odnośnik do komentarza

A może teraz koleżeństwo z Poddębic pokaże nam okolice, Jeziorsko, Kalisz itp. VOLVO 673- Marzenka pomyślcie, sobota lub niedziela :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jurczas przez te parę latek na burgmani,nasze okolice zostały zwiedzone we wszystkie strony.Jeśli chodzi o Kalisz to nie nasza działka już jest,my nie znamy tamtych okolic.Ale jeśli macie ochotę zawitać w nasze skromne strony serdecznie zapraszamy,przy okazji kawka będzie.:)

Odnośnik do komentarza

Panowie pewna propozycja:

Sobota lub Niedziela

Lotnisko wojskowe w łasku - co o tym sądzicie, ponoć ruch tam jak na odpuście.

Odnośnik do komentarza

W niedzielę chętnie, sobota w robocie. Podjedźcie w czwartek pod Manu, kto tylko może, uzgodnimy coś z naszym jajeczkiem.

Właśnie czytam, że od soboty zapowiadają deszcze, no ale bądźmy dobrych myśli. Sorki chodziło mi o czwartek, już poprawione. :)

Odnośnik do komentarza

W niedzielę chętnie, sobota w robocie. Podjedźcie jutro pod Manu, kto tylko może, uzgodnimy coś z naszym jajeczkiem.

Właśnie czytam, że od soboty zapowiadają deszcze, no ale bądźmy dobrych myśli.

W środe nie mogę - dentysta :(

Odnośnik do komentarza

Lotnisko wojskowe w łasku - co o tym sądzicie, ponoć ruch tam jak na odpuście.

A z jakiego powodu ten ruch odpustowy, baloniki jakieś sprzedają czy F-16 oglądają

Odnośnik do komentarza

Na sobotę zapowiadają +18, może jakaś wycieczka całodniowa?. Myślałem o Ślesinie, obejrzeć jeziorko i okolicę, w Poddębicach byśmy podebrali Volviaków, a może i Świderki by dołączyli po trasie. Co wy na tą propozycję?

Odnośnik do komentarza

Zajebiście - ja niemoge nie mam lusterka i nie zanosi sie na to aby udalo sie je kupic gdziekowleik w najblizszym czasie.

Jezeli ktos podjal by sie przeróbki moich lusterek na zwykle na kierownice bede wdzieczny.

Okazuje sie ze lusterko w motorlandzie moga zamowic i juz za 6 tyg bedzie za 590 zl - chyba ich poj....o

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...